testovaci - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


testovaci

Tutoriál pro Illustrator: Ikonka obyčejné tužky

13. června 2011, 00.00 | Výsledkem tohoto tutoriálu je vytvoření ikonky klasické tužky s gumou na konci, která najde použití v mnoha různých situacích, ať na webu nebo i v tištěných materiálech. Primárním cílem návodu je možnost procvičení technik a ukázka postupů pro začínající uživatele.

 

 

 

Sto a tři rady pro lepší fotografie (10. část)

10. června 2011, 00.00 | Naprostá většina amatérských fotografů neumí správně používat zoom na svých fotoaparátech a fotografují z naprosto nevhodné vzdálenosti. Zdá se vám toto tvrzení přehnané?

 

 

 

Phase One Media Pro 1: staronový profesionální organizér fotografií a RAW snímků

10. června 2011, 00.00 | Kdysi poměrně známý organizér iView MediaPro a posléze Microsoft Expression Media se opět objevil na scéně v nové verzi, avšak již nikoliv v produkci Microsoftu, nýbrž trochu překvapivě pod hlavičkou společnosti Phase One. Organizér dostal nové pracovní prostředí, obsahuje velké množství funkcí pro práci s metadaty a mimo jiné nově nabízí volitelný engine pro rendering RAW snímků převzatý ze špičkového editoru digitálních fotografií Capture One.

 

 

 

MicroSync II – sada radiového vysílače a přijímače

9. června 2011, 00.00 | Tamrac představil vylepšený inteligentní radiový systém pro dálkové odpalování zábleskových světel a ovládání většiny zrcadlovek.

 

 

 

Lenovo ThinkPad Edge 420s, zástupce i5 SandyBridge

9. června 2011, 00.00 | Uvažujete o novém notebooku, který by doplnil stáj vašich počítačů? Poslední dobou jsou procesory SandyBridge od Intelu skloňované ve všech pádech, možná i proto, že konkurent AMD stále trochu pospává se svými novinkami a jen natahuje trpělivost potenciálních klientů. A jaká je mobilní střední třída SandyBridge procesorů? A samozřejmě, jaký je tento pohledný ThinkPad Edge? Jak jinak, než z našeho trochu netradičního pohledu...

 

 

 

Novinky pro váš InDesign: Active Tables a ID2Office

8. června 2011, 00.00 | Společnost DTP Tools přišla na trh s ostrou verzí svého pluginu Active Tables, jenž dovoluje v rámci Adobe InDesignu provádět různé typy výpočtů ve stylu tabulkových procesorů. Společnost Recosoft pak pro InDesign začala nabízet plugin ID2Office, jenž dovoluje převádět dokumenty InDesignu do podoby dokumentů Wordu či PowerPointu.

 

 

 

Tamrac Zuma – batoh a dvě brašny

8. června 2011, 00.00 | Mezi jarními novinkami Tamrac je nová produktová řada Zuma. První trojici produktů tvoří důmyslně řešený kompaktní fotobatoh, praktická fotobrašna a cestovní taška na tablet, „netbook“ nebo malý notebook. Polstrovaný prostor pro tablet nebo laptop má i batoh a brašna. Produkty jsou nabízeny v klasické černé barvě.

 

 

 

CorelDRAW tutoriál: Autoklíče (2/2)

7. června 2011, 00.00 | V této druhé části tutoriálu na tvorbu autoklíče se budeme věnovat zbývající straně, tedy té, která je vybavena třemi tlačítky a vystřelovací funkci samotného klíče.

 

 

 

ORTLIEB Aqua-Zoom: vodotěsná foto-brašna (v praxi)

7. června 2011, 00.00 | Ortlieb Aqua-Zoom představuje voděodolnou brašnu od firmy Azub Bike, určenou pro bezpečný přenos fotografické techniky v extrémních podmínkách. Vlastnosti daného výrobku oceníte všude, kde hrozí zvýšené riziko poškození vašeho fotoaparátu působením vody, vlhkosti či prachu.

 

 

 

Xara Designer Pro 7: nová verze vektorového grafického editoru

7. června 2011, 00.00 | Společnost Xara aktualizovala svůj vlajkový grafický produkt, jehož součástí jsou i funkce pro zpracování bitmapové grafiky. Sedmá stěžejní verze programu nabízí mimo nových témat, šablon a speciálních widgetů i řadu jiných užitečných novinek – například chytré vyřezávání objektů na bitmapových fotografiích, rozšířené funkce související s tvorbou webových stránek, magnetické usazování objektů, nové varianty operace Paste a vylepšené kotvení grafiky a textových objektů.

 

 

 

Strana výpisu

... 42 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: