Design - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Design

Adobe Photoshop CS5 12.0.2: Udržovací update (aktualizováno)

14. prosince 2010, 00.00 | Společnost Adobe přišla s udržovacím setinkovým updatem svého editoru bitmap a digitálních fotografií Photoshop CS5. Podoba 12.0.2 zvyšuje výkon při malbě a opravuje řadu problémů, dále byl rovněž updatován TWAIN plugin pro skenování z prostředí Photoshopu. Podrobnější přehled změn a odkazy na stažení updateru naleznete v tomto krátkém článku. Aktualizace: Adobe hlásí problémy s daným updatem ve Windows! Podrobnosti přinášíme v závěru článku.

 

 

 

Vánoce, Vánoce, zase ty Vánoce - Vánoční animované PFko v After Effects, 2. díl

13. prosince 2010, 00.00 | Vánoční čas se od minulého dílu našeho tutoriálu opět o něco přiblížil, Vánoce už klepou, a někde možná dokonce i buší, na naše dveře. Z kuchyně se jistě mnohde nese ona magická a povznášející vůně vánočního cukroví. I my jsme si toho minule poměrně dost "napekli" a dnes si výsledky naší dosavadní práce trochu nazdobíme. Tak honem do toho, ať můžeme naše PFko servírovat.

 

 

 

Vzhůru do oblak - povzneste své schopnosti modelování v C4D

9. prosince 2010, 00.00 | Obsáhlá recenze výukového DVD CINEMA 4D – praxe, přesnost a efektivita modelování od Pavla Zocha na téma letounu Fokker Dr. 1.

 

 

 

Vánoce, Vánoce, zase ty Vánoce - Vánoční animované PFko v After Effects, 1. díl

7. prosince 2010, 00.00 | Vánoce. Zase ty Vánoce. Jedněmi milované, jinými zatracované. Abyste měli v předvánočním čase o něco méně toho shonu a o něco více času na sebe a své blízké, ukážeme si, jak rychle vytvořit jednoduché animované vánoční přání v Adobe After Effects (AE). Snad potěší vaše blízké nebo třeba vaše klienty, zákazníky či obchodní partnery a navodí jim trochu té příjemné vánoční atmosféry.

 

 

 

Zapomeňte na dort, teď je tu zlá Škoda Fabia VRS

6. prosince 2010, 00.00 | Vážení čtenáři, nemusíte se bát, titulek jako vystřižený z automobilového magazínu vás nezavede na tratě soutěžních vozů, ale představí nový reklamní klip, plný počítačových vizuálních efektů.

 

 

 

Google Earth 6 nabízí ještě realističtější zážitky

1. prosince 2010, 00.00 | Nová verze virtuálního glóbu Googlu přináší lepší integraci Street View, 3D stromy a snazší nalézání historických zobrazení.

 

 

 

Prohlédněte si výběry působivých fotografií z celého světa!

30. listopadu 2010, 00.00 | Světové dění kolem nás neustále probíhá, a tak je každou chvíli někde pořízena fotografie, kterou stojí za to vidět. V našem článku vám opět přinášíme odkazy na galerie zajímavých snímků, jež by se vám mohly líbit.

 

 

 

Add-ony a Grease Pencil v Blenderu 2.5

29. listopadu 2010, 10.00 | Add-ony neboli přídavné funkce jsou důležitou součástí každého 3D programu. V dnešním článku se podíváme, jaké možnosti nám v této oblasti nabízí Blender, a představíme si nejvýznačnější z nich. Zároveň se podíváme na Grease Pencil - jeden z mnoha užitečných nástrojů, které usnadňují práci.

 

 

 

CorelDRAW tutoriál: Vánoční přání, poukaz, PF

26. listopadu 2010, 10.00 | V dnešním tutoriálu tématicky navážeme na minulý, kde jsme se již připravovali na Vánoce a Nový rok. Budeme vytvářet list, použitelný jako vánoční přání, poukaz anebo PF.

 

 

 

Všechny generátory krajin Vue již přešly na verzi 9

24. listopadu 2010, 00.00 | Firma e-on Software dodávající software Vue pro generování realistických 3D krajin a jejich animací právě přešla na novou verzi 9 svých programů. Už počátkem listopadu zahájila prodej profesionálních (a patřičně drahých) programů Vue 9 xStream a Infinite a minulý týden na verze 9 převedla také levnější a méně vybavené členy této programové rodiny. Co vše nové verze přinášejí?

 

 

 

Strana výpisu

... 23 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: