testovaci - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


testovaci

Samsung HMX-W200 Multiproof

1. května 2011, 00.00 | Od května je v prodeji kapesní foto-video přístroj, který je voděodolný, prachotěsný a odolný vůči otřesům. Díky tomu je vhodný pro použití i v drsných podmínkách, pro nejrůznější outdoorové aktivity, na hory, k vodě i do vody. K dostání je ve dvou barevných verzích, které kombinují černou barvu s červenou nebo šedou.

 

 

 

Letem světem krásných fotografií

29. dubna 2011, 01.00 | Je zde pátek a s ním opět příležitost zkrátit si čekání na vytoužený víkend pohledem na zajímavé fotografie. Nudit se rozhodně nebudete. O to se postarají například vybrané série fotografií publikované agenturou Reuters. Zabrousíme i do „vod“ moderní umělecké fotografie. Krásami přírody nás zahrnou desítky brilantních fotografií z dílny National Geographic. A to není rozhodně vše, co náš článek přináší...

 

 

 

Sto a tři rady pro lepší fotografie – 4. Budiž světlo!

29. dubna 2011, 00.00 | Fotografie může vzniknout bez fotografa, bez fotoaparátu, bez objektivu, bez počítače, bez baterií, bez nápadu, bez modelu a bez ladu i skladu, stejně jako bez spousty dalších věcí, ale bez světla se neobejde. Takže si na ně trochu posviťme – a opět trochu jinak!

 

 

 

Rozšiřte si své fotografické obzory (Kurzy)

29. dubna 2011, 00.00 | Chcete si rozšířit své fotografické obzory? Zajímá vás konkrétní fotografická disciplína, ale chybí vám potřebné znalosti či zkušenosti? A nebo prostě jen hledáte inspiraci či příležitost setkat se s podobně "postiženými" - spřízněnými dušičkami? Neváhejte a navštivte některý z fotografických kurzů Institutu digitální fotografie...

 

 

 

CyberLink PowerDVD 11: přehrávač multimédií s podporou 3D videa a propojením na sociální sítě

29. dubna 2011, 00.00 | PowerDVD patří mezi nejprogresivněji vyvíjené softwarové multimediální přehrávače s GPU akcelerací videa a celou řadou funkcí pro automatické vylepšování kvality obrazu i zvuku. Aktuální jedenáctá verze PowerDVD přináší například plnou podporu 3D obrazu pro různé zobrazovací technologie včetně převodu stávajícího 2D videa a fotografií na 3D obraz, dále integraci s YouTube a sociálními sítěmi, propojení s DLNA/UPnP mediálními servery a mimo jiné i možnost ovládání přehrávače přes iPhone/iPad či různá mobilní zařízení s Androidem.

 

 

 

CINEMA 4D tipy a triky – pokročilé kombinace deformátorů

28. dubna 2011, 00.00 | Před jistým časem se na jednom zahraničním serveru objevil dotaz jak připravit chování vlajky. Nikoliv nějaké vyloženě reálné, ale dost přirozené na to, aby vypadala dobře v animaci. Vynikající téma, protože na tomto tématu, jakkoliv je jednoduché, si můžeme ukázat velké spektrum algoritmů, které můžeme při využití deformátorů potřebovat.

 

 

 

Fotografujeme s DSLR: Expozice (díl 4.)

28. dubna 2011, 00.00 | Jste nadšeným začínajícím fotografem? Pořídili jste si právě digitální zrcadlovku (DSLR), nebo její koupi teprve zvažujete? Pro všechny podobně „naladěné“ je zde pokračování našeho komplexního seriálu, zabývající se tímto současným trendem. Na pořadu dne je tentokrát Expozice – základní stavební kámen fotografie jako takové.

 

 

 

Nikon AF-S Nikkor 1,8/50G

27. dubna 2011, 06.00 | Nikon dnes představil nový základní objektiv s vysokou světelností. AF-S Nikkor 50 mm 1:1,8G má nový optický systém optimalizovaný pro současné moderní zrcadlovky. Uživatelům výborný poměr prodejní ceny a užitné hodnoty. Objektiv bude v prodeji od 2. června za 4 990 Kč, respektive 199 €.

 

 

 

Nové softwarové aktualizace Applu pro Macy

27. dubna 2011, 00.00 | Aktualizace firmwaru pevných disků iMaců řeší potíže s jejich spouštěním. iPhoto 9.1.2 opravuje řadu menších chyb. A vyšla oprava problému s OpenType písmy v Mac OS X 10.6.7.

 

 

 

Fotografujeme s DSLR: Expozice (díl 3.)

27. dubna 2011, 00.00 | Jste nadšeným začínajícím fotografem? Pořídili jste si právě digitální zrcadlovku (DSLR), nebo její koupi teprve zvažujete? Pro všechny podobně „naladěné“ je zde pokračování našeho komplexního seriálu, zabývající se tímto současným trendem. Na pořadu dne je tentokrát Expozice – základní stavební kámen fotografie jako takové.

 

 

 

Strana výpisu

... 50

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: