PDF - Adobe Acrobat - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


PDF - Adobe Acrobat

Adobe vydala první dávku pravidelných bezpečnostních aktualizací pro Adobe Reader a Acrobat

15. června 2009, 00.00 | Druhé červnové úterý uvolnila společnost Adobe pro svůj PDF software bezpečnostní opravy, které bude takto nyní publikovat každé tři měsíce. Proč se Adobe rozhodla pro pravidelné vydávání oprav?

 

 

 

HTI PDF Creator 4.0: bezplatná tvorba PDF dokumentů včetně zabezpečení

7. května 2009, 00.00 | Tvorbu a konverzi PDF dokumentů z libovolných tisknutelných souborů jsme na Grafice On-line probírali už mnohokrát, nicméně čas od času se objeví nějaký natolik zajímavý přírůstek do rodiny PDF konvertorů, který si zaslouží alespoň stručné představení. Freewarový HTI PDF Creator je právě takovým konvertorem a mezi jeho přednosti patří mimo přehledné volby cílového rozlišení PDF dokumentů také volby pro jejich šifrování a nastavení běžných bezpečnostních prvků.

 

 

 

PDF-to-Word: bezplatná online služba na převod PDF dokumentů

23. dubna 2009, 00.00 | Potřebujete dostat obsah PDF dokumentu do MS Wordu včetně zachování layoutu stránek? Zkuste Internet. Online konvertor PDF-to-Word na převod PDF dokumentů do formátů RTF a DOC pro Microsoft Word a další textové editory je k dispozici zcela zdarma a přinášíme vám proto souhrnné představení jeho funkcí a možností.

 

 

 

Recenze knihy: DTP a předtisková příprava

8. dubna 2009, 00.00 | Rozhodli jste se proniknout do tajů předtiskové přípravy? Zadáváte tiskové zakázky a máte pocit, že příprava a výroba tiskoviny je pro vás stále hodně mysteriózním procesem? Anebo jste již zkušeným pre-pressovým pracovníkem, ale rádi byste si utřídili a prohloubili své oborové znalosti? V daných i dalších případech vám bude určitě užitečná kniha Zdenky Dvořákové "DTP a předtisková příprava", kterou blíže představujeme v této recenzi.

 

 

 

Knižní recenze: Oficiální výukový kurz aplikací Adobe Creative Suite 3

2. března 2009, 00.00 | Společnost CPress vydala v minulém roce postupně sadu výukových publikací věnovaných produktům Adobe Creative Suite 3. Jejich posláním je seznámit prostřednictvím názorných příkladů zejména začínající uživatele s ovládáním daných aplikací. Má smysl si tyto knihy pořizovat v době, kdy je již na trhu Creative Suite 4? To je otázka, kterou se pokoušíme zodpovědět v této recenzi.

 

 

 

Adobe zveřejnila nové nástroje pro publikování eBooků

18. února 2009, 00.00 | U příležitosti akce GSMA Mobile World Congress Barcelona oznámila společnost Adobe dostupnost Adobe Reader Mobile 9 SDK, sady vývojářských prostředků, určených k vývoji řešení pro distribuci elektronických publikací ve formátech PDF a EPUB prostřednictvím mobilních zařízení a specializovaných čteček. Co daná novinka nabízí a jak může změnit stávající nabídku na poli elektronického publikování?

 

 

 

Foxit PDF Editor 2.1: nástroj na úpravy PDF dokumentů

5. února 2009, 00.00 | Foxit PDF Editor je nástroj na drobnější úpravy PDF dokumentů, ve kterých můžete s pomocí programu měnit texty i grafiku, vyplňovat formuláře, vkládat a mazat jednotlivé strany dokumentů či změnit jejich layout. Popis programu vám nyní nabízíme.

 

 

 

Foxit Reader 3.0: rychlé prohlížení a úpravy PDF dokumentů

21. ledna 2009, 00.00 | Foxit Reader zdaleka není jen obyčejný alternativní prohlížeč PDF dokumentů, umí toho se svým doplňkem Pro Pack mnohem víc než Adobe Acrobat Reader a hlavně výrazně rychleji! Komerční rozšíření Pro Pack se navíc řadou svých funkcí blíží i Adobe Acrobatu, ovšem za nesrovnatelně nižší cenu. Popis třetí stěžejní verze Foxit Readeru vám nyní nabízíme.

 

 

 

Ekonomická krize: Adobe propouští asi 600 zaměstnanců

8. prosince 2008, 00.00 | Celosvětová ekonomická krize se nevyhnula ani největšímu producentovi publikačního a designerského softwaru, společnosti Adobe. V minulém týdnu totiž oznámil, že vzhledem k finančním výsledkům fiskálního čtvrtého čtvrtletí 2008 propustí celosvětově asi 600 zaměstnanců. Podrobnosti naleznete v tomto krátkém článku.

 

 

 

Adobe MAX 2008: Dýchejte AIR a buďte FLEX

2. prosince 2008, 00.00 | Adobe MAX otevřela své brány a my vám přinášíme první reportáž přímo z Milána. Na co sází vývojáři Adobe a jak vnímají budoucnost Internetu? Jaký je rozdíl mezi vývojářskými konferencemi MAX od Adobe a MIX Microsoftu?

 

 

 

Strana výpisu

6 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: