PDF - Adobe Acrobat - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


PDF - Adobe Acrobat

Gradual Software SWITCH 07: nová verze systému pro automatizaci v pre-pressu

11. září 2007, 00.00 | Automatizace internetových přenosů, archivace, preflightu, úprav či konverzí do PDF: tyto i mnohé další úkony dovoluje pomocí vlastních modulů i obvyklých nástrojů používaných na pre-pressových pracovištích zajistit cenově a výkonnostně poměrně atraktivní řada produktů SWITCH. Nedávno se dočkala nové podoby 07, kterou blíže představujeme v tomto článku.

 

 

 

Grafika News 16-17/2007 (1,1 MB)

7. září 2007, 00.00 | Vyšlo 30. 8. 2007. Obsahuje novinky z oblasti pre-pressu, tisku, elektronického publikování, digitální fotografie a produktů společnosti Apple na celkem 36ti stranách. Hlavní témata: Siggraph 2007, novinky Apple (iMac, iLife ’08, iWork ’08), recenze After Effects CS3. PDF formát (1,1 MB).

 

 

 

Softwarové novinky 9/2007: prepress

30. srpna 2007, 00.00 | Poslední prázdninové týdny jsou za námi, a na vás proto čeká přehled softwarových novinek, které se v oblasti prepressu objevily či byly ohlášeny v průběhu měsíce srpna.

 

 

 

Automatizujte Adobe Acrobat (a Reader) 8 s pomocí JavaScriptu (4): Nabídky a tlačítka

10. srpna 2007, 00.00 | Chcete si změnit nebo rozšířit prostředí Adobe Acrobatu či Readeru podle svých potřeb? V tomto díle našeho seriálu o skriptování daných aplikací se podíváme na základní prostředky, dovolující měnit nabídky a nástrojová tlačítka.

 

 

 

Novinky ze světa publikačního průmyslu (31. - 32. týden/2007)

9. srpna 2007, 00.00 | Významné polygrafické subjekty se bouřily kvůli novému příkazu poskytovanému v Adobe Acrobatu a Readeru 8.1, Microsoft hodlá svůj formát pro digitální fotografie prosadit coby ISO standard pod záštitou organizace JPEG a společnost Quark vyhlásila velkorysou amnestii pro stávající nelegální uživatele svých produktů. Takové jsou hlavní novinky v našem pravidelném přehledu dění ze světa publikačního průmyslu.

 

 

 

Grafika News 14-15/2007 (1 MB)

7. srpna 2007, 00.00 | Vyšlo 2. 8. 2007. Obsahuje novinky z oblasti pre-pressu, tisku, elektronického publikování, digitální fotografie a produktů společnosti Apple na celkem 36ti stranách. Hlavní témata: HP Lab Lisabon 2007, Adobe CS3 Production Premium a Master Collection, přehled freewarových pluginů pro Adobe Photoshop. PDF formát (1 MB).

 

 

 

Pár tipů pro InDesign: Uživatelské poznámky

3. srpna 2007, 00.00 | Potřebujete někdy se spolupracovníky komunikovat nad obsahem dokumentu InDesignu? Nebo si třeba chcete sami pro sebe do takovéhoto dokumentu vložit poznámky ohledně jeho zpracování? V našem článku se pokoušíme nastínit způsoby, jak v těchto i dalších případech používat uživatelské poznámky různých typů.

 

 

 

Automatizujte Adobe Acrobat (a Reader) 8 s pomocí JavaScriptu (3): Spouštění skriptů

2. srpna 2007, 00.00 | V této části našeho seriálu o skriptování Acrobatu a Readeru se budeme zabývat různými možnostmi spouštění skriptů v prostředí Acrobatu Professional. Především se takto naše pozornost zaměří na spouštění skriptů z externích souborů, které nám dovolí prostředí Acrobatu rozšířit o vlastní příkazy a tlačítka, a dále použití JavaScriptu v dávkových sekvencích. Naší pozornosti každopádně neuniknou ani další možnosti nasazení skriptů, spojených s dokumentem či jeho součástmi.

 

 

 

Softwarové novinky 8/2007: grafika a multimédia

31. července 2007, 00.00 | Druhý díl našeho pravidelného měsíčního přehledu softwarových novinek obsahuje zajímavé či užitečné aplikace, pluginy a utility, které se v oblasti grafiky a multimédií objevily v průběhu července.

 

 

 

Čtečky eBooků: čekání na průlom?

30. července 2007, 00.00 | I když se v poslední době na trhu objevilo hned několik přístrojů, které dovolují číst elektronické publikace podstatně lépe nežli třeba notebooky či PDA, stále se čeká na zařízení, které by poměrem výkon-cena dokázalo opravdu masivně zahýbat trhem. Dočkáme se letos nějakého takového prostředku? A musí to být nutně zařízení na bázi technologie E Ink ve stylu Sony Readeru? Nebo mají šanci i výrobky, jako je laptop projektu OLPC či Apple iPhone?

 

 

 

Strana výpisu

11 ...

 

Poptávka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: