Design - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Design

Toon Boom Animate 2.0: novinka na kreslené vektorové animace

28. dubna 2010, 08.00 | Výkonný animační nástroj z produkce společnosti Toon Boom Animation je opět o něco dokonalejší. Nové funkce editoru přináší či vylepšují především práci s obsahem scény včetně manipulace s texty, dále schopnosti vrstev a také možnosti programu v oblasti inverzní kinematiky, jmenných vzorků barev, exportu Flash animací či OpenGL akcelerace.

 

 

 

Adobe Illustrator CS5: vektorový profík

26. dubna 2010, 00.00 | Vektorové ilustrace, design a grafické návrhy, publikace, kliparty, ikonky a mnoho dalších typů grafických dokumentů lze vytvářet v Adobe Illustratoru, který jednoznačně patří mezi nejdokonalejší vektorové grafické editory současné doby. Zajímá vás, co všechno nová verze programu nabízí? Není toho vůbec málo!

 

 

 

Microstock fotobanky (IV.): Budoucnost fotobank aneb kam ten svět spěje

23. dubna 2010, 08.00 | Další díl našeho seriálu o microstock fotobankách bych rád věnoval více koncepčním záležitostem. Budeme polemizovat na téma budoucnosti a celkového pohledu na svět fotobank.

 

 

 

Blender 2.49b tutoriál: Piáno

20. dubna 2010, 00.00 | Vítám vás u dalšího, tentokrát dvoudílného tutoriálu pro program Blender. Jeho námětem bude tvorba piána. Tutoriál je vhodný i pro méně zkušené uživatele Blenderu.

 

 

 

Recenze výstavy „Dvacátý rok Institutu tvůrčí fotografie FPF Slezské univerzity v Opavě“

19. dubna 2010, 00.00 | Známá fotografická škola Institut tvůrčí fotografie nedávno oslavila své 20leté jubileum. U příležitosti těchto významných kulatin vznikla rozsáhlá výstava fotografií, kde je prezentován výběr prací těch nejlepších studentů dané školy, která si za dobu své existence vydobyla prestižní postavení v tuzemsku i v zahraničí. Uvedenou výstavu opavského I.T.F. můžete shlédnout v Brně v Divadle Reduta do 2. května 2010. Po skončení brněnské expozice tato výstava zamíří dále do Prahy, Ostravy, Bratislavy, Kolína nad Rýnem a Oxfordu. Více viz náš článek

 

 

 

Microstock (III.): Jak to celé probíhá?

16. dubna 2010, 00.00 | Když jsme tedy v minulém díle zjistili, jaké typy fotografií musíme produkovat, abychom mohli býti úspěšnými při jejich prodeji, můžeme přistoupit k jejich vlastnímu prodeji. Jak to celé probíhá, jak dlouho to trvá a na co se nejlépe připravit, o tom budeme diskutovat dnes.

 

 

 

Chcete vidět spoustu zajímavých fotografií?

13. dubna 2010, 00.00 | U fotografa je hlad po inspiraci nikdy neutuchajícím dějem, a proto vám přinášíme další vydatnou porci špičkových snímků, které pořídili profesionálové z celého světa. Proto neváhejte a prohlédněte si náš článek.

 

 

 

CorelDRAW tutoriál: Logo Sony Ericsson

12. dubna 2010, 00.00 | Myslíte si, že pěkné a složitě vypadající logo, např. Sony Ericsson, lze v CorelDRAW vytvořit jen s obtížemi? Pojďte se přesvědčit o opaku v tomto našem tutoriálu, který je zaměřen především na začínající uživatele.

 

 

 

Microstock fotobanky (II.): S čím nejlépe na trh?

9. dubna 2010, 00.00 | Poté, co jsme se v minulém dílu naseho seriálu seznámili se základními fakty a všeobecnými informacemi o microstock fotobankách, se můžeme začít danému tématu věnovat poněkud konkrétněji a podívat se na druh a kvalitu fotografií, se kterými je dobré vyrazit na trh.

 

 

 

Wolfman: vizuální efekty, které vás upoutají na křeslo

8. dubna 2010, 00.00 | Zatím poslední film o vlkodlakovi nabízí divákovi mimo poutavého příběhu a výborných hereckých výkonů i efektně vyhlížející speciální vizuální efekty. Jak některé z těch mnoha, které jsou ve filmu k vidění, vznikaly, o tom se můžete dočíst v tomto článku.

 

 

 

Strana výpisu

... 34 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: