testovaci - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


testovaci

Avid Studio 1.0: zpracování domácího videa pro náročnější uživatele

26. května 2011, 00.00 | Video editor Avid Studio by se dal považovat za pokračovatele známého Pinnacle Studia, pokud si ovšem k programu přidáte jiné pracovní prostředí, neomezený počet video + audio stop, různé vizuální a editační vychytávky a především obrovské množství nejrůznějších přechodových efektů, video filtrů a bonusových speciálních efektů od Red Giant Software. Nabízíme vám obrazového průvodce s popisem nejdůležitějších či zajímavých funkcí Avid Studia.

 

 

 

Epson na veletrhu FESPA Digital 2011

25. května 2011, 00.00 | Epson uvádí na trh novou nízkonákladovou řadu médií pro inkoustový tisk. Představí ji na veletrhu FESPA Digital 2011, který se koná od 24. do 27. května na výstavišti v německém Hamburku. Nové produkty budou v prodeji od letošního července.

 

 

 

Tutoriál pro Adobe Illustrator: Knoflík hlasitosti

25. května 2011, 00.00 | Pomocí několika odsazených cest, jednoduché textury a pár přechodů si vytvoříme knoflík hlasitosti, známý z různých audio přístrojů. Tutoriál, určený převážně začínajícím uživatelům, procvičuje práci s odsazenými cestami, gradienty, dotkneme se i deformace obálkou, otáčení či automatických vodítek.

 

 

 

Hype slibuje snadnou tvorbu HTML5 animací v Mac OS X

24. května 2011, 00.00 | Minulý týden se na trhu objevil nový nástroj Hype pro Mac OS X, dovolující vytvářet animace v HTML5. Tvůrci jej popisují jako „vůči designérům vstřícný“ autorský nástroj pro tvorbu HTML5 animací a interaktivního obsahu, který nevyžaduje žádné znalosti programování (i když samozřejmě práci s kódem dovoluje). Více podrobností o Hype přinášíme v tomto článku.

 

 

 

Tamrac Big Wheels SpeedRollers

24. května 2011, 00.00 | Tamrac navázal na dvojici fotografických kufrů na kolečkách Speed Roller 1 a 2, modely 5551 a 5552, a nabídl dva vylepšené a ještě větší modely – Big Wheels SpeedRollers 5591 a 5592. Výrobce je stejně jako předešlé modely nabízí v klasickém černém provedení.

 

 

 

VectorScribe: dynamické vektorové tvary v Adobe Illustratoru

24. května 2011, 00.00 | Novinka společnosti Astute Graphics v oblasti zásuvných modulů pro Adobe Illustrator výrazně rozšiřuje možnosti editoru při tvorbě a úpravách vektorových cest. Plugin umí interaktivně manipulovat s dynamickými vektorovými tvary, jejich zaoblením a různými dalšími parametry a mimo jiné doplní Illustrator o sofistikovaný nástroj pro měření rozměrů, úhlů či vzdáleností objektů.

 

 

 

HP Pavilion dv6 a dv7

23. května 2011, 00.00 | Hewlett-Packard zahájil prodej inovované řady notebooků HP Pavilion pro domácí uživatele, jež byly oficiálně představeny na netradiční tiskové konferenci v klubu NoD. Mají designově zajímavé tělo, které je díky použití slitin hliníku a dalších kovů odolné, nabízejí jedinečný systém ozvučení, nový systém chlazení HP CoolSense a systém zabezpečení dat HP Simple Pass.

 

 

 

Nikon Coolpix P300

23. května 2011, 00.00 | Důmyslně řešený kompaktní fotoaparát: vejde se do kapsy, ale je výkonný a umožňuje i tvůrčí využití. Má 12Mpx snímač CMOS se „zadním osvětlením“, široký výběr režimů expozice včetně ručního ovládání, objektiv 24–100 mm 1:1,8–4,9 a třípalcový displej s rozlišením 921 kpx. Nabízí zajímavé funkce včetně HDRI nebo souvisle snímaných panoramatických záběrů a umožňuje natáčet stereofonní Full HD video 1080p @ 30 obr./s.

 

 

 

CorelDRAW tutoriál: Sportovní vůz (3/3)

23. května 2011, 00.00 | Vítejte u třetí, závěrečné části tutoriálu o tvorbě sportovního vozu. Článek zakončíme doděláním kol. Práci si na závěr usnadníme tím, že zadní kolo bude pouze kopií předního, na výsledku to patrné není.

 

 

 

Adobe Creative Future, rozhovor s Jasonem Levinem z Adobe

20. května 2011, 00.00 | Adobe s označením CS 5.5 je zaměřeno na dvě oblasti. Na web a video, Evangelistou videa je Jason Levine, který také tuto oblast prezentoval na Adobe creative Future. I s ním vám předkládáme rozhovor a video v originálním znění.

 

 

 

Strana výpisu

... 45 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: