PDF - Adobe Acrobat - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


PDF - Adobe Acrobat

Další úniky informací k Adobe Creative Suite 3

27. března 2007, 02.00 | Kanadský a poté i americký Amazon předčasně zveřejnily ceny a další informace pro balík Adobe Creative Suite 3. Jak to tedy bude s jednotlivými bundly CS3, hlavně jejich cenami a dodávkami?

 

 

 

Elektronický podpis v Adobe Readeru a Acrobatu 8 (2): Nastavení digitálního identifikátoru a podepisování dokumentů

26. března 2007, 00.00 | V této části našeho seriálu o použití elektronického podpisu v publikačních workflow se nejprve podíváme na konkrétní postupy spojené s vytvořením a použitím digitálního identifikátoru. Následně bude naše pozornost věnována digitálnímu podepisování PDF dokumentů.

 

 

 

Novinky ze světa publikačního průmyslu (11. - 12. týden/2007)

21. března 2007, 00.00 | Společnost Adobe uveřejnila nástroje pro platformu Apollo, dovolující vývoj online desktopových aplikací nového typu, společnost Quark poskytne zdarma svým zákazníkům sadu exkluzivních extenzí pro QuarkXPress 7 a k dispozici je nyní zdarma rovněž velmi podrobný materiál v češtině, zabývající se praktickým nasazením standardu PDF/X v pre-pressových workflow. Více k těmto i dalším novinkám naleznete v našem pravidelném přehledu.

 

 

 

Elektronický podpis v Adobe Readeru a Acrobatu 8 (1): Principy a možnosti

19. března 2007, 00.00 | I v oblasti publikačních workflow dokáže nasazení elektronického podpisu v PDF nabídnout různorodá využití. O jaká se jedná? A jaké jsou příslušné konkrétní postupy? O odpovědi na dané otázky se pokoušíme v novém seriálu, jehož první díl vám tímto přinášíme.

 

 

 

Grafika News 5/2007 (0,7 MB)

16. března 2007, 00.00 | Vyšlo 15. 3. 2007. Obsahuje novinky z oblasti pre-pressu, tisku, elektronického publikování, digitální fotografie a produktů společnosti Apple na celkem 20ti stranách. Hlavní témata: Ohlášení Adobe Creative Suite 3, Microsoft XPS ve Windows XP, Canon EOS 1D Mark III. PDF formát (0,7 MB).

 

 

 

Novinky ze světa publikačního průmyslu (9. - 10. týden/2007)

7. března 2007, 00.00 | Společnost Adobe oznámila, že koncem března představí dlouho očekávanou Creative Suite 3. K dispozici jsou upgrady produktů společnosti Enfocus Software pro preflight a editaci PDF, společnost MediaDex pak uvedla novou verzi svého správce digitálních zdrojů, jež vychází ze známého řešení Cumulus Canto. Takové jsou novinky, kterými se blíže zabýváme v našem pravidelném přehledu.

 

 

 

Adobe Acrobat 8 Professional zblízka: PDF balíček

5. března 2007, 00.00 | Funkce PDF balíčku dovolí PDF dokument přetvořit na kontejner, ve kterém jsou přehledně uloženy jak jiné PDF dokumenty, tak soubory v libovolných dalších formátech. Čím se PDF balíček liší od dosavadních PDF dokumentů s přílohami? Jak lze daný typ souboru vytvořit či spravovat? A k čemu se vůbec hodí? To jsou otázky, na které odpovídáme v tomto článku.

 

 

 

Microsoft XPS míří do Windows XP

26. února 2007, 00.00 | Alternativu formátu PDF podle Microsoftu XPS lze nyní používat nejen ve Wndows Vista, ale i Windows XP. Microsoft totiž nedávno uvolnil sadu prostředků, které dovolují vytvářet a prohlížet XPS dokumenty na dané platformě. I když se zatím jedná o řešení ve fázi pre-release, se zájmem jsme jej otestovali. S výsledky našich testů vás seznámíme v tomto článku.

 

 

 

Komentování PDF dokumentů v Adobe Readeru a Acrobatu 8 (5): Doplňkové nástroje Acrobatu

23. února 2007, 00.00 | Uživatelé Acrobatu Professional mají pro komentářové workflow mimo nástroje, které jsme popsali v minulých částech tohoto seriálu, k dispozici i řadu dalších prostředků. Ty jim umožňují například vytvoření přehledu poznámek, porovnání dokumentů či též zpětné automatické zapracování poznámek do předlohových dokumentů Wordu. Blíže se danými nástroji zabýváme v tomto článku.

 

 

 

Novinky ze světa publikačního průmyslu (7. - 8. týden/2007)

21. února 2007, 00.00 | Open source vektorový program Inkscape se dočkal verze 0.45, Adobe začala s dodávkami Photoshop Lightroom 1.0 a na světě je nový český server, informující o sázecím programu Scribus. Takové jsou hlavní novinky ze světa publikačního průmyslu, které přibližujeme v našem pravidelném přehledu.

 

 

 

Strana výpisu

... 15 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: