Design - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Design

HCI - aneb tak jak to je?

18. července 2002, 00.00 | Proč mají vaše stránky málo návštěvníků? Proč vaše aplikace potřebují další a další vylepšení? Proč není klient spokojen, i když je aplikace stabilní a bez chyby? Zeptejte se povolaných.

 

 

 

Symbolika krajů

 

 

 

Lesk a bída symboliky krajů čili mnoho psů, zajícova smrt. I. díl.

8. července 2002, 00.00 | Se vznikem vyšších územně samosprávních celků (dále VÚSC) - krajů se objevil fenomén, který se v existenci státu vyskytne jen zřídka, lze říci, že provází zlomové momenty historie země. Jde o znaky krajů.

 

 

 

Odpověď z Brna

1. července 2002, 00.00 | Článek o rozruchu kolem pokusu inovace značky jedné německé univerzity obrátil pozornost ke značkám současných univerzit v ČR. Odpovídám touto cestou některým diskutujícím, připojuji srovnání značek olomoucké a opavské univerzity a připomínám, že jednoduchá není jednoduchá.

 

 

 

HCI - aneb co všechno může určovat komerční úspěch aplikace

27. června 2002, 00.00 | Co vše ovlivňuje rozhraní aplikace - operačního systému nebo webových stránek? Jak postavit rozhraní tak, aby nejvíce vyhovovalo uživateli?

 

 

 

Kovářovy vizuální komunikace

25. června 2002, 00.00 | Bienále Brno 2002, nejstarší cyklická akce grafického designu na světě, která 18. června zahájila svůj jubilejní 20. ročník, má podtitul Brno, hlavní město vizuální komunikace. Pojďme se podívat, jak se postarala o svůj vlastní vizuálně komunikační kabátek.

 

 

 

Icograda 2002 - den druhý a hodnocení

24. června 2002, 00.00 | Jak probíhal druhý, závěrečný den prestižní konference Icograda 2002, která se konala minulý týden v Brně?

 

 

 

Icograda 2002 - den první

19. června 2002, 00.00 | Včera odstartovala v Brně dvoudenní konference Icograda - prestižní mezinárodní akce věnovaná tématům designu, korporátní identity a vizuální komunikace. S čím vystoupili jednotliví řečníci? Popis prvního dne akce přinášíme v reportáži.

 

 

 

Polemika: to se u nás snad stát nemůže...

7. června 2002, 00.00 | Jak se staví veřejnost ke změně loga univerzity? Je dobré používat jako hlavní identifikační znak školy starou nečitelnou pečeť? Pojďme si představit příklady vizuální komunikace univerzit nejen v České republice...

 

 

 

Designérská soutěž

29. května 2002, 00.00 | Škoda Auto Internet Team vyhlásila pro všechny designéry, umělce a příznivce počítačové grafiky soutěž o kreativní vytvoření ikon ve stylu Windows XP pro svoji aplikaci.

 

 

 

Strana výpisu

... 72

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: