testovaci - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


testovaci

CorelCAD: alternativa AutoCADu přichází

16. května 2011, 00.00 | Corel vstoupil do světa CAD softwaru programem CorelCAD dostupným pro Mac OS X a Windows. Má to být levnější alternativa AutoCADu, jež bude brzy dostupná i v češtině. Bližší podrobnosti o dané novince přinášíme v tomto článku.

 

 

 

Počítače HP pro náročné uživatele

16. května 2011, 00.00 | Společnost HP připravila nové výkonné stolní i mobilní pracovní stanice pro profesionály. Rozšířila svou nabídku pracovních stanic řady Z o cenově dostupné pracovní stanice HP Z210 a představila nové modely řady mobilních pracovních stanic – Elitebook 8760w a 8560w.

 

 

 

Adobe uvolnila ostrou verzi Flash Playeru 10.3

16. května 2011, 00.00 | Počátkem března se objevila první beta verze Flash Playeru 10.3 a minulý čtvrtek již Adobe uvedla jeho ostrou verzi pro osobní počítače a také pro mobilní platformu Android. Ovšem narozdíl od verze 10.2, jež dorazila v únoru, Flash Player 10.3 přináší jen menší vylepšení.

 

 

 

HP upozornila na problematiku padělků v ČR

16. května 2011, 00.00 | Společnost HP ve spolupráci s Americkou obchodní komorou v ČR uspořádala diskuzi odborníků s cílem upozornit na problematiku padělků, která negativně ovlivňuje podniky a globální obchod, celý region EMEA (Evropa, Blízký východ a Afrika) i Českou republiku. Organizace Imaging Consumables Coalition of Europe, Middle East and Africa (ICCE).

 

 

 

Sto a tři rady pro lepší fotografie (6. část)

13. května 2011, 00.00 | Že není světlo jako světlo, to jsme si řekli už minule. Při hledání co nejzajímavějšího osvětlení ale brzy narazíme na lehčí a těžší „čísla“. Nebudeme asi diskutovat o tom, že portrét v exteriéru při zatažené obloze se bude fotografovat snadněji, než tentýž v temné komoře při světle slabé tmavozelené žárovky.

 

 

 

Adobe Creative Future, rozhovor s Gregem Rewisem z Adobe

13. května 2011, 00.00 | V rámci semináře Adobe Creative Future, který se uskutečnil 5. května v Praze, jsme se sešli ke krátkému neformálnímu rozhovoru v Gregem Rewisem z Adobe. V rozhovoru jsme probrali mnoho zajímavého, od jeho vlastní práce až k nové verzi Adobe CS5.5 pro web a také o to, zda je lepší Flash nebo HTML5.

 

 

 

Corel uvádí Corel Painter 12

13. května 2011, 00.00 | Společnost Corel oznámila dne 11. 5. novou verzi svého produktu pro bitmapovou malbu a ilustrace Corel Painter. Novinka slibuje mimo jiné vyšší výkon a nové možnosti při práci se štětci, nové prostředky umělecké kreativity jako jsou Kaleidoscope, Mandala Painting či Mirror Painting a přepracované uživatelské rozhraní. Bližší podrobnosti se dočtete v níže uvedené tiskové zprávě, na nejbližší dobu pak připravujeme podrobnou recenzi Corel Painteru 12.

 

 

 

Zprávy o softwaru pro Macy

12. května 2011, 00.00 | Mac OS X Lion se bude distribuovat především přes Mac App Store. Správce písem Fontcase 2 přináší nové uživatelské rozhraní a nový nástroj Typesetter pro náhledy písem. Generátor krajin TerraRay ve verzi 2.5 doplňuje volumetrickou mlhu. A program AirServer změní Mac v přijímač pro AirPlay.

 

 

 

Adobe Flash Professional CS5.5: interaktivní obsah a Adobe AIR pro mobilní zařízen

12. května 2011, 00.00 | Editor na tvorbu interaktivního animovaného, textového či multimediálního obsahu je sám sobě standardem v oblasti publikačních prostředí, Flash animací či grafických rozhraní pro webové aplikace. Aktuální verze Flash CS5.5 přináší autorizační a publikační funkce pro Flash a Adobe AIR s podporou mobilních zařízení platforem Android, iOS, RIM či webOS, dále lepší manipulaci s vrstvami, rozšířené fragmenty kódu aplikací a testování interaktivního obsahu přímo na připojených mobilních zařízeních.

 

 

 

Canon EOS 600D – test a recenze

11. května 2011, 00.00 | Canon svůj model EOS 600D představil rok a den po EOS 550D, který ovšem na trhu nenahradil, ale doplnil. Stejně jako předchůdce má 18Mpx senzor, ale navíc výklopný a otočný displej jako nejnovější model z vyšší řady – EOS 60D. Kompaktní 600D nabízí velký výběr režimů fotografování od ručního nastavení přes poloautomatické programy až po inteligentní automatiku, možnost pořizovat Full-HD video, ale také třeba bezdrátově ovládat blesky.

 

 

 

Strana výpisu

... 47

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: