testovaci - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


testovaci

Sto a tři rady pro lepší fotografie (7. část)

20. května 2011, 00.00 | Pokud jde o prostředí a pozadí záběru, u momentky a nalezeného zajímavého objektu to bývá jasné – s jejich okolím manipulovat většinou nemůžeme, nebo jen omezeně. Naopak v rámci vědomě vytvářené a konstruované, tedy aranžované fotografie, máme téměř vždy dvě možnosti.

 

 

 

Epson Stylus Photo R2000

19. května 2011, 00.00 | Nová fotografická tiskárna formátu A3+ pro tisk fotografií s vysokým leskem využívá inkoustové kazety s o 50 % vyšší kapacitou. Má tiskovou hlavu, pracující na bázi technologie proměnlivé velikosti kapiček pro zajištění přesnosti tisku a jemných tonálních přechodů. A na přání zákazníků výrobce přidal rozhraní Wi-Fi.

 

 

 

CINEMA 4D, opravdová i polovičatá retopologizace

19. května 2011, 00.00 | V dnešním semináři vyzkoušíme několik technik a také jeden skript. To vše s jedním cílem: na stávající objekt, mající například ne úplně ideální topologii, připravit topologii korektní. Takové zadání není problém pro některé další aplikace, například 3D-Coat či Topogun zvládají tento problém bravurně. CINEMA 4D však přímo integrované nástroje nemá. Nemá?

 

 

 

Kurz Základy práce s digitální videokamerou již 24.5.

18. května 2011, 00.00 | Grafika.cz a IDIF pořádají kurz pro všechny majitele videokamer nebo fotoaparátů s možností videa, kteří chtějí své natáčení pozvednout na vyšší úroveň. Získáte znalosti, jak zatraktivnit záběry z dovolené, či jak poloprofesionálně využít videokameru pro potřeby v zaměstnání či ve firmě. Po seznámení s osvědčenými kameramanskými postupy dokážete i s malou videokamerou či foťákem docílit kvalitních výsledků.

 

 

 

Corel Painter 12: dokonalá umělecká digitální malba

18. května 2011, 00.00 | Špičkové možnosti skicování a obecně libovolné digitální malby a především slušnou porci novinek přináší dvanáctá verze známého bitmapového kreslicího programu Corel Painter. Mezi novinky editoru patří rozšířený grafický obsah s jeho organizace v knihovnách, přepracované grafické rozhraní Painteru, nový panel navigátoru, malování v režimech zrcadla či kaleidoskopu a mimo jiné také nové štětce a jejich kreslicí či kalibrační vlastnosti.

 

 

 

CorelDRAW tutoriál: Sportovní vůz (2/3)

17. května 2011, 00.00 | Vítejte u u druhé části tutoriálu o tvorbě sportovního vozu. Dnešní díl budeme věnovat všem detailům vozu kromě kol, která si ponecháme na závěrečný třetí díl.

 

 

 

Digit #65: Jak se dělá mikro-fotobanka

17. května 2011, 00.00 | Tentokrát má Digit dvě části. V první se věnujeme aktualitám kolem MS, Skype, Googlu, Applu apod. Událo se toho hodně, takže vás čeká skoro 20 minut komentovaného dění. A v druhé části jsme měli možnost podebatit s Vítkem z PixMacu o tom, jak se ze start-upu buduje 10. největší mikro-fotobanka světa.

 

 

 

Panasonic Lumix DMC-FS22

17. května 2011, 00.00 | Nový stylový fotoaparát „do kapsy“ nebo dámské kabelky je nabízen ve dvou barevných verzích – klasické černé a elegantní titanově šedé. Výrobce tuto svou novinku v prvé řadě představuje jako „módní doplněk“, jenž udělá radost hlavně ženám a dívkám, zaujme ale i mládež a potenciální spotřebitele, kteří vybírají kompakt pro zábavní použití na výletu, posezení s rodinou nebo přáteli a chtějí, aby byl malý, lehký, snadno použitelný, ale byl i dobře vybaven systémy a funkcemi.

 

 

 

Digit #65: Jak se dělá mikro-fotobanka

17. května 2011, 00.00 | Tentokrát má Digit dvě části. V první se věnujeme aktualitám kolem MS, Skype, Googlu, Applu apod. Událo se toho hodně, takže vás čeká skoro 20 minut komentovaného dění. A v druhé části jsme měli možnost podebatit s Vítkem z PixMacu o tom, jak se ze start-upu buduje 10. největší mikro-fotobanka světa.

 

 

 

gDoc Fusion 2.5.1: konverze, redakční úpravy a snadná manipulace s obsahem PDF dokumentů

17. května 2011, 00.00 | gDoc Fusion je softwarový balík několika modulárních aplikací na konverzi, manipulaci a úpravy PDF, XPS a DOC dokumentů, ve kterých můžete v editoru provádět redakční změny, měnit pořadí stránek, přidávat do dokumentů poznámky a vizuálně spojovat soubory i vybrané stránky do jednoho dokumentu, to vše v přehledném a zajímavě navrženém grafickém rozhraní.

 

 

 

Strana výpisu

... 46 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: