Design - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Design

Adobe Photoshop tutoriál: Kreslená skica do digitální podoby (2.)

23. srpna 2010, 00.00 | V minulém díle jsme si ukázali, jak z kreslené skici udělat plnohodnotnou digitální kresbu. Skončili jsme s vystínovanou rukou bez okolního prostředí. Chybí nám vybarvit míč s kterým "ruka" balancuje na vztyčeném ukazováčku a ono prostředí.

 

 

 

Pixologic ZBrush 4.0: dokonalé 3D malování

19. srpna 2010, 00.00 | Známý "sochařský" 3D editor specializující se na kreslení a malování na povrchy 3D objektů patří mezi hodnotné grafické aplikace na tvorbu, návrhy a zpracování digitálních 3D modelů objektů pro prakticky libovolné účely. ZBrush se používá zejména u virtuálních sochařských činností při práci s modely lidských či zvířecích postav a jejich obličejových partií, využití si však editor najde i produkci her či v jiných oblastech 3D grafiky.

 

 

 

Adobe Photoshop tutoriál: Kreslená skica do digitální podoby (1.)

18. srpna 2010, 00.00 | Dobrý den, po delší odmlce vás vítám u návodu pro Adobe Photoshop. Dnes vám ukáži, jak efektně překreslit kreslenou skicu do digitální podoby. Vystačíme si s kombinací víceméně základních postupů, přesto ale tento tutoriál doporučuji uživatelům, kteří už Photoshop nějakou dobu používají a pojmy jako Vrstva a Cesta jim nejsou neznámé.

 

 

 

DAZ 3D Bryce 7/Bryce 7 Pro: nová verze editoru 3D krajin

13. srpna 2010, 09.00 | Známý a kdysi velmi populární program na tvorbu, generování, modelování a animace 3D modelů krajin dospěl již do své sedmé stěžejní verze. Společnost DAZ 3D jakožto aktuální vlastník Bryce přidala do sedmé bezplatné verze editoru i komerční verze Bryce Pro několik zajímavých novinek, o kterých se můžete dočíst v článku.

 

 

 

Bohatá zásoba fotoinspirace aneb prohlédněte si desítky snímků, které stojí za to vidět!

12. srpna 2010, 00.00 | Léto se rozjelo v plném proudu a nastala doba dovolenkových rekreací. Přinášíme vám proto v našem článku tip na desítky zajímavých snímků, které mohou lahodit vašemu fotografickému oku.

 

 

 

The A-Team aneb akce z jedniček a nul

12. srpna 2010, 00.00 | Tytam jsou doby, kdy k natočení akčního filmu bylo potřeba armády kaskadérů. Dnes je k daleko jednodušší a efektnější použít dostatečnou hardwarovou kapacitu a speciální software tak, jako je tomu v nedávno uvedeném americkém filmu The A-team, o jehož VFX tvorbě je i náš článek

 

 

 

CorelDRAW tutoriál: Interaktivní deformace při tvorbě kytice

11. srpna 2010, 00.00 | V dnešním tutoriálu si ukážeme tvorbu motivu barevné kytice v CorelDRAW. Hlavním nástrojem nám zde přitom bude interaktivní deformace. Tutoriál je takto vhodný i pro méně zkušené uživatele CorelDRAW.

 

 

 

ConceptDraw Office 1.3: diagramový mág pro obchodní grafiku a grafické plánování

9. srpna 2010, 09.00 | Balík ConceptDraw Office se skládá ze tří aplikací v podobě specializovaných grafických editorů, jejichž kombinací získáte profesionálního pomocníka v oblasti obchodní grafiky, plánování akcí či různých rozvrhů pracovních činností, to vše formou tvorby a grafické stylizace nejrůznějších organizačních diagramů, schémat, plánků apod. Nabízíme vám krátké představení všech tří aplikací ConceptDraw Office PRO, Office MINDMAP a Office PROJECT.

 

 

 

Krátce o fotografování textur a rytmických paternů

9. srpna 2010, 00.00 | Načerpejte skrze náš článek inspiraci a fotografujte magický svět textur a rytmických paternů, které nám okolní svět předkládá před objektivy našich fotoaparátů.

 

 

 

Blender a Indigo: Základy

6. srpna 2010, 00.00 | Indigo je externí renderer použitelný pro mnohé 3D grafické programy. Jeho výstup je velmi kvalitní a skýtá mnohé možnosti. Tento článek se bude zabývat jeho základním využitím pro Blender.

 

 

 

Strana výpisu

... 29 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: