PDF - Adobe Acrobat - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


PDF - Adobe Acrobat

Nové updaty Adobe pro PDF, digitální fotografii a sazbu

24. října 2008, 00.00 | Společnost Adobe uvedla v posledních dnech řadu updatů svých produktů, které by neměly být přehlédnuty. K dispozici je nyní Adobe Reader 9 v české verzi a vedle toho též nástroje pro zpracování digitálních fotografií Lightroom 2.1, Camera Raw/DNG Converter 4.6 a 5.1, Camera Profiles a DNG Profile Editor. Ke stažení je nyní dále i InDesign CS3 5.0.4 pro Mac OS X. O všech těchto novinkách přinášíme bližší informace v tomto článku.

 

 

 

Adobe Creative Suite 4 zblízka: Bridge

7. října 2008, 00.00 | Podstatně rychlejší náběh a akcelerace mnoha funkcí, lepší možnosti vyhledávání či zobrazování zdrojů, nové schopnosti tvorby webových galérií či PDF prezentací z fotografií nebo též automatické detekování snímků pro tvorbu panoramat a HDR grafiky. Takové jsou některé z nejdůležitějších novinek, které přináší notně vylepšený správce digitálních zdrojů Bridge ve své CS4 verzi. Podrobněji si je přiblížíme v tomto článku.

 

 

 

Print2PDF 8.0: snadná tvorba PDF dokumentů pro domácí i firemní uživatele

17. září 2008, 00.00 | Po necelém roce vydala společnost Software602 novou verzi jednoho ze svých stěžejních produktů na tvorbu PDF dokumentů. Aktuální osmá verze Print2PDF dále rozšiřuje varianty PDF formátů, umožňuje integraci s webovou službou, vkládání příloh do PDF souborů a přináší i několik dalších nových či vylepšených funkcí. Částečně omezená jednouživatelská verze aplikace je nově navíc k dispozici zcela zdarma. Představení Print2PDF 8.0 vám nyní nabízíme.

 

 

 

Adobe Acrobat 9 k dispozici v české a slovenské verzi

12. září 2008, 00.00 | Dva měsíce od uvedení anglické verze rodiny produktů Adobe Acrobat 9 se začala prodávat i česká a slovenská podoba Acrobatu Standard a Pro, brzy bude k dispozici rovněž lokalizovaný Adobe Reader. Proč je daná lokalizace zásadního charakteru?

 

 

 

Adobe Acrobat 9 zblízka: Pre-pressové novinky podruhé - Vrstvy, Object Inspector, náhled přetisků

8. září 2008, 00.00 | Komplexní možnosti tvorby vrstev v PDF dokumentech s pomocí preflightového zpracování i přebírání obsahu z jiných PDF dokumentů. Object Inspector pro rychlý výpis nejdůležitějších atributů zvoleného objektu v dokumentu. A konečně i nové chování funkce pro náhled přetisků v Acrobatu či Readeru. To jsou novinky řady Acrobat 9, které blíže představujeme v tomto článku.

 

 

 

Adobe Acrobat 9 zblízka: Pre-pressové novinky poprvé - Preflight, standardy, audit trail

12. srpna 2008, 00.00 | Nový Adobe Acrobat ve verzi Pro a Pro Extended přináší řadu zajímavých novinek týkajících se oblasti pre-pressu. V prvním díle jejich představení se zaměříme na preflightový engine daných produktů, který nyní nabízí přehlednější a logičtěji organizované rozhraní, výrazně posílenou podporu standardů (PDF/X, PDF/A, PDF/E) a audit trail, neboli záznam o provedeném preflightu. Čím dané funkce usnadní pre-pressové zpracování?

 

 

 

ABBYY PDF Transformer 2.0: pohodlná tvorba a zpětná konverze libovolných PDF dokumentů

6. srpna 2008, 00.00 | Potřebujete snadno ovladatelný program na tvorbu PDF dokumentů a zejména na jejich zpětnou konverzi do formátu MS Wordu, MS Excelu či do podoby HTML dokumentu, navíc s co nejvěrnějším zachováním layoutu původního dokumentu a mimo jiné též s plnou podporou češtiny? PDF Transformer dodávaný včetně české lokalizaci to zvládne bez zaváhání! Nabízíme vám recenzi tohoto užitečného konverzního nástroje.

 

 

 

Adobe uvedla Reader 9: nové možnosti bezplatného využití PDF

8. července 2008, 00.00 | Přímý přístup k online službám Acrobat.com, rozmanité možnosti komentování PDF dokumentů a vyplňování PDF formulářů, inteligentní náhled přetisků či přímé přehrávání Flash obsahu vloženého do PDF dokumentů: takové jsou jen některé ze zajímavých možností nového Adobe Readeru 9, bezplatného prohlížeče PDF dokumentů, který společnost Adobe uvolnila ke stažení v minulém týdnu. Blíže vám jeho schopnosti představíme v tomto článku.

 

 

 

Novinky u Adobe: Acrobat 9 a Creative Suite 3.3 v prodeji, velké letní slevy na vybrané balíky z CS3 CZ

27. června 2008, 00.00 | Společnost Adobe začala s prodejem rodiny produktů Acrobat 9 a rovněž balíků Creative Suite 3.3, do kterých je právě nový Acrobat (ve verzi Pro) přibalen. Zároveň bylo oznámeno snížení cen balíků CS3 CZ Design Standard/Premium a Web Standard/Premium o plných 25 %, a to na období od 20. 6. do 20. 8. Podrobněji o všech novinkách informujeme v tomto článku.

 

 

 

Acrobat.com zblízka (2): ConnectNow, skupinová spolupráce, formuláře, Create PDF a Buzzword

19. června 2008, 00.00 | V druhé části našeho článku o možnostech betaverze serveru Acrobat.com se nejprve podíváme na zajímavé řešení pro online konference ConnectNow. Dále bude náš výklad patřit způsobům využití Acrobat.com v anotačních a formulářových workflow provozovaných v Acrobatu a Readeru 9 a nakonec si představíme pro tuzemského uživatele (zatím?) již ne tak atraktivní služby Create PDF a Buzzword.

 

 

 

Strana výpisu

7 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: