Software - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Software

CorelDRAW tutoriál: Balón

9. srpna 2011, 00.00 | Jakožto uživatel a fanoušek programu CorelDRAW jsem pro dnešní téma článku zvolil horkovzdušný balón, dlouholetý symbol tohoto programu.

 

 

 

Final Cut Pro X - 2. Import videa

9. srpna 2011, 00.00 | Po minulém prvním přiblížení se podíváme kontroverznímu Final Cut Pro X pod kůži. A začneme hezky od začátku, tedy podporou různých formátů a importem klipů.

 

 

 

Transformers: Dark of the Moon – posouvání hranic VFX

8. srpna 2011, 00.00 | Před pár lety Michael Bay tvrdil, že třetí Transformeři budou komornější. Věřil tomu někdo? Trhák, který za pouhý měsíc vydělal miliardu dolarů, je větší než cokoliv, co jsme zatím mohli vidět. Nahlédněte s námi pod pokličku trikových mistrů. Tenhle kolos nemá obdoby!

 

 

 

Universal Maps Downloader 6.7 & Google Hybrid Maps Downloader 7.8: stahování a automatické spojování online map

5. srpna 2011, 10.00 | Potřebujete si pro vlastní offline navigaci nebo pro soukromé tiskové účely stáhnout klasické nebo hybridní satelitní mapy včetně popisných názvů, které jsou jinak běžně dostupné pouze online na Internetu? Existuje několik programů pro Windows, které umí stahovat různé varianty mapových podkladů z Google Maps, Yahoo Maps, Microsoft VirtualEarth či OpenStreetMap a následně z nich sestaví velký obrázek.

 

 

 

CINEMA 4D – tipy a triky, vlastnost omezení

4. srpna 2011, 00.00 | Jednou z možností (nikoliv jedinou) jak na různé mechanické vazby bez dynamiky je vlastnost omezení, která patří do skupiny nástrojů pro animace postav. Dnešní návodem budeme demonstrovat, jak můžeme tento zajímavý element využít.

 

 

 

Adobe InDesign: užitečné freewarové skripty a šablony

4. srpna 2011, 00.00 | Služba Adobe Exchange pro InDesign aktuálně obsahuje přes 630 komerčních, shareware, freewarových a různých jiných typů skriptovacích doplňků, šablon dokumentů či zásuvných modulů, které mohou usnadnit nebo zpříjemnit práci s Adobe InDesignem. Dnes si představíme několik freewarových předloh dokumentů na tvorbu kalendářů, úkolovník a především různé skripty určené například na tvorbu ořezových a registračních značek, práci s tabulkami, zarovnání textů, usazování objektů a další často prováděné pracovní akce.

 

 

 

Final Cut Pro X - 1. Nezůstal kámen na kameni

3. srpna 2011, 00.00 | Střihový program Apple, který nahradil celou rodinu Final Cut vzbudil při svém uvedení nemalé emoce. V novém miniseriálu jsme se rozhodli podívat, co všechno se změnilo a komu je vlastně program určený.

 

 

 

Adobe Edge Preview: animace a interaktivní obsah pro web

3. srpna 2011, 00.00 | Webové animace s interaktivním obsahem umí vytvářet technologické preview Adobe Edge. Jedná se o animační editor obsahu pro webové stránky a internetové prezentace, který interně využívá aktuálně používané či zatím připravované koncepce standardů CSS3 a HTML5 v kombinaci s JavaScriptem, s jehož pomocí lze například využívat animované přechody, definovat vztahy mezi objekty a ovládat jejich chování.

 

 

 

V-Ray 2.0 RT GPU

2. srpna 2011, 00.00 | Chaos Group na konci minulého roku vydal dlouho očekávanou druhou verzi oblíbeného rendereru V-Ray pro 3ds Max. Spolu s ní se dodává i V-Ray RT.

 

 

 

HyperCam 3.2: nahrávání obsahu oken a obrazovek Windows

2. srpna 2011, 00.00 | Průběžné nahrávání obsahu vybraného okna, výřezu či celé obrazovky Windows včetně akcí prováděných myší umožňuje poměrně známá aplikace HyperCam, nově licencovaná a upravená společností Solveig Multimedia. Aktuální verze HyperCam umí například nahrávat obsah obrazovek do formátů AVI, WMV/WMA či ASF a vytvářet popisné kartičky k videu, součástí programu je i jednoduchý manipulační editor pro střih a zpracování nahrávek.

 

 

 

Strana výpisu

... 19 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: