PDF - Adobe Acrobat - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


PDF - Adobe Acrobat

Vydán Mac OS X 10.5.2, Acrobat 8.1.2 kompatibilní s Leopardem a nové Safari bude mnohem rychlejší

12. února 2008, 00.00 | Apple uvolnil ostrou verzi Mac OS X 10.5.2. Adobe Acrobat 8.1.2 je konečně kompatibilní s Leopardem. A podle předběžných testů se zdá, že nová verze Safari bude podstatně rychlejší než ta stávající.

 

 

 

GreenPrint: přehledná tvorba a konverze PDF dokumentů, aneb zachraňte stromy!

8. února 2008, 00.00 | Pod hlavičkou netradičně pojaté reklamní kampaně na záchranu stromů přichází na trh program na automatizovanou tvorbu a konverzi PDF dokumentů s vizuálním
rozhraním a velmi snadným používáním. Produkt GreenPrint je dostupný v několika verzích, na které se teď podíváme trochu podrobněji.

 

 

 

Cozimo: zajímavý systém online spolupráce

6. února 2008, 00.00 | Potřebujete se spolupracovníky nebo klienty sdílet a komentovat PDF dokumenty, obrázky či video? Systém společnosti Cozimo Technologies poskytuje pro dané činnosti sadu výkonných nástrojů, k jejichž provozu dostačuje webový prohlížeč s Flash Playerem, funguje tedy ve Windows, Mac OS X i Linuxu. V omezené, ale dobře použitelné podobě je Cozimo k dispozici zdarma. Blíže daný systém představujeme v této recenzi.

 

 

 

Enfocus updatuje PitStop Professional a další své produkty pro práci s PDF

21. prosince 2007, 00.00 | Společnost Enfocus přišla v těchto dnech s updaty preflightového a editačního pluginu PDF dokumentů PitStop Professional a PDF editoru Neo. Updaty jsou pro stávající vlastníky licencí zdarma. Dále se chystá v nejbližší době uveřejnit i update svého řešení pro hromadné zpracování PDF dokumentů PitStop Server. Blíže si novinky představíme v tomto článku.

 

 

 

ConceptShare: zajímavý systém pro online spolupráci designérů

17. prosince 2007, 00.00 | Systém společnosti ConceptShare nabízí možnosti internetového sdílení a anotování náhledů grafických prací v podstatě libovolného typu při využití skupinové komunikace v reálném čase. To vše za velmi příznivých cenových podmínek, za určitých omezení dokonce zdarma, k práci přitom postačí webový browser s instalovaným Flash Playerem. Blíže dané řešení představujeme v této recenzi.

 

 

 

Softwarové novinky 12/2007: prepress

6. prosince 2007, 00.00 | Poslední letošní softwarové novinky z oblasti prepressu přináší opět celou řadu zajímavých pluginů, aplikací a jejich updatů. Nově jsme pro vás
vybrali opravdu jen ty nejzajímavější programy, jejichž přehled najdete v článku.

 

 

 

Adobe a Yahoo!: online reklama v PDF dokumentech přichází

3. prosince 2007, 00.00 | Společnosti Adobe a Yahoo! uvedly betaverzi služby "Ads for Adobe PDF Powered by Yahoo!", která dovoluje prodávat online reklamu prostřednictvím PDF dokumentu stejným způsobem, jako je tomu dosud na webových stránkách. V současnosti je služba k dispozici pouze pro uživatele z USA, rozhodně ale i tak stojí za pozornost. Více naleznete v našem článku.

 

 

 

Hot Door MultiPage 4: vícestránkové dokumenty v Adobe Illustratoru

30. listopadu 2007, 00.00 | Možnost pracovat s vícestránkovými dokumenty v Adobe Illustratoru je pro leckoho vysoce žádoucí,
a s použitím doplňku MultiPage ji lze realizovat víc jak dobře. Představení
aktuální, již čtvrté verze daného pluginu vám nyní nabízíme.

 

 

 

Software602 Print2PDF 7.0: rychlá tvorba PDF i PDF/A dokumentů

12. listopadu 2007, 00.00 | Nástroj na tvorbu PDF dokumentů společnosti Software602 nenápadně dospěl již do své sedmé verze. Protože se jedná o kvalitní PDF konvertor v podobě
virtuálního tiskového ovladače, nenechte si určitě ujít představení nových funkcí této nesporně zajímavé a do češtiny kompletně lokalizované aplikace.

 

 

 

Miraplacid Publisher 2008 & Text Driver 2008: virtuální tiskové ovladače pro Windows

6. listopadu 2007, 00.00 | Potřebujete vytvořit z libovolného dokumentu rychle obrázek či PDF soubor a odeslat ho například e-mailem či na FTP server k dalšímu
zpracování? Nebo chcete z dokumentu rychle extrahovat text a tento opět předat dál? Tiskové ovladače společnosti Miraplacid nabízí pohodlné a elegantní řešení.

 

 

 

Strana výpisu

9 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: