Adobe Acrobat 9 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Software

Adobe Acrobat 9

Obsah seriálu:

acrobatcom-nahled2.gif 25.11.2009

Adobe Acrobat.com v nové verzi: unifikované rozhraní a mobilní aplikace

Společnost Adobe uvedla do provozu novou podobu své služby pro online tvorbu a sdílení dokumentů Acrobat.com. Jejími nejdůležitějšími novinkami jsou unifikované rozhraní a mobilní aplikace pro Apple iPhone a RIM BlackBerry, poskytující nejen přístup k dokumentům Acrobat.com, ale rovněž možnost faxování, tisku a OCR zpracování fotografií. K dalším novinkám pak patří kolekce usnadňující organizaci uložených souborů či též nové exportní a importní funkce nástrojů Buzzword, Tables a Presentations. Podrobnosti přinášíme v tomto článku.

acrobat9-nahled2.jpg 12.09.2008

Adobe Acrobat 9 k dispozici v české a slovenské verzi

Dva měsíce od uvedení anglické verze rodiny produktů Adobe Acrobat 9 se začala prodávat i česká a slovenská podoba Acrobatu Standard a Pro, brzy bude k dispozici rovněž lokalizovaný Adobe Reader. Proč je daná lokalizace zásadního charakteru?

acrobat9-nahled2.jpg 08.09.2008

Adobe Acrobat 9 zblízka: Pre-pressové novinky podruhé - Vrstvy, Object Inspector, náhled přetisků

Komplexní možnosti tvorby vrstev v PDF dokumentech s pomocí preflightového zpracování i přebírání obsahu z jiných PDF dokumentů. Object Inspector pro rychlý výpis nejdůležitějších atributů zvoleného objektu v dokumentu. A konečně i nové chování funkce pro náhled přetisků v Acrobatu či Readeru. To jsou novinky řady Acrobat 9, které blíže představujeme v tomto článku.

acrobat9-nahled2.jpg 12.08.2008

Adobe Acrobat 9 zblízka: Pre-pressové novinky poprvé - Preflight, standardy, audit trail

Nový Adobe Acrobat ve verzi Pro a Pro Extended přináší řadu zajímavých novinek týkajících se oblasti pre-pressu. V prvním díle jejich představení se zaměříme na preflightový engine daných produktů, který nyní nabízí přehlednější a logičtěji organizované rozhraní, výrazně posílenou podporu standardů (PDF/X, PDF/A, PDF/E) a audit trail, neboli záznam o provedeném preflightu. Čím dané funkce usnadní pre-pressové zpracování?

acrobat9-nahled2.jpg 27.06.2008

Novinky u Adobe: Acrobat 9 a Creative Suite 3.3 v prodeji, velké letní slevy na vybrané balíky z CS3 CZ

Společnost Adobe začala s prodejem rodiny produktů Acrobat 9 a rovněž balíků Creative Suite 3.3, do kterých je právě nový Acrobat (ve verzi Pro) přibalen. Zároveň bylo oznámeno snížení cen balíků CS3 CZ Design Standard/Premium a Web Standard/Premium o plných 25 %, a to na období od 20. 6. do 20. 8. Podrobněji o všech novinkách informujeme v tomto článku.

acrobat9-nahled2.jpg 19.06.2008

Acrobat.com zblízka (2): ConnectNow, skupinová spolupráce, formuláře, Create PDF a Buzzword

V druhé části našeho článku o možnostech betaverze serveru Acrobat.com se nejprve podíváme na zajímavé řešení pro online konference ConnectNow. Dále bude náš výklad patřit způsobům využití Acrobat.com v anotačních a formulářových workflow provozovaných v Acrobatu a Readeru 9 a nakonec si představíme pro tuzemského uživatele (zatím?) již ne tak atraktivní služby Create PDF a Buzzword.

acrobat9-nahled2.jpg 13.06.2008

Acrobat.com zblízka (1): Ukládání a sdílení souborů

Spolu s produkty řady Acrobat 9 uvedla společnost Adobe i betaverzi serveru Acrobat.com, nabízejícího řadu více či méně zajímavých online služeb. K dispozici je takto zejména možnost internetového ukládání či sdílení PDF dokumentů i souborů dalších typů, dále se nabízí služba pro online konference ConnectNow, online tvorba PDF dokumentů či textový procesor Buzzword. Navíc je Acrobat.com použit i v rámci komentářových či formulářových workflow, využívajících Acrobat a Reader. Se všemi službami Acrobat.com vás seznámíme v tomto dvoudílném článku.

acrobat9-nahled2.jpg 03.06.2008

Adobe uvedla Acrobat 9

V pondělí 2. 6. představila společnost Adobe Acrobat 9 novou podobu rodiny produktů určených k tvorbě a všestrannému využití formátu PDF. Novinky mimo jiné zahrnují rozšíření možnosti tvorby PDF dokumentů, nové cesty skupinové spolupráce či sdílení dokumentů prostřednictvím služby Acrobat.com, rozšířené možnosti použití PDF coby kontejneru pro různorodý obsah a v neposlední řadě i vylepšení pre-pressových funkcí především co se týká preflightu, práce s barvami či podpory tvorby vrstev. Více informací přinášíme v tomto článku.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Webdesign  

 » Rubriky  » Polygrafie  

 » Rubriky  » PDF - Adobe Acrobat  

 » Rubriky  » Software  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: