PDF - Adobe Acrobat - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:PDF - Adobe Acrobat

Do App Store dorazil Adobe Reader

31. října 2011, 00.00 | iOS sice běžné PDF dokumenty číst umí, ale některé dodatečné možnosti jeho vlastní čtečce přece jenom scházejí. Ovšem od pondělí 17. října již ani náročnější uživatelé nepřijdou zkrátka, protože od té doby se v App Store nachází aplikace Adobe Reader, tedy čtečka „přímo od zdroje“

 

 

 

Foxit Reader 5.0.1: rychlý prohlížeč PDF dokumentů s redakčními funkcemi

2. června 2011, 00.00 | Stále populárnější alternativní freewarový prohlížeč PDF dokumentů přináší ve své páté stěžejní verzi vylepšené skinovatelné grafické rozhraní se skupinami záložek, definovatelné klávesové zkratky, rozšířené funkce pro prohledávání obsahu dokumentů, nové pohledy na dokument, podporu RMS a mimo jiné též zobrazování náhledů PDF dokumentů v Průzkumníku Windows a MS Outlooku.

 

 

 

gDoc Fusion 2.5.1: konverze, redakční úpravy a snadná manipulace s obsahem PDF dokumentů

17. května 2011, 00.00 | gDoc Fusion je softwarový balík několika modulárních aplikací na konverzi, manipulaci a úpravy PDF, XPS a DOC dokumentů, ve kterých můžete v editoru provádět redakční změny, měnit pořadí stránek, přidávat do dokumentů poznámky a vizuálně spojovat soubory i vybrané stránky do jednoho dokumentu, to vše v přehledném a zajímavě navrženém grafickém rozhraní.

 

 

 

Adobe Creative Future, rozhovor s Gregem Rewisem z Adobe

13. května 2011, 00.00 | V rámci semináře Adobe Creative Future, který se uskutečnil 5. května v Praze, jsme se sešli ke krátkému neformálnímu rozhovoru v Gregem Rewisem z Adobe. V rozhovoru jsme probrali mnoho zajímavého, od jeho vlastní práce až k nové verzi Adobe CS5.5 pro web a také o to, zda je lepší Flash nebo HTML5.

 

 

 

Velká DTP dílna aneb chci být grafikem

14. dubna 2011, 00.00 | Již příští týden pořádá server Grafika.cz ve spolupráci s IDIFem týdenní intenzivní kurz práce s Adobe Creative Suite. Naučíte se nejen používat jednotlivé aplikace a jejich funkce, ale hlavně maximálně využít jejich vzájemné provázanosti. K dispozici jsou poslední volná místa!

 

 

 

3D PDF Converter V3: 3D modely v Adobe Acrobatu

9. března 2011, 00.00 | Díky vlastnostem novějších specifikací formátu PDF souborů lze prostřednictvím PDF dokumentů publikovat nejen texty, vektorovou a bitmapovou grafiku, nýbrž i multimediální data a interaktivní 3D modely objektů. 3D PDF Converter je plugin pro Adobe Acrobat, který umí ve spolupráci s aplikací 3D Reviewer prohlížet a konvertovat různé formáty CAD/CAM souborů, vytvářet kusovníky, měřit rozměry objektů a obecně pracovat s daty prostorových objektů a ukládat je v PDF dokumentech s vysokou kompresí.

 

 

 

Software602 Print2PDF 9: pohodlná tvorba PDF dokumentů

2. března 2011, 00.00 | Nová stěžejní verze známého nástroje na konverzi libovolného typu dokumentu do formátu PDF či PDF/A přináší přepracované nastavení předvoleb ovladače a vlastností PDF dokumentů, náhledový systém pro manipulaci se stránkami a podepisování PDF dokumentů, časová razítka, vizualizaci stavu podpisu a mimo jiné také podporu aktuálního standardu PDF V1.7 a Microsoft Office 2010.

 

 

 

Quite Imposing Plus 3.0: nová verze vyřazovacího pluginu Acrobatu

18. února 2011, 00.00 | Známý plugin Adobe Acrobatu pro archovou montáž PDF dokumentů se po několika letech konečně dočkal nové verze. Jaké novinky přináší Quite Imposing 3.0?

 

 

 

Nitro PDF Reader 1.4: prohlížeč PDF dokumentů s konvertorem, poznámkami a dalšími užitečnými funkcemi

31. ledna 2011, 10.00 | Alternativní prohlížeč PDF dokumentů s rozhraním Ribbon ve stylu MS Office nabízí uživatelům Windows XP/Vista/7 pohodlné a rychlé prohlížení PDF souborů, práci s komentáři, formulářovými prvky, systém běžných redakčních změn a navrch ještě několik užitečných doplňkových funkcí například v podobě tvorby PDF dokumentů, extrakce textů či grafických objektů a také náhledy PDF dokumentů přímo ve Windows Exploreru či MS Outlooku.

 

 

 

První informace o vlastnostech Adobe Creative Suite 6

26. ledna 2011, 10.00 | AppleInsider získal dokumenty, jež mají popisovat vlastnosti a novinky připravovaného programového balíku Adobe Creative Suite 6, včetně jeho zcela nových aplikací.

 

 

 

Strana výpisu

1 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: