testovaci - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


testovaci

Společnost Konica Minolta Business Solutions Czech je jedničkou na trhu multifunkcí a produkčních strojů

13. července 2011, 00.00 | Konica Minolta si drží postavení na českém trhu stránkových multifunkcí a produkčních strojů, kde dosahuje podílů v rozmezí 30 až 65 %. V uplynulém roce 2010 dosáhla na první místo ve čtyřech sledovaných segmentech.

 

 

 

Konica Minolta Business Solutions Czech přebírá řízení bulharského zastoupení

13. července 2011, 00.00 | Díky skvělým prodejním výsledkům a současné pozici na českých trzích dostalo české zastoupení společnosti Konica Minolta úkol podpořit budování pozice Konica Minolta v Bulharsku.

 

 

 

Varta Power LCD Plug Charger

13. července 2011, 00.00 | Nabíječku jsme si představili jako novinku. Poté jsme ji získali k vyzkoušení a přinášíme vám tedy praktické zkušenosti plus několik doplňujících informací a tipů.

 

 

 

CorelDRAW: Tučňák Linux

13. července 2011, 00.00 | V dnešním článku se budeme věnovat kresbě jedné z variant loga operačního systému Linux. Tutoriál by měl zvládnout i začátečník v CorelDRAW.

 

 

 

Acer TravelMate Timeline 8573 a 8473

12. července 2011, 00.00 | Notebooky Timeline řady 8x73 nové generace nabízejí vysoký výkon, snadnou ovladatelnost a výdrž baterie více než osm hodin, ale také výborné zabezpečení, což je jeden z nejdůležitějších požadavků profesionálních uživatelů.

 

 

 

Oloneo PhotoEngine 1.0: zpracování a efektové úpravy RAW snímků a HDR obrazů

12. července 2011, 00.00 | PhotoEngine je nový editor RAW fotografií zaměřený na zpracování a úpravy HDR snímků s vysokým dynamickým rozsahem. Editor obsahuje funkce pro porovnávání verzí fotek, manipulace s expozicí, prosvětlování a tónování fotografií, redukci šumu a rychlé úpravy HDR snímků prostřednictvím zhruba čtyřiceti přednastavených parametrů obrazu a barev.

 

 

 

Červnová anketa ukázala, kdy jsme začali fotografovat

11. července 2011, 00.00 | Červnová anketa na našem serveru Fotografování.cz nám položila jednoduchou otázku: Kdy jsem začal/začala s fotografováním? Jaké přinesla výsledky?

 

 

 

Canon EF 70–200 mm 1:2,8L IS II USM na těle EOS-1Ds Mark III

11. července 2011, 00.00 | Plním slib, že po základní recenzi objektivu, pro kterou jsem použil tělo EOS 40D s desetimegapixelovým čipem formátu APS-C, připravím ještě rozšiřující pojednání s výběrem fotografií, pořízených tímto telezoomem v kombinaci s plnoformátovou zrcadlovkou.

 

 

 

Nejlepší Matte Painteři světa (1. část): Dylan Cole

11. července 2011, 00.00 | O filmových režisérech, hercích, skladatelích či kameramanech se dá dočíst na mnoha místech. Významní tvůrci triků však mnohdy zůstávají opomenuti. Tento seriál článků to hodlá napravit.

 

 

 

Sto a tři rady pro lepší fotografie (14. část)

8. července 2011, 00.00 | Fotografovat rodinu a klíčové rodinné události vás nikdo učit nemusí, to umí přeci každý a alba, netbooky, fotorámečky, mobily a iPody plné fotografií jsou jasným důkazem. Jistě, ale kvalita a úroveň takových záběrů? Budu mírný: silně kolísavá.

 

 

 

Strana výpisu

... 36 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: