testovaci - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


testovaci

Conceiva Mezzmo 2.3.2: multimediální DLNA/UPnP server pro Windows

17. června 2011, 00.00 | Počet DLNA či UPnP kompatibilních multimediálních přehrávačů, televizních přijímačů a dalších zařízení schopných přehrávat po síti video, zvukové nahrávky či zobrazovat fotografie velmi rychle narůstá. Mezzmo je funkčně velmi dobře vybavený softwarový mediální server, jehož prostřednictvím můžete na vzdáleném zařízení přehrávat video a audio a také zobrazovat fotografie ze svého desktopu, notebooku či HTPC s Windows.

 

 

 

Zdarma objektiv LS 80 mm 1:2,8 D pro Mamiya 645 DF s DM 28

16. června 2011, 01.00 | Společnost ExcelFoto vyhlásila lákavou akční setovou nabídku: při nákupu setu fotoaparátu Mamiya 645 DF se snímací stěnou DM 28 a špičkového základního objektivu LS 80 mm 1:2,8 D s centrální závěrkou, který je vyráběn ve spolupráci s firmou Schneider-Kreuznach, získáte tento objektiv zcela zdarma! Jeho ceníková cena je přitom 45 198 Kč bez DPH. Tato akční nabídka platí do konce června 2011 a za stávajícího kurzu koruny.

 

 

 

Sony Alfa NEX-C3 – malý, lehký, kreativní

16. června 2011, 00.00 | Třetí kompaktní fotoaparát řady NEX s výměnnými objektivy a se snímačem formátu APS-C nabízí rozlišení 16 megapixelů, nové, „uživatelsky přívětivější“ rozhraní a zajímavou nabídku praktických, tvůrčích i hravých funkcí. Pokud hledáte malý, lehký, takřka kapesní kompakt se snímačem formátu APS-C a s možností používat různé vyměnitelné objektivy, je C3 jasný favorit. V prodeji má být od letošního září. Spolu s ním výrobce představil ještě nový externí blesk, 30mm makroobjektiv a další příslušenství.

 

 

 

CINEMA 4D tipy a triky: nůž - nikoliv sousedův

16. června 2011, 00.00 | Zakřivená Martinova šavle, to by mohl být druhý titul dnešního pozastavení. Potřeboval jsem z časových důvodů vypomoci s jednou zakázkou a kolega, který mi měl tuto zakázku zpracovat, ji nepojal úplně dobře. Jednoduše řečeno, pojal ji nepřesně. Při analýze, proč se tak stalo, vyplynulo na povrch, že to bylo nožem. Prostě tento nástroj používá v podobě, který si s přesnou prací nerozumí. A tak máme zajímavé téma. Nůž jako pomocník mnoha tváří.

 

 

 

Fenomén jménem Lensbaby, aneb Praktický průvodce fotografováním

15. června 2011, 00.00 | V tomto článku se věnuji svým vlastním zkušenostem s výměnným systémem optiky Lensbaby. Přináším i ukázky, jaké efekty je možné s danou optikou vytvořit.

 

 

 

Sony SLT Alfa 35

14. června 2011, 00.00 | Společnost Sony představila několik nových produktů – od různého příslušenství přes kompaktní fotoaparát řady Alfa NEX až po třetí model v řadě fotoaparátů SLT – Single Lens Translucent, respektive Transflex. A právě tento fotoaparát, který je postavený na technologii nesklopného polopropustného zrcadla a nabízí režim autofokusu s trvalým průběžným ostřením, si představíme jako první.

 

 

 

Canon EF-S 55–250 mm 1:4–5,6 IS II

14. června 2011, 00.00 | Tento kompaktní a cenově dostupný teleobjektiv bude v prodeji od července. Výrobce ho chce nabídnout hlavně začínajícím fotografům, kteří si pořídili zrcadlovku se základním setovým zoomem, typicky s rozsahem 18–55 mm, ale potřebují ještě druhý objektiv, umožňující fotografovat vzdálené objekty, k nimž se nemohou vhodně přiblížit, anebo si přejí využít dlouhá ohniska pro své tvůrčí záměry.

 

 

 

SWiSH Max4: editor skriptovatelných Flash animací

14. června 2011, 00.00 | Flash animace, interaktivní webové galérie a prezentace, reklamní bannery a další flashové projekty můžete vyrobit v editoru SWiSH Max. Aktuální čtvrtá stěžejní verze programu přináší mimo vylepšeného ovládání, lupy u časové osy a panelu Undo/Redo také několik desítek nových multimediálních efektů, funkce pro morfing objektů, vylepšené skriptování s možností tisku skriptů a podporu exportu Flash animací s GPU akcelerací.

 

 

 

Panasonic Lumix DMC-GF3 s důrazem na maximální kompaktnost

13. června 2011, 06.00 | Když jsem nejnovější fotoaparát Lumix řady GF poprvé uviděl, napadlo mě, že se výrobce nechal inspirovat prvním veršem básně Pokora od Jiřího Wolkera: „Stanu se menším a ještě menším, až budu nejmenším na celém světě.“ Stylový, tenký a snadno použitelný Lumix GF3 je opravdu nejmenší kompakt s možností používat výměnné objektivy v nabídce Panasonic.

 

 

 

Leica DC Summilux 25 mm 1:1,4 Aspherical

13. června 2011, 06.00 | Nový základní objektiv systému Micro Four Thirds má výbornou světelnost a jeho ohnisková vzdálenost po přepočtu na 35mm formát přibližně odpovídá 50 mm. Představen byl spolu s novým nejmenším fotoaparátem systému Lumix G Micro – GF3, se kterým jsem ho také krátce vyzkoušel v praxi.

 

 

 

Strana výpisu

... 41 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: