Design - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Design

iMovie 11 - 1. Import videa

4. února 2011, 01.00 | Druhá, a pro leckoho důležitější, část balíku iLife 11 se soustředí na práci s videem. Kromě kompletního procesu klasického střihu se v dalších dílech seriálu podíváme třeba populární trailery a další funkce užitečné funkce. Začneme ale od Adama, tedy importem.

 

 

 

Ozone 5 doplňuje podporu pro další vykreslovací jádra

4. února 2011, 00.00 | e-on Software vydala novou verzi zásuvného modulu pro 3D programy generujícího atmosférické efekty a jejich animace.

 

 

 

Několik tipů pro fotografování v zimě: Na co se zaměřit při fotografování v zimě (4. díl)

3. února 2011, 00.00 | V posledním díle našeho miniseriálu uvádíme několik tipů, které mohou pomoci začínajícím fotografům najít vhodná témata pro fotografování v zimních podmínkách.

 

 

 

CorelDRAW tutoriál: Křížící se vlny

2. února 2011, 10.00 | V tomto článku si vytvoříme pěkné křížící se vlnovky, vhodné především jako podklad nebo doplněk nějaké grafiky. Tutoriál je tedy určen zejména začínajícím uživatelům CorelDRAW.

 

 

 

Několik tipů pro fotografování v zimě: Kdy nejlépe fotografovat (3. díl)

2. února 2011, 00.00 | V předposledním díle našeho zimního seriálu si uvedeme několik informací, které mohou začínajícímu fotografovi například napovědět, kdy je nejlepší doba pro fotografování, jaké zvolit vyvážení WB při fotografování na sněhu nebo jakou nastavit citlivost ISO při zachycení „zimní akce“.

 

 

 

Tutoriál: Síla a moc paletky Vzhled v Adobe Illustratoru

1. února 2011, 10.00 | Paleta Vzhled nabízí skutečně až netušené možnosti. S její pomocí lze vytvořit efektní grafický styl, ten uložit a poté už jen kdykoliv jediným kliknutím aplikovat na další objekty. Přidáváním dalších výplní či tahů objektu a aplikací transformací a efektů na ně můžete dosáhnout skutečně velmi zajímavých výsledků. Pojďme si jeden takový grafický styl vytvořit…

 

 

 

Několik tipů pro fotografování v zimě: Jak v zimě exponovat (2. díl)

1. února 2011, 00.00 | Před několika dny jsme měli možnost ochutnat vše podstatné, co charakterizuje tu pravou zimu. Máme tím na mysli třeskuté mrazy a napadlý sníh. V našem čtyřdílném miniseriálu vám přinášíme několik rad, které mohou pomoci začátečníkům při fotografování v zimních podmínkách. V dnešním díle si stručně nastíníme problematiku nastavení expozice v situaci, kdy chceme fotografovat zasněženou scénu.

 

 

 

Několik tipů pro fotografování v zimě: Jak fotografovat v mrazu (1. díl)

31. ledna 2011, 00.00 | V uplynulých měsících jsme měli možnost ochutnat vše podstatné, co charakterizuje tu pravou zimu. Máme tím na mysli třeskuté mrazy a hory napadlého sněhu. V našem čtyřdílném miniseriálu vám přinášíme několik rad, které mohou pomoci začínajícím fotografům při fotografování v zimních podmínkách.

 

 

 

Adobe Illustrator tutoriál: Toolbox

28. ledna 2011, 10.00 | Bednu na nářadí má doma určitě řada z vás. Já taky, i když je v ní akorát binec, dva starý šroubováky a jedny kombinačky :o) Tak si pojďme jednu takovou bednu udělat v Illustratoru, protože takový „toolbox“ se může často hodit…

 

 

 

3D grafika v reklamě, produkční linie – materiály

27. ledna 2011, 00.00 | Materiály jsou podstatnou součástí jakékoliv vizualizace, skoro by se dalo s jistotou tvrdit, že jednou z nejvýznamnějších. Proto se dnes zaměříme na tvorbu materiálů všech objektů naší scény. A nakonec si vše také vyrenderujeme.

 

 

 

Strana výpisu

... 19 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: