Software - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Software

Anti-Aliasing Tuner 11.08: rendering a vyhlazování písem ve Firefoxu

11. října 2011, 00.00 | Nevyhovuje vám standardní metoda vyhlazování písem běžného textového obsahu webových stránek v Mozilla Firefoxu? Snadná pomoc - změňte si vlastnosti vyhlazování fontů v zajímavém doplňku Anti-Aliasing Tuner.

 

 

 

RandomControl FRYRENDER 1.5 (2)

11. října 2011, 00.00 | V pokračování seriálu o externím unbiased rendrereru FRYRENDER se podíváme na umělé zdroje osvětlení, nastavení renderu, práci s FRYRENDER editorem a pokročilé materiály.

 

 

 

CorelDRAW: Kancelářské křeslo (2/2)

10. října 2011, 00.00 | V tomto tutoriálu navazujeme na předchozí díl návodu pro tvorbu vektorového křesla ve stylu závodní autosedačky.

 

 

 

Zoner Photo Studio 14: komplexní práce s fotografiemi

7. října 2011, 00.00 | Dokonalá organizace, vyhledávání a prohlížení digitálních fotografií, skvěle vybavený editor pro úpravy běžných i RAW snímků a bohaté exportní a publikační funkce, tak by se dala už několik let stručně charakterizovat aplikace Zoner Photo Studio. Nová verze programu přidává například GPU akceleraci, má vylepšené prostředí editoru fotografií, efekt HDR Tone Mapping, nové efektové filtry, detailně nastavitelnou redukci šumu a mimo jiné inovace konečně nabízí i přímé propojení Photo Studia s online galerií Zonerama.

 

 

 

RandomControl FRYRENDER 1.5 (1)

6. října 2011, 00.00 | Recenze a úvod do práce s méně známým externím rendererem (nejen) pro Autodesk Maya.

 

 

 

CorelDRAW: Kancelářské křeslo (1/2)

5. října 2011, 00.00 | V dnešním článku se budeme věnovat kresbě kancelářského křesla. Jeho design vychází ze závodní autosedačky a patří tak k moderním a zajímavým objektům do interiéru. Hojně je využíváno hráči počítačových her, kteří mají v oblibě auta.

 

 

 

Adobe uvolnila modul Camera Raw 6.5 a Lightroom 3.5

4. října 2011, 00.00 | Zásuvný modul Camera Raw 6.5 a Adobe Photoshop Lightroom 3.5 doplňují podporu RAW formátů více než 20 nových fotoaparátů a opravují drobné chyby.

 

 

 

ACDSee Pro 5: přehlednější organizace snímků a nové editační funkce

4. října 2011, 00.00 | Pátá stěžejní verze známého organizéru a editoru JPEG, TIFF a RAW snímků vylepšuje například barevné označování fotografií, má lepší hromadný export snímků s nastavením jejich cílových vlastností, umí ze souborů jednoduše odstranit metadata a má i několik nových užitečných editačních funkcí pro úpravy fotek včetně tří zbrusu nových uměleckých efektů pro lomografii, fotografické koláže a zasněné stylizace snímků.

 

 

 

Průvodce výukovými kurzy pro grafiku a VFX (2. část)

3. října 2011, 00.00 | Jste začínající digitální umělci a chcete se naučit pracovat se svým oblíbeným programem? Toužíte prohloubit softwarové znalosti a vytříbit tvůrčí techniku? Anebo prostě jenom chcete sledovat tréninková videa od skutečných profesionálů? Zde je druhý díl seznamu výukových kurzů, které vám dozajista pomohou...

 

 

 

Adobe Premiere Elements 10: inovovaný editor domácího videa

30. září 2011, 00.00 | Premiere Elements má v oblasti zpracování videa podobnou úlohu jako Photoshop Elements u organizace a práce s digitálními fotografiemi. Aktuální desátá verze editoru je nově k dispozici ve 32 bitové i 64 bitové verzi, rozšiřuje možnosti vyhledávání grafických souborů v Organizeru, má vylepšený speciální efekt typu Pan & Zoom, dva šikovné video filtry pro korekce barev a podporuje dále například export AVCHD videa i ukládání HD video na DVD média.

 

 

 

Strana výpisu

... 14 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: