Sazba - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Sazba

LyX 1.5: zajímavé novinky na obzoru

4. května 2007, 00.00 | Zřejmě nejrozšířenější front-end sázecího systému TeX se blíží ke své nové verzi 1.5. Ta nabízí řadu vylepšení i úplných novinek. O jaké se konkrétně jedná? To se vám pokusíme říci v tomto článku.

 

 

 

Font Agent Pro 3: profesionální správce písem pro Windows

3. května 2007, 00.00 | Profesionální správce písem společnosti Insider Software je konečně na světě i ve verzi pro Windows. Jedná se o zajímavou aplikaci s užitečnými funkcemi pro aktivaci sad písem, a proto si představení tohoto produktu rozhodně nenechte ujít.

 

 

 

Grafika News 7-8/2007 (1,1 MB)

27. dubna 2007, 00.00 | Vyšlo 26. 4. 2007. Obsahuje novinky z oblasti pre-pressu, tisku, elektronického publikování, digitální fotografie a produktů společnosti Apple na celkem 36ti stranách. Hlavní témata: Adobe Creative Suite 3, Océ Arizona250GT, elektronický podpis v Adobe Acrobatu a Readeru 8. PDF formát (1,1 MB).

 

 

 

Knižní novinka: 150 nejlepších triků a tipů pro Adobe Acrobat 7

27. dubna 2007, 00.00 | Známá americká autorka Donna L. Baker se v tuzemsku dočkala vydání již své druhé publikace o Adobe Acrobatu 7. Tentokrát dostávají čtenáři do rukou sbírku 150 tipů a triků, označených jako ty nejlepší. Jak moc jsou ale informace podané v knize skutečně podnětné a neotřelé? A má vůbec cenu si publikaci kupovat, když je zde již nějaký čas Acrobat 8? Odpovědi hledáme v této recenzi.

 

 

 

Andromeda Utility Belt 3.0: sada pluginů pro Adobe InDesign

26. dubna 2007, 00.00 | Několik zajímavých pluginů pro Adobe InDesign nabízí společnost Andromeda v rámci své sady Utility Belt. Aktuální třetí verze Utility Belt obsahuje doplňky určené k vytváření nástrojových panelů, aplikování efektů pro textové nápisy a titulky a tvorbě koláčových grafů přímo v prostředí InDesignu. Více již v naší recenzi.

 

 

 

Adobe představila v Praze Creative Suite 3

25. dubna 2007, 00.00 | České zastoupení společnosti Adobe představilo včera formou živého setkání se zájemci jednotlivé aplikace z Adobe Creative Suite 3. Zajímá vás, co vše bylo na dané akci k vidění? Dozvíte se to z naší reportáže.

 

 

 

Total Commander 7.0 RC2

19. dubna 2007, 00.00 | Vydání sedmé finální verze populárního správce souborů s velkým množstvím nejrůznějších doplňkových funkcí a výbornou rozšiřitelností pomocí externích pluginů se pomalu blíží, a proto se dnes podíváme, co nového nám "sedmička" přinese a v čem může být užitečná.

 

 

 

FontExpert 2006 V8.0: kvalitní správce písem

16. dubna 2007, 00.00 | FontExpert je velmi kvalitní správce písem s funkcemi, za které by se nemusel stydět žádný profesionální font manager, na rozdíl od známějších komerčních produktů však FontExpert stojí výrazně méně. Chcete-li vědět, co všechno umí aktuální osmá verze programu, přečtěte si náš článek.

 

 

 

Elektronický podpis v Adobe Readeru a Acrobatu 8 (3): Certifikování a zabezpečení s pomocí certifikátu

16. dubna 2007, 00.00 | Certifikováním dokumentu pomocí elektronického podpisu získá uživatel možnost omezit a sledovat změny provedené v PDF dokumentech. Zabezpečení s pomocí certifikátu pak nabízí zajímavé možnosti distribuce zabezpečených dokumentů. Více již v závěrečné části našeho výkladu o použití elektronického podpisu v PDF dokumentech, resp. Adobe Acrobatu a Readeru 8.

 

 

 

Illustrator CS3: co přináší nového?

13. dubna 2007, 00.00 | Poměrně významná vylepšení a rozšíření nástrojů užívaných při rutinních úkonech, nástroj Live Color pro inovativní práci s barvami či úzké provázání s aplikací Flash. Takové jsou hlavní novinky Illustratoru CS3, na které se blíže díváme v tomto článku.

 

 

 

Strana výpisu

... 20 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: