Design - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Design

O nejkreativnějšího neprofesionála -VÝSLEDKY

23. června 1999, 00.00 | Soutež amatérských tvůrců pořádaná našim serverem zná jména všech oceněných příspěvků a jejich autorů. Zde jsou včetně ukázek prací.

 

 

 

Odpovědi profesionálů pro vás

16. června 1999, 00.00 | Dnes poprvé začíná moderovaný program naší nové služby CHAT On-line. Nepropásněte možnost zeptat se těch z nejpovolanějších.

 

 

 

Pozítří startuje nová služba Grafiky On-line

14. června 1999, 00.00 | Snažíme se vám nabídnout co nejvíce informací. A protože nejsme vševědoucí připravili jsme pro vás velmi zajímavou možnost položit otázku osobám nejpovolanějším.

 

 

 

Amatér stejně dobře jako profík

2. června 1999, 00.00 | Produkty značky binuscan přinášení amatérům možnost automaticky upravovat barevnost, ostrost obrazu či provádět nejrůznější konverze a separace obrazu. Vše jednoduše a překvapivě dobře.

 

 

 

Virtuální průvodce Texasem

6. května 1999, 00.00 | Už jste někdy někdy byli zklamáni kvalitou některých multimediálních CD-ROMů? Přinášíme srovnání se zahraničním titulem, který je ZDARMA !

 

 

 

PF 1999 - která koláž nakonec zvítězila?

30. prosince 1998, 00.00 | Přibližně před měsícem jsme nechali na serveru hlasovat o nejlepší variantu grafické koláže Jirky Podhoreckého. Dnes se mj. dozvíte, jak vítězná koláž vznikala.

 

 

 

Strana výpisu

... 79

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: