Software - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Software

CorelDRAW tutoriál: Autoklíče (2/2)

7. června 2011, 00.00 | V této druhé části tutoriálu na tvorbu autoklíče se budeme věnovat zbývající straně, tedy té, která je vybavena třemi tlačítky a vystřelovací funkci samotného klíče.

 

 

 

Xara Designer Pro 7: nová verze vektorového grafického editoru

7. června 2011, 00.00 | Společnost Xara aktualizovala svůj vlajkový grafický produkt, jehož součástí jsou i funkce pro zpracování bitmapové grafiky. Sedmá stěžejní verze programu nabízí mimo nových témat, šablon a speciálních widgetů i řadu jiných užitečných novinek – například chytré vyřezávání objektů na bitmapových fotografiích, rozšířené funkce související s tvorbou webových stránek, magnetické usazování objektů, nové varianty operace Paste a vylepšené kotvení grafiky a textových objektů.

 

 

 

CorelDRAW Graphics Suite X5: Service Pack 3 je tu!

6. června 2011, 00.00 | Společnost Corel nedávno uvolnila třetí servisní balík oprav a vylepšení svého stěžejního produktu CorelDRAW Graphics Suite X5. Jedná se poměrně významnou aktualizaci (s novými RAW filtry), která řeší relativně dost zjištěných problémů nejen se samotným CorelDRAWem, nýbrž i s PHOTO-PAINTem a dalšími doplňkovými aplikacemi v celém balíku CorelDRAW Graphics Suite X5. Přehled všech oprav v SP3 najdete v článku.

 

 

 

Foxit Reader 5.0.1: rychlý prohlížeč PDF dokumentů s redakčními funkcemi

2. června 2011, 00.00 | Stále populárnější alternativní freewarový prohlížeč PDF dokumentů přináší ve své páté stěžejní verzi vylepšené skinovatelné grafické rozhraní se skupinami záložek, definovatelné klávesové zkratky, rozšířené funkce pro prohledávání obsahu dokumentů, nové pohledy na dokument, podporu RMS a mimo jiné též zobrazování náhledů PDF dokumentů v Průzkumníku Windows a MS Outlooku.

 

 

 

Autodesk SketchBook Designer 2012: digitální skicování a vektorové ilustrace

1. června 2011, 00.00 | Kombinace bitmapového digitálního skicáku vybaveného kvalitními kreslicími štětci s vektorovým grafickým editorem je výborný nápad, a pokud ji navíc ještě zrealizuje Autodesk, má takový editor hodně vysoké ambice. SketchBook Designer 2012 vylepšuje a rozšiřuje funkce předchozí verze programu, který patří mezi nejzajímavější hybridní grafické editory se zaměřením na design a skicování grafických návrhů.

 

 

 

E-On Software uvedla osvětlovací software LumenRT Review

31. května 2011, 00.00 | Firma e-on Software, známá především svými programy pro generování a animaci realistických 3D krajin, rozšířila svou nabídku o další nový nástroj LumenRT Review for Sketchup. Bližší podrobnosti o daném softwaru přinášíme v tomto článku.

 

 

 

Dva tipy pro InDesign: zaoblený obdélník a mnohoúhelník

30. května 2011, 00.00 | Dva drobné tipy, které možná někteří z vás neznají, a které vám třeba usnadní práci s oblíbeným sázecím programem.

 

 

 

Xara Web Designer 7: grafická stavebnice webových stránek

27. května 2011, 00.00 | Kombinaci grafického a webového editoru se specializací na skládání webových stránek z připravených komponent nabízí již delší dobu společnost Xara. Nová verze aplikace Xara Web Designer 7 přináší především vyšší počet šablon websitů, ikon a grafických i funkčních prvků jako jsou například různé druhy formulářů. Editor má dále několik nových či vylepšených ovládacích prvků pro úpravy designu webových stránek, speciální widgety, vylepšený náhledový systém, správu stránek v dokumentech, generování sitemapy a řadu jiných užitečných inovací.

 

 

 

CINEMA 4D - Sketch and Toon

26. května 2011, 00.00 | Dlouhá léta má CINEMA 4D k dispozici vynikající modul pro nefotorealistický rendering, Sketch and Toon. Modul, který dokáže vašim vizualizacím vdechnout úplně jinou notu. A osobnost. Při tom jsou všechna nastavení a možnosti podstatně snazší, než vytvoření skutečně reálného klasického výsledku.

 

 

 

Avid Studio 1.0: zpracování domácího videa pro náročnější uživatele

26. května 2011, 00.00 | Video editor Avid Studio by se dal považovat za pokračovatele známého Pinnacle Studia, pokud si ovšem k programu přidáte jiné pracovní prostředí, neomezený počet video + audio stop, různé vizuální a editační vychytávky a především obrovské množství nejrůznějších přechodových efektů, video filtrů a bonusových speciálních efektů od Red Giant Software. Nabízíme vám obrazového průvodce s popisem nejdůležitějších či zajímavých funkcí Avid Studia.

 

 

 

Strana výpisu

... 24 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: