Design - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Design

CorelDRAW: Přehled zahraničních zdrojů tutoriálů, tipů, triků a tvorby

14. ledna 2011, 10.00 | V dnešním článku se podíváme na zahraniční online zdroje tutoriálů a dalších informací spojených s užíváním CorelDRAW. Začneme odkazy na jednoduché tutoriály a budeme pokračovat ke složitějším, zajímavějším, z dílen nejznámějších tvůrců návodů pro CorelDRAW. Na závěr se podíváme na inspiraci, či spíše mistry z Ruska, kteří s Corelem opravdu umí.

 

 

 

Chtěli byste vidět, jak vypadá fotografie s obrovským rozlišením 0,15 Tpix?

12. ledna 2011, 10.00 | V loňském roce se to gigapixely „jen hemžílo“. Takřka neustále jsou představovány další a další fotografie, jejichž hlavním lákadlem je právě co největší počet gigapixelů. Nejinak tomu je například u panoramatické fotografie brazilského velkoměsta Rio de Janeiro, na kterou odkazujeme v našem článku.

 

 

 

Adobe Illustrator tutoriál: „Coffee design“

11. ledna 2011, 00.00 | Káva a spol. v různých podobách je častým námětem tutoriálů a není se čemu divit – takové grafiky jsou potřeba pořád. Na nápojáky, letáky kaváren, jejich weby, jako ikonky atd. Dnes si jeden takový „kávový design“ zkusíme vytvořit v Illustratoru. Jelikož budu používat moji celkem oblíbenou mřížku přechodů, tak nečekejte, že případně vytvoříte podle tutorialu naprosto stejný výsledek. A nakonec to ani není účelem, jen si pěkně s mřížkou zaexperimentujte a tvořte podle sebe…

 

 

 

Cartoon animace v Autodesk Maya (3)

10. ledna 2011, 00.00 | Ve třetím díle seriálu o cartoon animaci v Maye se konečně dostaneme k přípravě modelů k animaci – totiž k riggování, aneb vytváření kostry, díky níž si pomocí jednoduchého riggu rozhýbeme postavičku zloděje z prvního dílu.

 

 

 

Nenechte si ujít pohled na kolekce těch nejlepších fotografií z roku 2010!

5. ledna 2011, 10.00 | Je zde začátek nového roku, a tak se nabízí skvělá možnost se ohlédnout za tím, jaké nejlepší snímky nám přinesl loňský rok.

 

 

 

CG zajímavosti roku 2010

5. ledna 2011, 00.00 | Rok 2010 je již minulostí, pojďme si tedy připomenout některé jeho zajímavé filmové momenty a události, které spadají do oblasti digitálních vizuálních efektů.

 

 

 

Autodesk Maya tutorial: Cartoon animace (2)

3. ledna 2011, 00.00 | Vítejte u dalšího dílu seriálu věnovaného tvorbě cartoon animace v Autodesk Maya. Dnes dokončíme práce na modelech a prostředí.

 

 

 

Pojďme fotit ohňostroj! A jak na něj?

31. prosince 2010, 00.00 | Je tady konec roku a s ním Silvestr a to představuje velkou výzvu pro všechny nadšené fotografy! Avšak fotografování ohňostroje není vůbec jednoduché, neboť představuje kombinaci hned několika fotografických disciplín. K dobrému zvládnutí daného tématu je nezbytně nutné jak potřebné vybavení, tak i znalost správného nastavení fotoaparátu. Jak na to? Čeho se vyvarovat a na co si naopak dávat pozor? Odpovědi na tyto otázky shrnuje následující článek...

 

 

 

Smashing Magazine představil 25 bezplatných fontů

29. prosince 2010, 00.00 | Známý webzine Smashing Magazine, zaměřený především na webový design a vývoj, představil nedávno formou rozsáhlého přehledu s řadou ukázek celkem dvacet pět fontů, které lze použít za určitých podmínek či dokonce zcela zdarma. Bližší podrobnosti přinášíme v tomto krátkém článku

 

 

 

Maya - Cartoon

 

 

 

Strana výpisu

... 21 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: