Design - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Design

Drobný tip pro InDesign: Umístění objektu z Knihovny

26. ledna 2011, 00.00 | Pokud by se vám někdy hodilo umístit objekt z Knihovny v InDesignu na naprosto totožné místo v dokumentu, je to víc než jednoduché. Více podrobností přinášíme v tomto uživatelském tipu.

 

 

 

Krabicový obal v Adobe Illustratoru

25. ledna 2011, 00.00 | Dnešní doba jde hodně dopředu a většinu produktů lze prodávat přes internet. Ke každému zboží však potřebujeme obrázek daného výrobku nebo alespoň vyobrazení jeho obalu. A jak je známo, i design obalu prodává. Proto tento tutoriál věnujeme kreslení pomyslného krabicového obalu.

 

 

 

Letem světem krásných fotografií

24. ledna 2011, 00.00 | V našem článku vám přinášíme tipy na několik souborů fotografií, jejichž výtvarné kvality mohou potěšit vaši fotografickou mysl.

 

 

 

Cartoon animace v Autodesk Maya (5)

24. ledna 2011, 00.00 | V závěrečném dílu našeho seriálu se konečně naplno dostáváme k samotné animaci avizované v titulku – budeme se tedy věnovat především "rozhýbání" aktérů animace.

 

 

 

3D grafika v reklamě, produkční linie – scéna a osvětlení

20. ledna 2011, 00.00 | Přitažlivost 3D grafiky spočívá v její komplexnosti. Po modelování tedy musí nastoupit další fáze. Většinou se jedná o UV přípravu k texturování, naše scéna je ale natolik jednoduchá, že můžeme rovnou přejít k osvětlení. Využijeme přitom i efekt Okolní prostředí, který byl zařazen do základního balíčku Prime CINEMY 4D R12.

 

 

 

Microsoft Publisher 2010: snadná tvorba publikací v prostředí MS Office

19. ledna 2011, 10.00 | Microsoft Publisher 2010 je nástroj na tvorbu publikací v prostředí balíku MS Office, se kterým Publisher sdílí celou řadu funkcí včetně korektury pravopisu, formátování textů či manipulace s grafickými objekty. Na rozdíl od MS Wordu je Publisher koncipovaný přímo na sestavování různých druhů publikací, bookletů, brožur, zpravodajů a marketingových materiálů, které lze v layout editoru Publisheru rychle skládat prostřednictvím mnoha desítek offline i online dostupných šablon.

 

 

 

V hledáčku světových fotoreportérů

19. ledna 2011, 00.00 | V dnešním článku vás nasměrujeme na zajímavé snímky, které v posledních dnech pořídili zahraniční fotožurnalisté.

 

 

 

Junior Internet opět hledá mladé talenty

18. ledna 2011, 00.00 | Až do 15. února 2011 se mohou mladí lidé hlásit se svými webovými stránkami, grafickými pracemi a eseji o Internetu do 12. ročníku projektu Junior Internet. Vítězové získají hodnotné ceny, publicitu a příležitost představit své projekty českému i mezinárodnímu publiku. Všichni účastníci pak budou pozváni na konferenci Junior Internet, která se uskuteční 20. března 2011 v Praze.

 

 

 

Elegantní vektorové ikonky zdarma – The Noun Project

17. ledna 2011, 00.00 | Losangelský designér Edward Boatman rozjel na stránkách thenounproject.com zajímavý projekt, jehož cílem je sdílení jasně rozpoznatelných ikonek a symbolů. Podrobnosti přinášíme v tomto krátkém článku.

 

 

 

Cartoon animace v Autodesk Maya (4)

17. ledna 2011, 00.00 | Minule jsme si k animaci připravili zloděje, dnes provedeme totéž s autem, tentokrát však za použití deformátorů (deformers).

 

 

 

Strana výpisu

... 20 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: