Sazba - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Sazba

Komentování PDF dokumentů v Adobe Readeru a Acrobatu 8 (3): Správa komentářů

9. února 2007, 00.00 | V další části našeho výkladu o komentování PDF dokumentů, postaveném na kombinaci Acrobat Professional-Reader, se dostaneme k nástrojům pro správu poznámek. Náš výklad bude přitom primárně zaměřen na použití v prostředí Adobe Readeru.

 

 

 

Novinky ze světa publikačního průmyslu (5. - 6. týden/2007)

7. února 2007, 00.00 | Společnost Adobe se rozhodla učinit z PDF ISO standard, Global Graphics ohlašuje novou platformu pro tisk a elektronické dokumenty, testéři Photoshopu CS3 Beta by neměli opomenout upgrade betaverze manageru Bridge a chystá se nová verze Genuine Fractals. Více již v našem pravidelném přehledu.

 

 

 

Adobe InDesign CS2 – sazba dokumentů komplexně, 2 dny

5. února 2007, 00.00 | Sazba dokumentů již není jen doménou špičkově vybavených grafických
pracovišť a s potřebou přesného formátování dokumentů se setkává stále více uživatelů. Kurz "Adobe InDesign CS2 – sazba dokumentů komplexně" nabízí podrobné seznámení s touto aplikací.

 

 

 

Knižní novinka: Poznejte Adobe Creative Suite 2 s Mordy Goldingem

5. února 2007, 00.00 | Jste začínajícími grafiky, sazeči, webdesignéry nebo také třeba pracovníky v marketingu či reklamě a vaším pracovním prostředkem se má stát sada publikačních aplikací Adobe Creative Suite 2? Nebo už patříte k uživatelům daných aplikací, ale v každodenním pracovním shonu se vám ještě nepodařilo přesně poznat, co vše Creative Suite umí a může nabídnout? Pak právě pro vás je určen zajímavý nový knižní titul z produkce vydavatelství Computer Press.

 

 

 

Pár tipů pro InDesign: Bridge

2. února 2007, 00.00 | Správce digitálních zdrojů z Creative Suite 2 Bridge nabízí řadu zajímavých možností i při použití se sázecím programem InDesign. Zajímá vás, jak tyto možnosti vypadají? Pak nepřehlédněte tento náš článek, určený zejména začínajícím, ale v lecčems snad i pokročilým uživatelům InDesignu.

 

 

 

Komentování PDF dokumentů v Adobe Readeru a Acrobatu 8 (2): Nástroje pro komentování

29. ledna 2007, 00.00 | Nalepovací lístečky, vyznačení úprav textu, různé typy zvýraznění, souborové přílohy či zvukové komentáře. Tyto i mnohé další možnosti anotování obsahu nabízí nejen Adobe Acrobat, ale – pokud pracuje s příslušně nastavenými PDF dokumenty – i Adobe Reader. Více již v našem výkladu.

 

 

 

Komentování PDF dokumentů v Adobe Readeru a Acrobatu 8

 

 

 

Komentování PDF dokumentů v Adobe Readeru a Acrobatu 8 (1): Principy a možnosti

26. ledna 2007, 00.00 | Dneškem startujeme na Grafice nový seriál, věnovaný nadmíru atraktivnímu tématu: skupinovému komentování PDF dokumentů (nastavených pomocí Acrobatu Professional) prostřednictvím Internetu a s využitím Adobe Readeru 8. Dnes se budeme věnovat základnímu nastínění takovéhoto komentářového workflow.

 

 

 

Skriptujeme InDesign (32): Reakce na události

22. ledna 2007, 00.00 | Potřebujete automaticky spouštět skripty se startem InDesignu, otevřením, uložením či
tiskem dokumentu nebo třeba posunem určitého rámečku? Samotný InDesign zde příliš mnoho
možností neposkytuje, ale plugin RogueSheep InEventScript a vývojářská technologie
Rorohiko Active Page Item daný handicap poměrně úspěšně odbourávají. Více v našem
článku.

 

 

 

Skriptujeme InDesign (31): Okna

15. ledna 2007, 00.00 | V této části našeho seriálu o skriptování InDesignu se budeme věnovat práci s okny. Ukážeme si, jak lze provádět různé aranžování oken a také jak kontrolu zobrazení v okně použít v rámci různých diagnostik.

 

 

 

Strana výpisu

... 24 ...

 

Poptávka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: