testovaci - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


testovaci

Kurz Mac OS X 10.7 Lion již k dispozici!

22. července 2011, 00.00 | Připravili jsme pro Vás jako první v ČR nový kurz zaměřený na ovládání nejnovější verze Mac OS X Lion. Těšit se můžete na skvělého Apple certifikovaného trenéra Petra Máru a den plný praktických postupů, tipu a triků. Naučíme se Liona instalovat, nastavit, ovládat a udržovat v nejlepší kondici.

 

 

 

DTP Tools Annotations: načtěte poznámky z PDF přímo do InDesignu

21. července 2011, 00.00 | Zpracováváte v InDesignu často korektury provedené v PDF dokumentu? Pak by pro vás mohl být velkým pomocníkem nový plugin Annotations, který dovoluje PDF anotace přímo načíst do dokumentu InDesignu. Více podrobností přinášíme v tomto článku.

 

 

 

CINEMA 4D tipy a triky, objekt Osvětlení

21. července 2011, 00.00 | Osvětlení je jednou z klíčových operací přípravy 3D scény. Koncipovat se dá mnoha způsoby, míněno z pohledu způsobu samotné konstrukce scény. Skvělé by ale v některých případech mohlo být, pokud bychom mohli umístit světlo přímo podle toho, jak se má jeho vliv podílet na vzhledu scény. Tedy bez nějakých násilných operací prostě ukázat – tady to svítí, tady je odlesk a podobně.

 

 

 

HAMA Syscase – brašny a pouzdra pro fotoaparáty a videokamery

20. července 2011, 00.00 | Nová řada pouzder a brašen značky Syscase pro fotoaparáty a videokamery v klasické černé barvě v kombinaci s drobnými červenými doplňky. Zahrnuje malá stylová pouzdra, klasicky tvarované brašny s ramenním popruhem i pistolového typu s fotoaparátem uloženým v pohotovostní poloze objektivem směrem dolů.

 

 

 

CorelDRAW tutorial: Sluchátka (1/2)

20. července 2011, 00.00 | Tématem dnešního tutoriálu pro CorelDRAW bude boční pohled na pěkně zpracované sluchátko Monster Miles Davis s trumpetistou ve znaku.

 

 

 

DxO Optics Pro 6.6: digitální fotolaboratoř pro JPEG, TIFF a RAW snímky

19. července 2011, 00.00 | Novou verzi svého vlajkového produktu pro zpracování a úpravy digitálních fotografií představila společnost DxO Labs. Představení nových funkcí a rozšíření přinášíme v tomto článku.

 

 

 

Nový CorelCAD™ nabízí vysokou přesnost a výkon za dostupnou cenu

19. července 2011, 00.00 | Produkt CorelCAD zajišťuje rychlou práci v systémech Windows® a Mac OS® a nabízí podporu nativního formátu DWG™, širokou paletu nástrojů pro tvorbu 2D a 3D návrhů a kompatibilitu se standardními postupy a nástroji CAD.

 

 

 

HP LaserJet Pro 100 color MFP M175nw

19. července 2011, 00.00 | Společnost Hewlett-Packard nově nabízí nejmenší model multifunkčního zařízení s barevnou laserovou tiskárnou – má rozměry 441 × 421 × 338 mm (šířka, hloubka, výška). Kromě tisku umožňuje černobílé i barevné kopírování a skenování. Je primárně určen pro malé a středně velké firmy, kterým nabízí vyšší efektivitu a produktivitu tisku díky úspoře času a nákladů.

 

 

 

Pozvánka na výstavu Davida Těšínského

19. července 2011, 00.00 | Náš server Fotografování.cz je zaměřen hlavně na fotografickou techniku. Velmi dobře si ale uvědomujeme, že je to především inspirace, která stojí u samotného zrodu jednotlivých fotografií, a fotoaparáty a další technika, to jsou nástroje, které pro svou fotografickou tvorbu používáme. Proto záběr serveru rozšiřujeme o další zajímavá témata. Jedním z nich je představení fotografů a fotografek, autorských výstav a galerií, fotoklubů a jejich aktivit. Dnes vám přinášíme rozhovor s fotografem a cestovatelem Davidem Těšínským.

 

 

 

LumenRT Review 1.2 přináší výrazné zvýšení výkonu

19. července 2011, 00.00 | Koncem května firma e-On Software známá hlavně svými programy pro generování realistických krajin uvedla nový zásuvný modul LumenRT Review pro 3D program Google Sketchup umožňující vytvářet fotorealistické vizualizace architektonických modelů. A nyní e-on Software tento modul aktualizovala na verzi 1.2, jež slibuje citelné zvýšení výkonu. Automaticky se škálující osvětlení může zvýšit výkon o 30 až 300 procent podle velikosti modelu, vyšší rychlost ovšem bude na úkor kvality osvětlení.

 

 

 

Strana výpisu

... 34 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: