testovaci - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


testovaci

Datacolor SpyderLensCal

4. dubna 2011, 00.00 | Kalibrační nástroj pro pohotovou a poměrně přesnou kontrolu a kalibraci systému automatického zaostřování u vybraných digitálních zrcadlovek a výměnných objektivů. Umožňuje ověřit přesnost ostření používaných kombinací těl a objektivů a podle potřeby tento podstatný parametr optimalizovat.

 

 

 

CorelDRAW tutoriál: Řada linií

4. dubna 2011, 00.00 | V dnešním článku vytvoříme řadu linií, kterou můžeme použít pro wallpaper, poster, potisk např. snowboardu anebo vhodný doplněk libovolné grafiky. Použijeme zkratky Ctrl+K, Ctr+Shift+Q, nástroje interaktivní kontura, interaktivní stín, tvar, text a další. Budeme také kopírovat interaktivní efekty.

 

 

 

Panasonic Lumix DMC-GH2 – foto-videoaparát

4. dubna 2011, 00.00 | Nejnovější model v nabídce foto-videoaparátů založených na standardu Lumix G Micro a digitálním 4/3 systému. Představuje jeden z nejpružnějších vícefunkčních přístrojů pro pořizování fotografií a videonahrávak ve vysokém rozlišení na trhu. Při svém představení na výstavě Photokina 2010 zaujal mimo jiné tím, že jako první Lumix G/GH umožnil použití 3D objektivu a snímání fotografií a videoklipů s prostorovým efektem.

 

 

 

Adobe předvedla Photoshop pro iPad

1. dubna 2011, 00.00 | Na konferenci Photoshop World 2011 Adobe ukázala aplikaci pro iPad, jež se velmi podobala Photoshopu pro osobní počítače, zatím však není jasné, kdy a zda vůbec se dostane do prodeje.

 

 

 

Výsledky ankety o využití velkoformátového tisku

1. dubna 2011, 00.00 | Na serveru Fotografování.cz probíhala v březnu anketa s otázkou Kdy využíváte velkoformátový inkoustový tisk. Zde jsou její výsledky.

 

 

 

Pixlr Editor: unikátní online grafický editor

1. dubna 2011, 00.00 | Grafický editor Pixlr je jedním z online nástrojů z nastupující generace cloudových služeb v podobě webových aplikací, určených obecně pro design a především ke zpracování či úpravám obrázků a digitálních fotografií. Editor nabízí různé kreslicí a retušovací funkce, sofistikovanou manipulaci s barvami, řadu běžných efektových filtrů a mimo jiné i sdílení grafických souborů s několika populárními online službami.

 

 

 

Lexmark S815 Genesis: nový koncept tiskárny v praxi

31. března 2011, 00.00 | Společnost Lexmark nedávno uvedla zcela nový koncept inkoustových tiskáren. Lexmark S815 Genesis představuje inkjetovou multifunkci, která svým potenciálním uživatelům nabídne dobrý poměr rychlosti a kvality, inovativně řešený skener nebo elegantní design. Pomyslnou třešničkou na dortu je velice příjemné ovládání – jak pomocí dotykového panelu, tak inteligentní řešení SmartSolutions. A jak obstála S815 v našem redakčním testu?

 

 

 

Letem světem pozoruhodných fotografií aneb 42 odkazů na fotografie, které byste si neměli nechat ujít!

31. března 2011, 00.00 | V dnešním článku na vás čeká opět velké množství zdařilých snímků od fotografů z celého světa. Uvedeme si několik výběrů nejlepších fotografií, které sestavili fotoeditoři z médií, kde obrazové svědectví o dění ve světě hraje klíčovou roli. Rovněž nebude chybět ohlédnutí za mezinárodními akcemi, jež poskytují fotografovi působivý vizuální potenciál (např. „Earth Tour 2011“, World Water Day 2011). Milovníci přírody mohou zaplesat nad brilantními snímky časopisu National Geographic. A to není zdaleka vše, co na vás v našem článku čeká!

 

 

 

VRayforC4D – rychlý start (2)

31. března 2011, 00.00 | Po instalaci a prvním oťukání přijdou jistě otázky. Jak si nastavit scénu, jak připravit kameru, osvětlení, jak na slunce, fyzikální oblohu. Prostě otázky všedního dne. Dnešní seminář by měl na tyto a také další otázky dát stručnou odpověď.

 

 

 

Objektiv Sigma 500 mm 1:4.5 APO EX DG v praxi

30. března 2011, 11.00 | Objektivy s ohniskem delším než tři sta milimetrů patří mezi speciální techniku, se kterou se nepotká úplně každý fotograf. Díky naší cestě za raketoplánem Discovery jsme měli možnost delší dobu testovat jednu z nejdostupnějších pevných pětistovek a zde jsou naše zkušenosti.

 

 

 

Strana výpisu

... 56

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: