Design - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Design

Grafický design ve světě III.: Americký design. Kýč nebo kreativita?

13. prosince 2001, 00.00 | Jaký je váš názor na nejvlivnější kulturu světa? Předkládám tu několik postřehů na grafický design v USA, který značně zasahuje i do vývoje naší kultury. Přiloženy jsou ilustrační obrázky a odkazy.

 

 

 

Grafický design ve světě II.: Polsko v zrcadle grafiky

29. listopadu 2001, 00.00 | Už jste viděli ženy očima F. Starowieyského? Další díl seriálu přináší pohled do tvorby polské plakátové školy, která se vyjímá nad všemi ostatními projevy grafického designu v této zemi. Nechte se i vy okouzlit mistry této profese a pokuste se vdechnout sugestivní atmosféru jejich děl.

 

 

 

Grafický design ve světě I.: Japonské duchovno v rukou grafického designu

16. listopadu 2001, 00.00 | Zajímá vás, jakou cestu nastoupil grafický design v zahraničí? Hledáte inspiraci? Japonsko, Amerika, Holandsko a Polsko. Země stojící na vrcholu pomyslného žebříčku, pokud bychom chtěli subjektivně hodnotit úroveň grafické kultury světa. Jsou to také témata, kterými se budu zabývat.

 

 

 

Kritika reflexu - druhá strana barikády

6. listopadu 2001, 00.00 | Také jste se zúčastnili debaty nad novou grafickou podobou časopisu Reflex? Přinášíme tři zasvěcené a jistě podnětné pohledy oponující s našim původním článkem.

 

 

 

Grafika přes mobil aneb mobilní umění

2. listopadu 2001, 00.00 | Grafici, designéři, výtvarníci pozor! Teď máte jedinečnou příležitost prezentovat svá díla v první WAP galerii na světě a je to zdarma!

 

 

 

Jste pod cenou?

25. října 2001, 00.00 | Na doporučených cenách Asociace užité grafiky a grafického designu si můžete ověřit, zda nabízíte či objednáváte za optimálních finančních podmínek grafické práce. Tedy pokud dáte na doporučení.

 

 

 

Co přinesla 10. mezinárodní výstava designu Osaka 2001?

25. října 2001, 00.00 | Jaké nové trendy se objevují v grafickém designu? Jak vypadá zahraniční tvorba v této oblasti?

 

 

 

Cesta na Seybold 2001

25. září 2001, 00.00 | Ve stínu tragických událostí, kterých jsme byli svědky v přímém televizním přenosu, jsme se vydali na první významnou americkou akci, kterou se pořadatelé rozhodli nezrušit. Jaká je nová Amerika a co můžeme čekat od Seyboldu?

 

 

 

Seybold SFO 2001

 

 

 

Seybold SF se blíží, budeme při tom!

12. září 2001, 00.00 | Nejprestižnější akce v oblasti pre-pressu se blíží a díky našim sponzorům budete i vy při tom. Dnes na téma: kdo tam bude a kdo bude chybět.

 

 

 

Strana výpisu

... 74

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: