testovaci - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


testovaci

Týden barytového tisku v IDIFu

31. května 2011, 00.00 | Vyzkoušejte tisk fotografií na speciální barytová média za akční cenu během tohoto týdne!

 

 

 

E-On Software uvedla osvětlovací software LumenRT Review

31. května 2011, 00.00 | Firma e-on Software, známá především svými programy pro generování a animaci realistických 3D krajin, rozšířila svou nabídku o další nový nástroj LumenRT Review for Sketchup. Bližší podrobnosti o daném softwaru přinášíme v tomto článku.

 

 

 

CorelDRAW tutoriál: Autoklíče (1/2)

31. května 2011, 00.00 | Předchozí tutoriál jsme věnovali tvorbě sportovního vozu. Ke každému vozu patří klíče a právě těm budeme věnovat následující tutoriál, skládající se ze dvou částí. Autoklíče jsou mnohdy slabinou krásných designových objektů, ke kterým ovšem patří, a podle mého názoru je to případ i vozu, který jsme kreslili, tedy Koenigsegg Agera. Právě proto jsem tedy jako další téma tutoriálu vybral autoklíč, který je dle mého názoru velmi dobrým výsledkem designérské činnosti po stránce vzhledové, funkční i ergonomické.

 

 

 

Dva tipy pro InDesign: zaoblený obdélník a mnohoúhelník

30. května 2011, 00.00 | Dva drobné tipy, které možná někteří z vás neznají, a které vám třeba usnadní práci s oblíbeným sázecím programem.

 

 

 

V-Ray 2.0 RT CPU

30. května 2011, 00.00 | Chaos Group na konci minulého roku vydal dlouho očekávanou druhou verzi oblíbeného rendereru V-Ray pro 3ds Max. Spolu s ní dodává i V-Ray RT, na který se v dnešním díle podíváme.

 

 

 

Sony Memory Stick PRO-HG Duo HX

30. května 2011, 00.00 | Od května je v prodeji inovovaný typ paměťových karet Memory Stick PRO-HG Duo HX, který má ještě vyšší rychlost přenosu dat než předchozí model, a to až 50 MB/s. Prodejní ceny nových karet jsou přitom stejné jako u předchozího modelu.

 

 

 

Sto a tři rady pro lepší fotografie (8. část)

27. května 2011, 00.00 | Jedním z nejčastějších objektů nejen na amatérských fotografiích jsou lidé, ať už kamarádi či příbuzní na rodinných snímcích, nebo náhodní kolemjdoucí na záběrech z dovolené. Sem tam vidíme dokonce známé osobnosti, zachycené na koncertech, sportovních utkáních a veřejných akcích. Bohužel typický průměrný výsledek málokdy odpovídá záměru či očekávání. Kromě mnoha technických znalostí se hodí i předvídavost a postřeh.

 

 

 

Xara Web Designer 7: grafická stavebnice webových stránek

27. května 2011, 00.00 | Kombinaci grafického a webového editoru se specializací na skládání webových stránek z připravených komponent nabízí již delší dobu společnost Xara. Nová verze aplikace Xara Web Designer 7 přináší především vyšší počet šablon websitů, ikon a grafických i funkčních prvků jako jsou například různé druhy formulářů. Editor má dále několik nových či vylepšených ovládacích prvků pro úpravy designu webových stránek, speciální widgety, vylepšený náhledový systém, správu stránek v dokumentech, generování sitemapy a řadu jiných užitečných inovací.

 

 

 

Fenomén jménem Lensbaby – I. Objektivy

26. května 2011, 12.00 | Informace, že budu moci testovat něco tak pozoruhodného, jako je objektiv Lensbaby, ve mně vyvolala velké nadšení. Pro ty, kdo touží po ostrosti a perfektní technické kvalitě fotografií, nic zajímavého. Je to spíše pro nadšené kreativce, kteří nechtějí vytvářet stále stejné efekty ve Photoshopu.

 

 

 

CINEMA 4D - Sketch and Toon

26. května 2011, 00.00 | Dlouhá léta má CINEMA 4D k dispozici vynikající modul pro nefotorealistický rendering, Sketch and Toon. Modul, který dokáže vašim vizualizacím vdechnout úplně jinou notu. A osobnost. Při tom jsou všechna nastavení a možnosti podstatně snazší, než vytvoření skutečně reálného klasického výsledku.

 

 

 

Strana výpisu

... 44 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: