Design - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Design

3ds Max tutoriál: Žárovka (3.)

4. srpna 2010, 00.00 | Jsme zde s dalším dílem tutoriálu o tvorbě žárovky. Tentokrát se zaměříme na tvorbu podpůrných vláken a wolframového vlákna, které se po zapnutí rozžhaví a svítí. Dále se podíváme na texturování modelu a rendering.

 

 

 

CorelDRAW Graphics Suite X5 CZ: český Service Pack 1 je zde!

2. srpna 2010, 00.00 | Společnost Corel uvolnila poměrně dlouho očekávaný servisní balíček pro svůj stěžejní grafický balík CorelDRAW Graphics Suite X5. První velký Service Pack opravuje některé známé chyby jednotlivých částí balíku, obsahuje rozšířený organizér grafických souborů Corel CONNECT 2, dále vylepšuje správu barev a tiskové funkce, importní filtry pro RAW snímky a některé grafické soubory, opravuje práci s výplněmi, průhledností objektů v PHOTO-PAINTu aj.

 

 

 

3ds Max tutoriál: Žárovka (2.)

26. července 2010, 00.00 | Tak jsme zde s druhou částí tutoriálu o tvorbě staré dobré žárovky. Dnes se pokusíme o vytvoření částí, které se nám nevešly do prvního dílu. Půjde o sklo a vlákno.

 

 

 

Krátce o fotografování stínů

21. července 2010, 00.00 | V našem článku můžete naleznout několik tipů, které vám mohou pomoci při fotografování stínů.

 

 

 

3ds Max tutoriál: Žárovka (1.)

20. července 2010, 00.00 | Téma tohoto tutoriálu jsem vymyslel při pohledu na můj zaneřáděný pracovní stůl. První zajímavá věc, kterou jsem zde zpozoroval, byla šedesátiwatová žárovka. Okamžitě jsem ji vzal a začal přemýšlet, že by byla perfektním objektem pro praktické cvičení v 3d modelování. V tomto několikadílném tutoriálu si výsledky mého úsilí představíme trochu zblízka.

 

 

 

CorelDRAW tutoriál: Okraje snadno, rychle, efektivně

16. července 2010, 00.00 | Oproti konkurenčnímu Illustratoru můžeme v CorelDRAW postrádat nástroj pro systematické rozkopírování objektu po okraji jiného objektu. Nástroj, který by manipuloval s objekty podobně jako
lze manipulovat s textem na osnově. Z velké části lze takovýto nástroj nahradit Interaktivním přechodem. Jak na to si ukážeme v dnešním článku.

 

 

 

Adobe After Effects tutoriál: Hodiny

15. července 2010, 00.00 | V tomto tutoriálu si ukážeme, jak vytvořit animaci simulující 3D hodiny s nastavitelným ovládáním času. Tutoriál je určen pro After Effects Pro 6.5 a vyšší verze daného programu, zužitkují jej i méně zkušení uživatelé.

 

 

 

Making Of The Attack Of The Giant Sperm

13. července 2010, 00.00 | Dnešní článek bude opět jedním ze série obecněji pojatých Making Of. Tentokrát se podíváme na pozadí tvorby krátkého animovaného filmu s názvem The Attack Of The Giant Sperm, se kterým jsme se účastnili B-Movie contestu na CG Talku.

 

 

 

CorelDRAW tutoriál: Vektorová růže

2. července 2010, 09.00 | V dnešním tutoriálu si vyzkoušíme tvorbu vektorové květiny, růže. Při tvorbě využijeme kombinaci mnoha nástrojů a možností CorelDRAW, mimo jiné převod na křivky, konturu, síťovou výplň, převod obrysu na objekt a mnoho dalšího.

 

 

 

Blender 2.5: Kouř a volumetrické materiály

1. července 2010, 00.00 | S verzí 2.5 přišly nové možnosti ohledně nastavování materiálů a především nový simulátor kouře. Jak se dnes přesvědčíme, lze dosáhnout o několik řádů přesvědčivějších simulací, než s particly z dřívějších verzí.

 

 

 

Strana výpisu

... 30 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: