PDF - Adobe Acrobat - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


PDF - Adobe Acrobat

Softwarové novinky 8/2007: prepress

30. července 2007, 00.00 | Pravidelný měsíční přehled softwarových novinek z oblasti
prepressu je tady! V seznamu najdete jako obvykle různé pluginy, extenze, konvertory, utility pro práci s PDF dokumenty a další užitečné programy.

 

 

 

Softwarové novinky 7/2007: prepress

10. července 2007, 00.00 | Prázdninové období je před námi a pravidelný příděl softwarových novinek z oblasti prepressu zase za námi.
Tak jako prakticky každý měsíc, i červen přinesl řadu zajímavých pluginů, PDF konvertorů, editorů a updatů stávajících aplikací, jejichž souhrnný přehled vám nyní nabízíme.

 

 

 

Grafika News 12-13/2007 (1 MB)

9. července 2007, 00.00 | Vyšlo 5. 7. 2007. Obsahuje novinky z oblasti pre-pressu, tisku, elektronického publikování, digitální fotografie a produktů společnosti Apple na celkem 36ti stranách. Hlavní témata: Adobe Digital Editions, nové MacBooky Pro, Markzware FlightCheck Professional 6. PDF formát (1 MB).

 

 

 

Novinky ze světa publikačního průmyslu (25. - 26. týden/2007)

27. června 2007, 00.00 | Společnost Adobe uvedla druhý pre-release svého formátu Mars, který v XML podobě reprezentuje PDF dokumenty, známý poskytovatel inovativních pluginů InDesignu DTP Tools pak přišel s pluginem Cross-references, slibujícím řešit komplexně problematiku křížových odkazů v dokumentech InDesignu. O těchto i dalších novinkách ve světě publikování se dočtete v našem pravidelném přehledu.

 

 

 

Automatizujte Adobe Acrobat (a Reader) 8 pomocí JavaScriptu (2): Konzola

26. června 2007, 00.00 | V tomto díle našeho seznámení s možnostmi řízení Adobe Acrobatu či Readeru pomocí JavaScriptu se naučíme pracovat s konzolou, zásadním nástrojem, určeným k tvorbě a vývoji skriptů v prostředí Acrobatu Professional 8. V následujícím výkladu budeme přitom předpokládat, že čtenář ovládá základy práce s obecným JavaScriptem.

 

 

 

FlightCheck Professional 6: nová verze pokročilého preflightového nástroje

22. června 2007, 00.00 | FlightCheck Professional společnosti Markzware patří bezesporu k nejzavedenějším a přitom nejkvalitnějším řešením pro kontrolu správnosti souborů v pre-pressu. Ani v konkurenci preflightových nástrojů Acrobatu, InDesignu či QuarkXPressu přitom neztrácí na zajímavosti. Proč? To je otázka, na kterou bychom rádi odpověděli v rámci představení jeho nedávno uvedené verze 6.

 

 

 

Adobe uvedla Digital Editions 1.0: nová technologie pro eBooky je zde

20. června 2007, 00.00 | Včera zveřejnila společnost Adobe první oficiální verzi své technologie Digital Editions, určené k prohlížení a distribuci elektronických publikací. Vyznačuje se prohlížečem na bázi technologie Flash, možností snadno vyrábět její publikace v prostředí Adobe InDesignu CS3 a rovněž zajímavým komerčním vydavatelským modelem, který dovolí za určitých podmínek provoz zcela zdarma. Jedná se ale opravdu o přelomovou technologii? Zkuste posoudit sami na základě našeho článku.

 

 

 

Autoamtizujte Adobe Acrobat a Reader 8

 

 

 

Automatizujte Adobe Acrobat (a Reader) 8 pomocí JavaScriptu (1): Úvod

19. června 2007, 00.00 | Dneškem začínáme s novým seriálem, který je věnován nadmíru zajímavým možnostem automatizace činnosti Adobe Acrobatu (a částečně i Readeru) 8 pomocí jazyka JavaScript. Jedná se o velmi rozsáhlé téma, a tak se výklad v našem seriálu zúží zejména na automatizaci spojenou s požadavky publikačních (pre-press či webdesign) pracovišť. V této první části se pokusíme především naznačit celkové možnosti, které nasazení JavaScriptu daným způsobem přináší, a odkážeme čtenáře na další zajímavé informační zdroje.

 

 

 

Novinky ze světa publikačního průmyslu (23. - 24. týden/2007)

15. června 2007, 00.00 | Náš dnešní přehled novinek ze světa publikačního průmyslu bude věnován především aktivitám společnosti Adobe. Ta totiž představila verzi 8.1 svých produktů pro práci s PDF Acrobat a Reader a dále též betaverze řešení AIR (dříve Apollo) a Flex 3 pro návrh online aplikací nové generace. Nový plugin Photoshopu CS3 Extended potěší ty uživatele, kteří by rádi v daném produktu využili 3D obsah z Google Warehouse, na světě je pak i nová verze řešení pro správu digitálního obsahu Canto Cumulus.

 

 

 

Strana výpisu

... 12 ...

 

Poptávka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: