Sazba - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Sazba

Pár tipů pro InDesign: Uživatelské poznámky

3. srpna 2007, 00.00 | Potřebujete někdy se spolupracovníky komunikovat nad obsahem dokumentu InDesignu? Nebo si třeba chcete sami pro sebe do takovéhoto dokumentu vložit poznámky ohledně jeho zpracování? V našem článku se pokoušíme nastínit způsoby, jak v těchto i dalších případech používat uživatelské poznámky různých typů.

 

 

 

Automatizujte Adobe Acrobat (a Reader) 8 s pomocí JavaScriptu (3): Spouštění skriptů

2. srpna 2007, 00.00 | V této části našeho seriálu o skriptování Acrobatu a Readeru se budeme zabývat různými možnostmi spouštění skriptů v prostředí Acrobatu Professional. Především se takto naše pozornost zaměří na spouštění skriptů z externích souborů, které nám dovolí prostředí Acrobatu rozšířit o vlastní příkazy a tlačítka, a dále použití JavaScriptu v dávkových sekvencích. Naší pozornosti každopádně neuniknou ani další možnosti nasazení skriptů, spojených s dokumentem či jeho součástmi.

 

 

 

Softwarové novinky 8/2007: prepress

30. července 2007, 00.00 | Pravidelný měsíční přehled softwarových novinek z oblasti
prepressu je tady! V seznamu najdete jako obvykle různé pluginy, extenze, konvertory, utility pro práci s PDF dokumenty a další užitečné programy.

 

 

 

Novinky ze světa publikačního průmyslu (29. - 30. týden/2007)

26. července 2007, 00.00 | Nový skin společnosti zCover či server InDesign BackChannel usnadní a zefektivní práci s klávesovými zkratkami v prostředí Adobe InDesignu, PDF/Mergician 3 pak přináší výkonnější nástroje pro rozsáhlé mailingové kampaně s pomocí PDF. Takové jsou některé z novinek, které přibližujeme v našem pravidelném přehledu.

 

 

 

Hot Door CADtools 5: technické výkresy v Adobe Illustratoru

25. července 2007, 00.00 | Nová verze pluginu pro Adobe Illustrator, určeného k manipulaci s klasickými 2D a izometrickými CAD objekty, přesnému kótování a snadné tvorbě popisek
objektů může významně usnadnit občasnou práci například s různými technickými výkresy. Představení již páté stěžejní verze CADtools a také jejího doplňku Hot Door
CADpatterns, nabízejícího mnoho zajímavých vektorových vzorů pro technické ilustrace, vám nyní nabízíme.

 

 

 

Adobe ohlásila FrameMaker 8 a Captivate 3

24. července 2007, 00.00 | Uprostřed letní okurkové sezóny přichází společnost Adobe s upgrady dvou svých produktů, známého editoru pro tvorbu komplexních publikací FrameMaker a nástroje pro e-learning Captivate. Co nové edice daných produktů přinášejí? Tuto otázku se pokoušíme zodpovědět v našem článku.

 

 

 

DeskTop Author: vyrobte si interaktivní elektronickou publikaci

20. července 2007, 00.00 | Aplikace DeskTop Author dovoluje poměrně snadno vytvářet hezky vyhlížející interaktivní elektronické publikace s textovým a multimediálním obsahem, přičemž k dispozici je i odpovídající správa autorských práv, umožňující publikace v daném formátu prodávat. V této recenzi se pokusíme nastínit hlavní klady a zápory uvedeného řešení.

 

 

 

Softwarové novinky 7/2007: grafika a multimédia

11. července 2007, 00.00 | V souhrnném přehledu softwarových novinek z oblasti grafiky a multimédií najdete několik zajímavých Adobe Photoshop kompatibilních pluginů, různé konvertory, prohlížeče a manažery fotografií, grafické editory a řadu jiných grafických či efektových programů nebo jejich doplňků.

 

 

 

Softwarové novinky 7/2007: prepress

10. července 2007, 00.00 | Prázdninové období je před námi a pravidelný příděl softwarových novinek z oblasti prepressu zase za námi.
Tak jako prakticky každý měsíc, i červen přinesl řadu zajímavých pluginů, PDF konvertorů, editorů a updatů stávajících aplikací, jejichž souhrnný přehled vám nyní nabízíme.

 

 

 

Grafika News 12-13/2007 (1 MB)

9. července 2007, 00.00 | Vyšlo 5. 7. 2007. Obsahuje novinky z oblasti pre-pressu, tisku, elektronického publikování, digitální fotografie a produktů společnosti Apple na celkem 36ti stranách. Hlavní témata: Adobe Digital Editions, nové MacBooky Pro, Markzware FlightCheck Professional 6. PDF formát (1 MB).

 

 

 

Strana výpisu

... 16 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: