Sazba - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Sazba

Evropské ceny nových programů Adobe vyvolaly protestní akce

21. května 2007, 00.00 | Nové programy balíku Adobe Creative Suite 3 přinesly i nové ceny, které v Evropě a jiných regionech v porovnání s USA narůstají o tolik, že to vyvolalo výrazné protestní akce. Více se o nich můžete dočíst v tomto podrobném článku převzatém ze serveru MujMac.

 

 

 

Adobe ukončila vývoj FreeHandu

18. května 2007, 00.00 | Očekávané se stalo bohužel skutečností a společnost Adobe ohlásila, že končí s dalším vývojem známého ilustračního programu FreeHand. Podrobnosti k dané události naleznete v tomto článku.

 

 

 

Knižní novinka: Velká kniha k Adobe Photoshop CS2

18. května 2007, 00.00 | Málokterá publikace o Adobe Photoshopu má u nás tak zvučné jméno jako "Velká kniha k Adobe Photoshop" Bena Willmora. V současnosti přichází na český knižní trh její podoba věnovaná Photoshopu CS2. Kdo danou publikaci využije a má význam, aby si ji pořizoval vlastník některé z jejích předchozích podob? Odpovědi hledejte v naší recenzi.

 

 

 

Adobe RoboHelp 6: nástroj na tvorbu elektronických nápověd a dokumentací k programům

17. května 2007, 00.00 | RoboHelp je profesionální editor a kompilátor elektronických dokumentací a nápověd k aplikacím či různým vědomostním databázím. Předností tohoto programu je nejen
jeho univerzálnost, ale také podpora řady nejpoužívanějších systémů nápověd. Představení aktuální šesté verze RoboHelp vám nyní nabízíme.

 

 

 

Novinky ze světa publikačního průmyslu (19. - 20. týden/2007)

16. května 2007, 00.00 | Uvedení trial verzí produktů z Adobe Creative Suite 3, nové řešení pro archovou montáž od společnosti Quite Software, inovace v pokročilých systémech pro pre-pressový workflow společností Enfocus a ICS, oznámení postscriptového driveru pro Windows Vista od Adobe a na závěr jedna plánovaná revoluční technologie Xeroxu pro zpracování barev v počítači. Takové je složení novinek, které vám blíže představujeme v našem pravidelném přehledu.

 

 

 

Softwarové novinky 5/2007: grafika a multimédia

15. května 2007, 00.00 | V dubnu se na softwarovém trhu objevila v oblasti grafiky a multimédií slušná řádka nových programů či updatů stávajících aplikací, utilit a pluginů. Pravidelný souhrnný přehled všech novinek vám nyní nabízíme.

 

 

 

InDesign CS3 zblízka: Drobná vylepšení

14. května 2007, 00.00 | Mimo hlavních novinek nového InDesignu, které jsme již přiblížili v našich dřívějších článcích, jsou zde i vylepšení či rozšíření daného programu, jež na první pohled nepůsobí tak výrazně. Přesto, nebo právě proto ale mohou hodně pomoci či rozšířit možnosti daného workflow. O jejich přehled se proto pokoušíme v tomto článku.

 

 

 

Grafika News 9/2007 (0,8 MB)

11. května 2007, 00.00 | Vyšlo 10. 5. 2007. Obsahuje novinky z oblasti pre-pressu, tisku, elektronického publikování, digitální fotografie a produktů společnosti Apple na celkem 20ti stranách. Hlavní témata: Představení Adobe Creative Suite 3 v Praze, Dreamweaver CS3, Océ VarioPrint 6160/6200. PDF formát (0,8 MB).

 

 

 

Skriptujeme InDesign (33): Novinky v CS3 verzi

9. května 2007, 00.00 | Více informačních zdrojů a ukázkových skriptů, kvalitní editor skriptů a hlavně nové možnosti skriptování, dovolující například reagovat na události, jež nastaly v prostředí InDesignu. Taková jsou hlavní vylepšení v oblasti skriptování InDesignu CS3, jež vám blíže představíme v tomto článku.

 

 

 

Softwarové novinky 5/2007: prepress

9. května 2007, 00.00 | Náš pravidelný přehled softwarových novinek jako vždy obsahuje řadu zajímavých pluginů, editorů, utilit a jiných specializovaných aplikací z oblasti prepressu.

 

 

 

Strana výpisu

... 19 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: