Sazba - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Sazba

Teacup BarcodeMaker CS3: čárové kódy v Adobe InDesignu

7. února 2008, 00.00 | Společnost Teacup Software inovovala skriptovatelný plugin pro Adobe InDesign na tvorbu čárových kódů přímo v prostředí InDesignu. Popis nové verze doplňku
BarcodeMaker vám nyní přinášíme.

 

 

 

Quark Labs: užitečný software pro QuarkXpress zdarma

22. ledna 2008, 00.00 | Společnost Quark uvedla nový server Quark Labs, jehož cílem je poskytovat především preview nástrojů a technologií daného výrobce. V současnosti lze prostřednictvím tohoto serveru získat zdarma zejména populární, dříve komerční efektový doplněk ShadowCaster a také rozšíření pro Mac OS X Leopard, dovolující zobrazení náhledů XPress dokumentů prostřednictvím technologie Quick Look a též prohledávání dokumentů s pomocí Spotlight. Více se těmto i dalším novinkám z Quark Labs věnujeme v našem článku.

 

 

 

Pluginy InDesignu: Novinky

28. prosince 2007, 00.00 | Náš přehled novinek na poli pluginů InDesignu budeme nejprve věnovat pluginům konverzním. K dispozici je totiž nová verze řešení PDF2ID pro převod PDF dokumentů do InDesign podoby, novými konverzními prostředky jsou Markzware PUB2ID pro převod Publisher-InDesign a DTP Tools MIF Filter pro převod FrameMaker-InDesign. Objevila se také beta podoba nové verze řešení Page Control pro použití různých velikostí stránek v jednom dokumentu InDesignu a k dispozici je rovněž kuriózní plugin HTTPBrowser, rozšiřující InDesign o webový prohlížeč.

 

 

 

Enfocus updatuje PitStop Professional a další své produkty pro práci s PDF

21. prosince 2007, 00.00 | Společnost Enfocus přišla v těchto dnech s updaty preflightového a editačního pluginu PDF dokumentů PitStop Professional a PDF editoru Neo. Updaty jsou pro stávající vlastníky licencí zdarma. Dále se chystá v nejbližší době uveřejnit i update svého řešení pro hromadné zpracování PDF dokumentů PitStop Server. Blíže si novinky představíme v tomto článku.

 

 

 

Andromeda ReArranger 1.1: rychlá změna layoutu stránek v Adobe InDesignu

14. listopadu 2007, 00.00 | Nový plugin pro Adobe InDesign slouží k automatizovaným změnám návrhů vzhledu publikací a nabízí přes sto variant layoutů stávajícího designu daného
dokumentu. Může tedy velmi usnadnit proces rozhodování o tom, jak bude publikace nakonec vypadat, či dovolit bleskurychle změnit layout podle
požadavků klienta.
Plugin si nyní představíme trochu podrobněji.

 

 

 

Knižní novinka: Mistrovství v Adobe Illustrator

13. listopadu 2007, 00.00 | Díky vydavatelství CPress se na český knižní trh nedávno dostal překlad populárního titulu "The Adobe Illustrator CS2 WOW! Book". Kniha přináší nevšední dávku informací týkajících se nejrůznějšího užití Adobe Illustratoru CS2 v tiskové i elektronické produkci, které autorka Sharon Steuerová shromáždila ve spolupráci s více jak stovkou kreativců a znalců Illustratoru. Recenzi dané publikace vám nyní přinášíme.

 

 

 

Softwarové novinky 11/2007: grafika a multimédia

1. listopadu 2007, 00.00 | Podobně jako u softwarových novinek z oblasti
prepressu také oblast grafiky a multimédií přináší každý měsíc spoustu novinek. Mimo konvertorů, prohlížečů a editorů obrázků či fotografií v přehledu najdete také
řadu pluginů pro Photoshop, tvorbu a vypalování DVD prezentací aj.

 

 

 

PLDA 3.0: nová verze pluginu Acrobatu pro archovou montáž

31. října 2007, 00.00 | Plugin Adobe Acrobatu PLDA z dílny českého autora M. Polanského nabízí za výhodnou cenu rozmanité možnosti archové montáže z PDF souborů. Nedávno se dočkal verze 3.0, která sice nepřináší nějakou záplavu nových funkcí, ale zato optimalizuje výkon i výsledné soubory, pro stávající vlastníky licencí je přitom zdarma. Co vše dnes může PLDA v oblasti archové montáže nabídnout?

 

 

 

Softwarové novinky 11/2007: prepress

31. října 2007, 00.00 | Říjnové softwarové novinky z oblasti prepressu jsou tady.
V souhrnném přehledu jako obvykle najdete celou řadu PDF editorů a konvertorů, skriptů, pluginů, extenzí, prohlížečů a správců písem a různých doplňkových utilit.

 

 

 

Grafika News 21/2007 (0,7 MB)

30. října 2007, 00.00 | Vyšlo 25. 10. 2007. Obsahuje novinky z oblasti pre-pressu, tisku, elektronického publikování, digitální fotografie a produktů společnosti Apple na celkem 20ti stranách. Hlavní témata: Adobe MAX 2007 Europe, IfraExpo 2007. PDF formát (0,7 MB).

 

 

 

Strana výpisu

... 13 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: