PDF - Adobe Acrobat - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


PDF - Adobe Acrobat

FinePrint pdfFactory 4.0: snadná tvorba a manipulace s obsahem PDF dokumentů

5. srpna 2010, 09.00 | Rychlé vytvoření PDF souboru z libovolného tisknutelného dokumentu nabízí už několik let známý virtuální tiskový ovladač pdfFactory, který nabízí náhled generovaného PDF dokumentu s možností úprav jeho grafického a nově i textového obsahu. Nedávno představená čtvrtá stěžejní verze pdfFactory je opět k dispozici ve dvou cenově a funkčně odlišených edicích, které přináší například jednoduché redakční úpravy textů ještě před vytvořením PDF dokumentu, možnost kopírování grafických objektů nebo tvorbu bookmarků z označeného textu.

 

 

 

PDF-XChange Viewer Free 2.0: rychlý bezplatný prohlížeč PDF dokumentů s komfortními anotacemi

19. července 2010, 09.00 | Prohlížeč PDF dokumentů pro Windows s přímou podporou MS IE a Firefoxu je vynikající a zdarma dostupná alternativa Adobe Acrobat Readeru i Adobe Acrobatu, přesněji řečeno některých jeho editačních funkcí, které v bezplatném Acrobat Readeru rozhodně nenajdeme. PDF-XChange Viewer nabízí českou lokalizaci, komfortní práci s grafickými objekty a textovými anotacemi, dále například vizuální úpravy textu formou redakčních změn a mimo jiné též detailně konfigurovatelné vlastnosti prohlížeče i jeho editačních funkcí.

 

 

 

Foxit Reader 4.0: bezplatný prohlížeč PDF dokumentů s editorem anotací a grafických poznámek

7. července 2010, 00.00 | Foxit Reader je patrně jediným prohlížečem PDF dokumentů, o kterém lze věrohodně prohlásit, že dokáže prakticky kompletně nahradit originální Adobe Acrobat Reader, na rozdíl od kterého je však Foxit Reader znatelně rychlejší a nově bezplatně nabízí několik užitečných funkcí například v podobě nástrojů pro přidávání textových anotací, kreslení grafických objektů nebo prohlížeč nativního textového obsahu PDF dokumentů.

 

 

 

Bullzip PDF Printer 7.1: tvorba PDF dokumentů zdarma!

29. března 2010, 00.00 | Virtuální tiskový ovladač na tvorbu PDF dokumentů přesáhl svou již sedmou stěžejní verzi, která je pro soukromé a komerční účely i nadále nabízena zcela zdarma. Bullzip PDF Printer nedoplňuje do PDF dokumentů žádné vlastní vodoznaky či patičky, má základní prvky pro zabezpečení PDF souborů, celou řadu nastavení vlastností PDF dokumentů a je k dispozici v mnoha jazykových mutacích včetně češtiny a slovenštiny.

 

 

 

Adobe uvede 12. 4. Creative Suite 5: Co lze očekávat?

25. března 2010, 00.00 | Společnost Adobe oznámila, že 12. dubna představí světu novou generaci svých stěžejních kreativních a publikačních aplikací. Co vše lze očekávat? A jakým způsobem půjde uvedení Creative Suite 5 sledovat v přímém přenosu?

 

 

 

Infix PDF Editor 4.14: šikulka na tvorbu a úpravy PDF dokumentů

24. března 2010, 00.00 | Potřebujete editovat PDF dokumenty obdobně jako běžné textové dokumentu v MS Office či OpenOffice.org? Infix PDF Editor to hravě zvládne včetně kontroly českého pravopisu, nahrazení grafických objektů, úprav barev, kontroly pro předtiskovou přípravu a eventuálně i exportu dokumentu v různých formátech včetně HTML a RTF. Třešničkou na dortu je pak tiskový ovladač na tvorbu PDF souborů, práce s poznámkami a XML strukturami například pro lokalizaci editovaných dokumentů.

 

 

 

ePageWiz: interaktivní PDF Flash dokumenty

10. března 2010, 00.00 | Prohlížení PDF dokumentů na webu není nijak složité ani náročné, nezbytnou podmínkou je však vhodný plugin pro používaný web browser, který propojí web browser na PDF prohlížeč. ePageWiz používá malý trik - umí PDF dokumenty převést do Flashe, díky jehož rozšířenosti lze zkonvertované PDF dokumenty prohlížet prakticky všude včetně některých mobilních zařízení a navíc s bez nutnosti zdlouhavě spouštět či instalovat PDF reader.

 

 

 

Chystá se další obsah přizpůsobený pro iPad: stanou se z knih interaktivní aplikace?

9. března 2010, 00.00 | Vydavatelství Condé Nast nabídne několik svých časopisů ve verzích pro iPad. Také majitel Wall Street Journalu potvrdil, že se chystá speciální aplikace zpřístupňující tento deník na iPadu. A nakladatelství Penguin Books předvedlo prototypy svých interaktivních knih pro iPad.

 

 

 

Adobe končí s Version Cue

4. března 2010, 00.00 | Používáte v rámci Adobe Creative Suite nástroj pro správu verzí a skupinovou spolupráci Version Cue? Pak máte tak trochu smůlu, neboť společnost Adobe končí s vývojem tohoto prostředku a v rámci Creative Suite 5 jej již nebude poskytovat. Nabídne místo něj alternativu? A jaké jiné nástroje dalších výrobců se namísto Version Cue designérským a publikačním pracovištím nabízejí?

 

 

 

Adobe zřejmě v dubnu oznámí další, dosud utajovanou aplikaci pro Creative Suite 5

26. února 2010, 00.00 | Nedávno se objevily některé bližší informace o chystaném balíku Adobe Creative Suite 5 (CS5) a nyní byly nalezeny náznaky, že možná do tohoto balíku přibude ještě jedna dosud zcela neznámá aplikace. Co o ní dosud Adobe prozradila?

 

 

 

Strana výpisu

3 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: