Software - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Software

Začínáme s V-Ray - díl 3

8. listopadu 2011, 00.00 | Vítám vás u třetího dílu českých videotutorialů s názvem Začínáme s V-Ray.

 

 

 

AKVIS MakeUp 2.0: automatizované retuše a vylepšování portrétových snímků

7. listopadu 2011, 00.00 | Automatické i částečně manuální retuše na bázi vyhlazování obrazu a efektových úprav portrétových fotografií nabízí aplikace a současně zásuvný modul MakeUp, s jehož pomocí můžete například vytvářet glamour snímky, plošně retušovat vrásky, odstraňovat pigmentové či jiné pleťové vady a současně vytvářet zajímavé portrétové efekty.

 

 

 

Corel MotionStudio 3D 1.0: titulky a animace 3D objektů

4. listopadu 2011, 00.00 | Novou reinkarnaci animačního nástroje pro práci s 3D titulky a prostorovými modely objektů Ulead Cool 3D vydala společnost Corel. MotionStudio 3D slouží k tvorbě prostorových nápisů a jednoduchému animovaných objektů na scéně, umí sestavit stereoskopické animace a nabízí jednoduché stylování objektů a různé speciální i částicové animační efekty.

 

 

 

Začínáme s V-Ray - díl 2

2. listopadu 2011, 00.00 | Vítám Vás u druhého dílu českých videotutorialů s názvem Začínáme s V-Ray.

 

 

 

NVidia Quadro, Autodesk Smoke a Mac Pro

1. listopadu 2011, 00.00 | Před časem jsme připravili souhrnou úvahu nad využitím technologií profesionálních grafických karet Quadro a v rámci této úvahy byla přislíbena ještě jedna studie. A to ohledně využití karty Quadro na stanici Mac Pro. Jak daná kombinace fungovala s pokročilým postprodukčním a střihovým softwarem Autodesk Smoke?

 

 

 

onOne Perfect Photo Suite 6.0: retuše, maskování, zvětšování a efektové úpravy fotografií

31. října 2011, 00.00 | Společnost onOne Software uvedla na trh novou verzi sady profesionálních zásuvných modulů pro Adobe Photoshop, Lightroom a Apple Aperture. Celkem sedm pluginů je určeno pro retuše a zpracování portrétových fotografií, míchání vrstev, tvorbu mnoha fotografických efektů včetně simulace hloubky ostrosti a obsahuje také nástroje na zvětšování a maskování grafických předloh.

 

 

 

Mark Wood: Zpracování fotografií od A do Z

31. října 2011, 00.00 | Na Digiforu tuto sobotu vystoupí se čtveřicí seminářů i špičkový britský fotograf a mentor Mark Wood. Ve svých vystoupeních se zaměří na propojení Photoshopu s dalšími aplikacemi do jednoho efektivního a fungujícího celku! Nenechte si ujít tuto jedinečnou prezentaci.

 

 

 

Do App Store dorazil Adobe Reader

31. října 2011, 00.00 | iOS sice běžné PDF dokumenty číst umí, ale některé dodatečné možnosti jeho vlastní čtečce přece jenom scházejí. Ovšem od pondělí 17. října již ani náročnější uživatelé nepřijdou zkrátka, protože od té doby se v App Store nachází aplikace Adobe Reader, tedy čtečka „přímo od zdroje“

 

 

 

CINEMA 4D R13, cihly a krajinky

27. října 2011, 00.00 | Dnešní pozastavení je zaměřeno na dva nové shadery. Ačkoli ony jsou vlastně nové jen z půlky. Zatímco je shader cihel částečně přepracovaný a doplněný, i když zásadně, novinkou není. Druhý shader, maska terénu, je již naprostou novinkou...

 

 

 

onOne Photo Essentials 4: pluginy pro Adobe Photoshop Elements

26. října 2011, 00.00 | Sada pěti zásuvných modulů pro zpracování digitálních fotografií v Adobe Photoshop Elements obsahuje nástroje na automatizované vylepšování vzhledu snímků, přidávání ozdobných orámování, tvorbu mnoha desítek fotografických efektů, sofistikované zvětšování fotek a navrch ještě nabízí užitečné maskovací funkce.

 

 

 

Strana výpisu

... 12 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: