Design - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Design

Extensis Suitcase 11: správce písem pro Windows a Mac OS X

25. května 2007, 00.00 | Jedenáctá verze profesionálního správce písem od společnosti Extensis je po dlouhé době konečně k dispozici i pro Windows. Popis jejich funkcí si proto rozhodně nenechte ujít!

 

 

 

Workshop Od myšlenky až po obraz

15. května 2007, 00.00 | Společnosti HP, Corel a Wacom si vás dovolují pozvat na kreativní workshop zaměřený na komplexní elektronickou uměleckou tvorbu. Veškerá prezentovaná zařízení si budete moci osobně vyzkoušet. Garantem workshopu je profesionální malíř a výtvarník Martin Zhouf.

 

 

 

Seminář: Tiskové výstupy a pre-press v Adobe CS2

30. dubna 2007, 00.00 | Tento seminář řeší ucelenou a srozumitelnou formou problematiku sdílení dat a jejich korektní výstup z aplikací v rámci Adobe Creative Suite 2. Nedaří se vám vytisknout dokumenty česky, mizí písmenka, mění se obrázky, výstupní data nejsou dle vašich představ či máte problémy s barevným podáním? Seminář má odpovědi na všechny tyto otázky a problémy.

 

 

 

Knižní novinka: Steve Krug - Webdesign: Nenuťte uživatele přemýšlet! (2. vydání)

5. ledna 2007, 00.00 | Na český knižní trh se nedávno dostalo druhé vydání veleúspěšného knižního titulu,
věnovaného vytváření použitelných, tj. uživatelsky vlídných a tudíž úspěšných webových
stránek. Co vše lze najít v knize, kterou autor podle vlastního tvrzení psal tak, aby se
dala přečíst za několik málo hodin? A má smysl, aby si nové vydání kupovali vlastníci
toho předchozího?

 

 

 

Výsledky soutěže: Creative Promo T-shirt

1. listopadu 2006, 00.00 | Institut digitální fotografie vyhlásil v polovině září 2006 soutěž "Creative Promo T-Shirt, jejímž účelem bylo navrhnout a zhotovit logo na výroční tričko roku 2007. Zadání se týkalo studentů středních grafických škol. A jak to dopadlo?

 

 

 

Jaký vliv má grafika a design v reklamě

20. září 2006, 00.00 | Sdružení dobrého designu uspořádalo v pořadí již druhý blok přednášek, který byl tentokrát zaměřen především na vývoj designu v reklamně a celkový dopad této oblasti na lidské vnímání.

 

 

 

Barvy a jejich pojmenovávání: jak na ně?

22. srpna 2006, 00.00 | Pojmenovávání barev hraje v různých oblastech průmyslu, umění i vědy významnou roli. Bohužel ale ani v dnešní době se lidé na téže věci rozhodně dohodnout nemusí. Jak je tedy možné barvy co nejjednodušeji pojmenovávat, když slovní popis stále neztratil svůj význam?

 

 

 

Sdružení Dobrého Designu: semináře zaměřené na design a grafiku startují

8. června 2006, 00.00 | Sdružení dobrého designu realizuje projekt informačního, vzdělávacího a poradenského centra pro efektivní využití grafiky a grafického designu v malých a středních firmách. Cílem projektu je pomoci těmto subjektům orientovat se v problematice designu, grafického designu a užité grafiky.

 

 

 

Digital Arts aneb špičková světová grafika na dosah

26. dubna 2006, 00.00 | Ballistic Publishing přináší na trh čtyři nové knižní tituly s 2D a 3D počítačovou animací. Konkrétně se jedná o: d´Artiste Character Modeling, Elemental 2, Exotique a Grand Space opera. Tyto publikace by neměly uniknout pozornosti žádného grafika či uměleckého fotografa.

 

 

 

SOUTĚŽ AQUA TRADE - nový styl vody

24. dubna 2006, 00.00 | Společnost AQUA TRADE vyhlásila soutěž pro všechny kreativní designéry a nabízí velmi atraktivní ceny pro vítěze.

 

 

 

Strana výpisu

... 67 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: