testovaci - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


testovaci

Výtvarná počítačová škola Karla Pobřísla

18. dubna 2011, 00.00 | IDIF připravil nový tvůrčí workshop pro fotografy a grafiky amatéry. Výtvarná dílna se soustředí na využití Adobe Photoshopu v kombinaci s fotografiemi. Výtvarník a fotograf, dlouholetý zkušený lektor Idifu, vás nejen nechá nahlédnout pod pokličku svých výtvarných technik, ale zároveň vás povede v začátcích vašeho výtvarného snažení. Jste pro? Tak tedy vítejte a pojďte dál.

 

 

 

CorelDRAW tutoriál: Fotoaparát (2/2)

18. dubna 2011, 00.00 | Dnes navážeme na první část tohoto tutoriálu, ve které jsme s pomocí CorelDRAW vytvořili zadní stranu fotoaparátu. Nyní je na řadě tvorba přední části, kterou bude naše ilustrace dokončena.

 

 

 

Apple představil nový Final Cut Pro X

15. dubna 2011, 00.00 | V Las Vegas předvedl jeho beta verzi, jež přináší přepracovanou vnitřní architekturu, nové uživatelské rozhraní a řadu vylepšených funkcí. Program se začne prodávat v červnu za 299 USD. Podrobné představení novinek přinášíme v tomto článku.

 

 

 

Recenze: Microsoft Word 2011 for Mac

15. dubna 2011, 00.00 | Po recenzi celého balíku jsme se podívali podrobněji na jeho nejznámější část - textový editor Word. Pokud hledáte dobře vybavený nástroj na práci s textem, stojí zato o něm uvažovat. Bez chyb se ale neobejde.

 

 

 

Sto a tři rady pro lepší fotografie – 2. Co budeme potřebovat

15. dubna 2011, 00.00 | Minule jsme si na úplný úvod ujasnili, o čem se budeme bavit, komu jsou naše rady určeny, a hlavně jsme troufale tvrdili, že navzdory všemožné mediální masáži není nejnovější technické vybavení tolik důležité jako nápady, přemýšlení a znalosti, umožňující na maximum využít, co je k dispozici. Přesto alespoň nějaký fotoaparát a další vybavení potřebovat budeme. Rovnou se tedy můžete zeptat: Který je nejlepší?

 

 

 

Velká DTP dílna aneb chci být grafikem

14. dubna 2011, 00.00 | Již příští týden pořádá server Grafika.cz ve spolupráci s IDIFem týdenní intenzivní kurz práce s Adobe Creative Suite. Naučíte se nejen používat jednotlivé aplikace a jejich funkce, ale hlavně maximálně využít jejich vzájemné provázanosti. K dispozici jsou poslední volná místa!

 

 

 

Photoshop Touch SDK: aplikace na mobilních zařízeních spolupracující s Photoshopem CS5

14. dubna 2011, 00.00 | V pondělí Adobe představila novou „meziverzi“ 5.5 svého programového balíku Creative Suite. Vedle povýšení některých aplikací balíku na verzi CS 5.5 uvolnila také novou vývojářskou sadu Photoshop Touch Software Development Kit (SDK). Sada umožní vývoj aplikací pro nejběžnější současné mobilní platformy, jež budou schopné interaktivně spolupracovat s Photoshopem CS5. Jakými způsoby je možno zařízení typu iPadu či Android tabletu použít ke kreativní práci v Photoshopu? A jak vypadají již existující aplikace z dílny Adobe i dalších vývojářů?

 

 

 

Fujifilm FinePix Z900EXR

14. dubna 2011, 00.00 | Řada elegantních stylových ultrakompaktů FinePix Z pokračuje tímto modelem s velkým dotykovým displejem, obrazovým snímačem CMOS EXR s rozlišením 16 milionů pixelů, který je součástí systému stabilizace obrazu, a pětinásobným kompaktním optickým zoomem s rozsahem ohniskových vzdáleností od 28 do 140 mm (po přepočtu na 35mm formát). Umožňuje rozšířit dynamický rozsah na 1 600 %, pořizovat Full HD video a nabízí další praktické i zábavní funkce včetně snímání 360° panoramat.

 

 

 

CINEMA 4D tipy a triky – tvorba reálných textur plošných prvků

14. dubna 2011, 00.00 | Internet je svět neomezených možností. To tvrdí mainstream, což už samo o sobě předznamenává, že to není tak úplně pravda. Ne všechno lze stáhnout, najít, vyguglovat, někdy je zapotřebí i vlastních schopností. Třeba při tvorbě textur. Například reálných ploch kačírku, tašek, obkladů, prostě víceméně plochých ploch, které můžeme nahradit specifickou texturou.

 

 

 

Čtrnáctipalcový tablet Acer Iconia

13. dubna 2011, 00.00 | Hledáte-li inovativní řešení osobního počítače, je tento touchbook jednou z možností. Nabízí dva vícedotykové displeje s celoplošným ovládáním všemi prsty, lepší interakci i možnosti sledování obsahu a univerzální využití.

 

 

 

Strana výpisu

... 53

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: