testovaci - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


testovaci

Canon představil velkoformátovou tiskárnu imagePROGRAF iPF510

13. dubna 2011, 00.00 | Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, představil 17” (A2) velkoformátovou tiskárnu imagePROGRAF iPF510, která nahrazuje imagePROGRAF LP17.
Reakcí na přání zákazníků je podpora tiskových jazyků HP-GL/2 a HP-RTL, což předurčuje tiskárnu pro CAD a GIS aplikace.

 

 

 

Qstore - nový Apple Premium Reseller v OC Galerie HARFA

12. dubna 2011, 00.00 | Mnohaleté detailní znalosti v oblasti internetového prodeje produktů Apple a příslušenství pro grafiku a DTP byly dobrým odrazovým můstkem pro otevření vlastního kamenného obchodu.

 

 

 

Nová modelová řada inkjetů Officejet

12. dubna 2011, 00.00 | Hewlett-Packard představil novou modelovou řadu inkoustových tiskáren Officejet, které jsou vhodné především pro menší i větší podniky, ale i pro „domácí kancelář“, a lze je použít nejen pro tisk dokumentů, prezentací a grafů, ale také fotografií jako takových. HP ale hlavně reaguje na proměnu trendů na pracovním trhu a na nové požadavky, kupříkladu zvyšování mobility pracovní síly, možnosti práce z domova a „v terénu“.

 

 

 

Adobe uvedla Creative Suite 5.5: všestranná podpora mobilních zařízení, posílená video a audio produkce, subskripční cenový model

12. dubna 2011, 00.00 | Společnost Adobe včera ohlásila novou podobu svého portfolia publikačních produktů. I když se jedná jen o „přechodovou“ edici 5.5, je významných novinek mnoho. Těmi hlavními jsou silná podpora publikování na mobilních zařízeních, možnost využívat a vytvářet utility dovolující nasazovat tato zařízení jako ovládací hardware pro práci s Photoshopem, významná rozšíření nástrojů pro střih videa a zvuku, a konečně pak i nový subskripční model, poskytující produkty Creative Suite za měsíční či roční poplatek. Více informací přinášíme v tomto článku.

 

 

 

CorelDRAW tutoriál: Fotoaparát (1/2)

12. dubna 2011, 00.00 | Tento tutoriál bude věnován tvorbě kompletně vektorového fotoaparátu (kromě obrázku na displeji). Vytvoříme nejprve jeho zadní část a v dalším navazujícím článku dotvoříme část přední. Z dnešního výsledku tedy budeme příště vycházet.

 

 

 

Programy Vue 9.5 vylepšují práci s oblaky a mnoho dalších věcí

11. dubna 2011, 00.00 | Firma e-On Software už dlouho prodává programy řady Vue pro generování realisticky vyhlížejících krajin a jejich animací. Koncem loňského listopadu začala dodávat jejich novou verzi 9. Tím ovšem vývoj tohoto softwaru samozřejmě nekončí a minulý týden e-on stávajícím uživatelům dala možnost přechodu na novou (zatím předběžnou) verzi 9.5. S jejími novinkami vás seznámíme v tomto článku.

 

 

 

FOMEI Panther Power Pack 1500

11. dubna 2011, 00.00 | FOMEI nabízí dvě novinky v oblasti fotografického osvětlení, které jsme mohli vyzkoušet. Jednak tento bateriový generátor, který si představíme jako první, a pak set kompaktního bateriového generátoru a jednoho světla s drobným příslušenstvím Panther Mini 600. Panther Power Pack 1500 je zajímavé profesionální fotografické příslušenství, použitelné ve fotoateliéru i mimo něj.

 

 

 

Drobný tip pro Adobe Photoshop: Posun textu

11. dubna 2011, 00.00 | Opět jedna z drobností, které nejsou nijak převratné, ale přesto vám mohou malinko zpříjemnit a zefektivnit práci… Jak manipulovat s textovými rámečky snadno a rychle?

 

 

 

Sto a tři rady pro lepší fotografie – 1. Fotografovat musíte vy!

8. dubna 2011, 11.00 | Seriál, který vás dnes oslovuje poprvé, je vhodný nejen pro začátečníky, ale pro všechny, kdo se chtějí zdokonalovat ve svých dovednostech, hledají nové cesty pro svoji tvorbu, inspiraci. Možná vaše první reakce je "takových rad už tu bylo". Zkuste se ale neukvapit – a třeba si namísto "rady" dosaďte "tipy". Seriál začíná "od lesa" a je koncipován netradičním způsobem.

 

 

 

Pantone CAPSURE: Barvy pod ukazovátkem

8. dubna 2011, 00.00 | Asi nejznámějším artiklem společnosti Pantone jsou papírové vzorníky nasazované hlavně v polygrafii. Před časem byla Pantone „pohlcena“ společností X-Rite, jednou z největších firem v odvětví zaobírajícím se definováním barev, jejich měřením a užitím v praxi. Zařízení Pantone CAPSURE, které chceme představit v této recenzi, je příkladem prolnutí portfolia obou společností. Jedná se o totiž o přístroj, který dovoluje přímo „v terénu“ sejmout a vyhodnotit vzorek barvy. Pro koho je CAPSURE tím pravým řešením?

 

 

 

Strana výpisu

... 54

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: