Sazba - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Sazba

Quark XPert Tools Pro 2.2: užitečné doplňky pro QuarkXPress zdarma!

12. dubna 2007, 00.00 | Původně komerční sada extenzí společnosti ALAP pro QuarkXPress je od začátku dubna u Quarku ke stažení zdarma ve své aktuální verzi 2.2. Souhrnný popis celého balíku, respektive všech jeho zdarma poskytovaných komponent, vám nyní nabízíme.

 

 

 

Knižní novinka: Zabijácké tipy pro váš Illustrator

11. dubna 2007, 00.00 | Vydavatelství Grada nedávno rozšířilo svou edici "Tipy a triky" o titul "Adobe Illustrator CS2", věnovaný použití Adobe Illustratoru ve verzi CS2 i verzích nižších. Na více jak 300 stranách naleznou začátečníci i zkušení uživatelé rozmanité užitečné tipy, usnadňující či zefektivňující práci v daném programu. Více již v naši recenzi.

 

 

 

Adobe InDesign CS3 zblízka (3)

6. dubna 2007, 00.00 | V tomto přiblížení vlastností nového InDesignu se nejprve podíváme na funkci vkládání dokumentů InDesignu, jež nalezne různorodé využití, mimo jiné při skupinové spolupráci. Na tu se pak ještě více zaměřujeme v druhé části tohoto článku, kde se zabýváme novinkami spojenými s nasazením kombinace InDesign-InCopy v redakčních workflow. A protože InCopy rovněž přichází v nové, CS3 verzi, podíváme se i na novinky v tomto editoru.

 

 

 

Novinky ze světa publikačního průmyslu (13. - 14. týden/2007)

4. dubna 2007, 00.00 | Adobe uvedla betaverzi nového Acrobatu 3D a updatovala službu kuler pro tvorbu harmonických barvových schémat. Enfocus Software začal nabízet high-end editor PDF dokumentů Neo. Společnost Markzware uvolnila betaverzi preflightového řešení FlightCheck 6 a k dispozici je OpenOffice.org 2.2. Takové jsou novinky ze světa publikačního průmyslu, které blíže představujeme v tomto článku.

 

 

 

Softwarové novinky 4/2007: prepress

3. dubna 2007, 00.00 | Březen byl na softwarové novinky z oblasti prepressu hodně bohatý, tímto vám
přinášíme jejich přehled. V seznamu najdete jako obvykle
řadu PDF konvertorů, pluginů pro DTP aplikace, různé editory, utility a jiné
užitečné aplikace.

 

 

 

Adobe InDesign CS3 zblízka (2)

2. dubna 2007, 00.00 | Významné rozšíření možnosti stylizace objektů s pomocí efektů a nové pojetí práce s průhledností, vylepšená podpora výčtů, proměnné použitelné v rozsáhlých nebo složitě strukturovaných publikacích či velmi pokročilá funkce náhrad, určená nyní nejen pro text, ale v podstatě libovolné objekty vyskytující se v dokumentu. Takové jsou některé z novinek InDesignu CS3, které přibližujeme v tomto článku.

 

 

 

Grafika News 6/2007 (0,8 MB)

30. března 2007, 00.00 | Nové číslo vyšlo 29. 3. 2007. Obsahuje novinky z oblasti pre-pressu, tisku, elektronického publikování, digitální fotografie a produktů společnosti Apple na celkem 20ti stranách. Hlavní témata: PMA 2007, Oce Open House 2007, Microsoft HD Photo. PDF formát (0,8 MB).

 

 

 

Adobe InDesign CS3 zblízka (1)

30. března 2007, 00.00 | Lepší výkon, nové rozhraní s řadou vylepšení zvyšujících uživatelskou efektivitu, snazší hromadné vkládání zdrojů do dokumentů a podpora tabulkových stylů. To jsou některé z kladů InDesignu CS3, které blíže představujeme v tomto článku, jenž je první částí našeho obšírného seznámení s daným produktem.

 

 

 

Artweaver 0.45: freewarový Painter?

29. března 2007, 00.00 | Profesionální grafické editory jsou sice hezká a užitečná věc, většinou ale stojí spoustu peněz. Artweaver je freewarový bitmapový kreslicí program pro Windows na kreativní kreslení pomocí systému štětců, který se navenek podobá například Corel Painteru a částečně i Adobe Photoshopu. Podrobnou odpověď na otázku, co všechno Artweaver umí a nabízí, najdete v našem článku.

 

 

 

Adobe Creative Suite 3: nástup velké rodiny

28. března 2007, 00.00 | Společnost Adobe včera představila novou Creative Suite 3. Ta má plných šest podob, které se snaží pokrýt nároky pre-pressu, webdesignu i multimediálního zpracování. Jak konkrétně dané podoby vypadají a co lze od nich očekávat zejména v případě pre-pressu či webdesignu?

 

 

 

Strana výpisu

... 21 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: