PDF - Adobe Acrobat - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


PDF - Adobe Acrobat

Adobe kupuje Omniture: budou nástroje webové analýzy součástí příští Creative Suite?

21. září 2009, 00.00 | Společnost Adobe před několika dny oznámila, že kupuje společnost Omniture, známou nástroji pro analýzu webové návštěvnosti a optimalizaci účinnosti webových prezentací a služeb. Funkce daných nástrojů by měly být odpovídajícím způsobem integrovány do produktového portfolia Adobe. Čeho všeho se takto uživatelé mohou dočkat?

 

 

 

Calllas Software pdfaPilot 2: pokročilé řešení pro PDF/A

14. srpna 2009, 00.00 | Formát PDF/A, sloužící k dlouhodobé archivaci dokumentů, má všestranné uplatnění napříč mnoha oblastmi, publikační průmysl nevyjímaje. Nedávno se jeden z nejdůležitějších nástrojů pro tento formát, pdfaPilot společnosti Callas Software, dočkal významného updatu na verzi 2. S jeho schopnostmi – a také možnostmi PDF/A jako takového – vás blíže seznámíme v tomto článku.

 

 

 

Adobe Creative Suite 5 již nepoběží na PowerPC Macích

14. srpna 2009, 00.00 | Společnost Adobe oznámila v tomto týdnu, že připravovaná příští generace jejich kreativních a publikačních aplikací, Creative Suite 5, již nepoběží na počítačích Macintosh s procesorem PowerPC. Podrobnosti přinášíme v tomto článku.

 

 

 

Adobe Flash a PDF čelí opět bezpečnostní hrozbě

29. července 2009, 00.00 | Společnost Adobe vydala v minulém týdnu bezpečnostní upozornění, týkající se možností zneužití formátu SWF a potažmo i PDF s Flash obsahem, resp. tedy Flash Playeru 9 či 10 a Adobe Acrobatu/Readeru 9. Jak konkrétně vypadají možná nebezpečí a jak se jim je možné bránit?

 

 

 

PDF Studio 5.71: editor PDF dokumentů pro Windows, Mac OS X a Linux

22. července 2009, 00.00 | Multiplatformní editor PDF dokumentů umožňuje prohlížet a upravovat PDF dokumenty formou práce s textovými a grafickými poznámkami, vodoznaky a razítky a mimo jiné také vyplňovat formuláře, měnit bezpečnostní prvky dokumentů, vkládat do PDF souborů zvukové poznámky a přílohy a kontrolovat kompatibilitu dokumentů s mezinárodními standardy PDF/X. Možnosti a funkce editoru si nyní představíme trochu podrobněji.

 

 

 

Enfocus PitStop Pro a PitStop Server 09: preflight PDF v novém

15. července 2009, 00.00 | Společnost Enfocus před několika dny oznámila, že od září začne distribuovat novou podobu svých klíčových nástrojů pro preflight PDF dokumentů PitStop Professional a Sever. Co vše nabídnou PitStop Pro a Server 09? A jak mohou vlastníci předchozích verzí ušetřit při upgradu na tyto novinky?

 

 

 

Nitro PDF Professional 6.0: kvalitní editor PDF dokumentů

26. června 2009, 00.00 | Alternativu editačních a manipulačních schopností Adobe Acrobatu nabízí již několik let společnost Nitro PDF ve svém vlajkovém produktu Nitro PDF Professional. Za 99 USD získáte velmi zajímavý editor PDF dokumentů s poměrně rozsáhlými možnostmi tvorby a úprav obsahu PDF souborů, navíc se schopností převádět PDF dokumenty do formátu MS Wordu, se kterým má Nitro PDF Professional 6.0 společné i pracovní prostředí Ribbon GUI. Aktuální šestou stěžejní verzi editoru si nyní představíme trochu podrobněji.

 

 

 

PlaySWF: náhled SWF souborů v InDesignu CS4

25. června 2009, 00.00 | Připravujete v Adobe InDesignu CS4 multimediální PDF s vloženými Flash (SWF) soubory? Bezplatný skript PlaySWF vám poskytne možnost přehrávání těchto souborů přímo v prostředí InDesignu. Podrobnosti přinášíme v tomto článku.

 

 

 

Adobe rozšiřuje významně Acrobat.com

17. června 2009, 00.00 | Společnost Adobe oznámila, že služba Acrobat.com přechází z betaverze do ostrého provozu. Spolu s tím byly uvedeny dva tarifní programy pro Acrobat.com, rozšiřující dosavadní možnosti bezplatného použití, v experimentální verzi také přibyly nové nástroje pro prezentace a tabulky. Více podrobností přinášíme v tomto článku.

 

 

 

PDFescape: online editor formulářů a PDF dokumentů

16. června 2009, 00.00 | Nemáte zrovna při ruce žádný vhodný program na editaci a prohlížení PDF dokumentů či PDF formulářů? Můžete vyzkoušet bezplatný online editor PDFescape v podobě webové aplikace ovládané například z prostředí Internet Exploreru, Safari, Firefoxu či Google Chrome.

 

 

 

Strana výpisu

5 ...

 

Poptávka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: