testovaci - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:testovaci

Vektorová tuba na krém v Adobe Illustratoru

30. března 2011, 00.00 | Jak už samotný titulek naznačuje, tento tutoriál pro Adobe Illustrator budeme věnovat kreslení tuby, ať už na krém či na zubní pastu nebo na jinou kosmetickou potřebu. Vytvořená tuba se může hodit do nějakého katalogu, prospektu, popř. i jako ikonka symbolizující krémy.

 

 

 

Canon DreamLabo 5000

29. března 2011, 00.00 | Tímto modelem, který bude v Evropě dostupný od začátku roku 2012, vstoupí Canon na evropský trh produkčního fotografického tisku. DreamLabo 5000 je nový produkční inkoustový tiskový stroj, používající nově vyvinutou tiskovou hlavu s vysokou hustotou trysek, která umožňuje tisk o šířce 305 mm, a technologii FINE pro tisk vysoce kvalitních fotografií a detailně vykresleného textu. Stroj je tudíž vhodný pro tisk fotografií, fotografických koláží i zakázkových brožur a podkladů pro fotoknihy a fotokalendáře.

 

 

 

Jak Sony zachránila systém NEX

29. března 2011, 00.00 | V podstatě všechny recenze kompaktního fotoaparátu Sony Alfa NEX-5 na jedné straně chválí podařený systém, malé rozměry, svižné reakce a vysokou kvalitu snímků, a to i v přímém srovnání s nejbližšími konkurenty ve třídě a zejména za nízké hladiny osvětlení. Jedním dechem ale kritizují divnou logiku a zdlouhavost pokročilejšího ovládání. Je tedy vše ztraceno a musíme čekat na další vývoj a nové přístroje? Rozhodně NE!

 

 

 

Pojďme fotografovat Měsíc

29. března 2011, 00.00 | Třetí březnovou sobotu jsme měli jedinečnou příležitost k fotografování Měsíce, který byl v tu dobu největší za posledních cca 18 let. Nejednalo se přitom o žádnou zdánlivou iluzi, ale o reálnou astronomickou událost. Pokud jste to nestihli, nezoufejte, příležitostí ještě bude dost. Pokud se na to teprve chytáte, přinášíme několik rad a tipů, jak vlastně takový Měsíc fotografovat...

 

 

 

Digit #63: Noční setkání s iPadem 2

28. března 2011, 00.00 | Po nekonečné frontě jsme se konečně dočkali. Na stolečku Sushi restaurace jsme poprvé vybalili iPad 2 a jen o hodinu později jej otestovali. Zde jsou naše první postřehy a pocity. Jak dopadlo přímé srovnání první a druhé generace?

 

 

 

V-Ray 2.0 - Novinky - díl 2

28. března 2011, 00.00 | Chaos Group na konci minulého roku vydal dlouho očekávanou druhou verzi oblíbeného rendereru V-Ray pro 3ds Max. V našem seriálu se tedy nejprve zaměříme na novinky a změny, které si pro nás Chaos Group připravil oproti verzi 1.5 se servisním balíčkem s pořadovým číslem 5. V druhém videu se podíváme na další novinky.

 

 

 

Strana výpisu

... 57

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: