Software - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Software

Adobe vydala modul Camera Raw 6.3 a Lightroom 3.3

8. prosince 2010, 10.00 | Společnost Adobe uveřejnila novou podobu svých nástrojů pro práci s RAW fotografiemi. Co přináší plugin Photoshopu Camera Raw 6.3 a editor RAW snímků Lightroom 3.3?

 

 

 

HDR Express se snaží zjednodušit přípravu HDR fotografi

8. prosince 2010, 10.00 | Nový softwarový nástroj HDR Express společnosti Unified Color Technologies slibuje maximálně usnadnit a urychlit tvorbu HDR fotografií i pro nezkušené uživatele. K dispozici je coby samostatný program i plugin Adobe Lightroom a Apple Aperture. Jeho bližší představení naleznete v tomto článku.

 

 

 

Vánoce, Vánoce, zase ty Vánoce - Vánoční animované PFko v After Effects, 1. díl

7. prosince 2010, 00.00 | Vánoce. Zase ty Vánoce. Jedněmi milované, jinými zatracované. Abyste měli v předvánočním čase o něco méně toho shonu a o něco více času na sebe a své blízké, ukážeme si, jak rychle vytvořit jednoduché animované vánoční přání v Adobe After Effects (AE). Snad potěší vaše blízké nebo třeba vaše klienty, zákazníky či obchodní partnery a navodí jim trochu té příjemné vánoční atmosféry.

 

 

 

Recenze: iMovie 11 – potěšení jen pro někoho

7. prosince 2010, 00.00 | Druhá část balíku iLife 11, určená k domácímu střihu videa, přichází s na první pohled líbivými inovacemi - tvorbou trailerů, novými tématy a rozpoznáváním osob. Potěší také lepší práce se zvukovou stopou. Bude to ale stačit?

 

 

 

Mac OS X software: RapidWeaver 5 přidává mapování webů a správu rozšíření

6. prosince 2010, 00.00 | Webový WYSIWYG editor RapidWeaver ve verzi 5 doplňuje HTML a XML mapování webů vedle dalších vylepšení a usnadňuje správu rozšíření. Podrobnější informace naleznete v tomto článku.

 

 

 

Zapomeňte na dort, teď je tu zlá Škoda Fabia VRS

6. prosince 2010, 00.00 | Vážení čtenáři, nemusíte se bát, titulek jako vystřižený z automobilového magazínu vás nezavede na tratě soutěžních vozů, ale představí nový reklamní klip, plný počítačových vizuálních efektů.

 

 

 

Apple iLife: iPhoto 11 ve slušivém kabátku

2. prosince 2010, 00.00 | Nedávno se dočkal upgradu populární multimediální balík Apple iLife. Vzhledem k jeho rozsahu jsme jeho recenzi rozdělili do tří částí. Začneme fotografovu pravou ruku - aplikací iPhoto. A pokusíme se odpovědět na otázku, zda jsou změny v uživatelském rozhraní dostatečným důvodem k upgradu.

 

 

 

Google Earth 6 nabízí ještě realističtější zážitky

1. prosince 2010, 00.00 | Nová verze virtuálního glóbu Googlu přináší lepší integraci Street View, 3D stromy a snazší nalézání historických zobrazení.

 

 

 

PLDA 5: nová verze pluginu pro archovou montáž v Adobe Acrobatu

30. listopadu 2010, 00.00 | Kvalitní a přitom cenově dostupný plugin Adobe Acrobatu PLDA, určený pro archovou montáž PDF dokumentů, se v těchto dnech dočkal verze 5. Ta přináší sadu dílčích vylepšení jednotlivých funkcí, kompatibilitu s Acrobatem X a také zvýšení celkového výkonu. Autor pluginu Michal Polanský navíc jednu z funkcí PLDA vyčlenil a nabízí ji coby samostatný plugin PDF Summary, umožňující snadno vytvořit souhrnný přehled o sadě PDF dokumentů, použitelný k různým účelům („inventarizace“, správa dokumentů aj.). Podrobnosti přinášíme v tomto článku.

 

 

 

Add-ony a Grease Pencil v Blenderu 2.5

29. listopadu 2010, 10.00 | Add-ony neboli přídavné funkce jsou důležitou součástí každého 3D programu. V dnešním článku se podíváme, jaké možnosti nám v této oblasti nabízí Blender, a představíme si nejvýznačnější z nich. Zároveň se podíváme na Grease Pencil - jeden z mnoha užitečných nástrojů, které usnadňují práci.

 

 

 

Strana výpisu

... 37 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: