Polygrafie - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Polygrafie

Novinky ze světa publikačního průmyslu (29. - 30. týden/2007)

26. července 2007, 00.00 | Nový skin společnosti zCover či server InDesign BackChannel usnadní a zefektivní práci s klávesovými zkratkami v prostředí Adobe InDesignu, PDF/Mergician 3 pak přináší výkonnější nástroje pro rozsáhlé mailingové kampaně s pomocí PDF. Takové jsou některé z novinek, které přibližujeme v našem pravidelném přehledu.

 

 

 

Adobe ohlásila FrameMaker 8 a Captivate 3

24. července 2007, 00.00 | Uprostřed letní okurkové sezóny přichází společnost Adobe s upgrady dvou svých produktů, známého editoru pro tvorbu komplexních publikací FrameMaker a nástroje pro e-learning Captivate. Co nové edice daných produktů přinášejí? Tuto otázku se pokoušíme zodpovědět v našem článku.

 

 

 

DeskTop Author: vyrobte si interaktivní elektronickou publikaci

20. července 2007, 00.00 | Aplikace DeskTop Author dovoluje poměrně snadno vytvářet hezky vyhlížející interaktivní elektronické publikace s textovým a multimediálním obsahem, přičemž k dispozici je i odpovídající správa autorských práv, umožňující publikace v daném formátu prodávat. V této recenzi se pokusíme nastínit hlavní klady a zápory uvedeného řešení.

 

 

 

FileMaker 9: nová verze s významnými vylepšeními

18. července 2007, 00.00 | Databázový program FileMaker je pro svou intuitivnost, funkční výbavu a řadu nástavbových aplikací populární i na pracovištích publikačního průmyslu. Nedávno se dočkal nové verze 9. Ta přináší řadu poměrně významných vylepšení, se kterými bychom vás rádi seznámili v tomto článku.

 

 

 

Knižní novinka: Photoshop CS2 pro reklamu a marketing

17. července 2007, 00.00 | Nová publikace z produkce vydavatelství Grada Publishing od amerického autora Daniela O. Sorensona má poněkud barnumský název, nicméně je zajímavá a má šanci najít si své čtenáře. Pokud se hodláte seznámit s principy marketingové komunikace, designu či ovládání Photoshopu, resp. prohloubit si znalosti v alespoň některé z daných oblastí, může vám právě tato kniha docela pomoci. Proč a jak? To se dočtete v naší recenzi.

 

 

 

Softwarové novinky 7/2007: grafika a multimédia

11. července 2007, 00.00 | V souhrnném přehledu softwarových novinek z oblasti grafiky a multimédií najdete několik zajímavých Adobe Photoshop kompatibilních pluginů, různé konvertory, prohlížeče a manažery fotografií, grafické editory a řadu jiných grafických či efektových programů nebo jejich doplňků.

 

 

 

Softwarové novinky 7/2007: prepress

10. července 2007, 00.00 | Prázdninové období je před námi a pravidelný příděl softwarových novinek z oblasti prepressu zase za námi.
Tak jako prakticky každý měsíc, i červen přinesl řadu zajímavých pluginů, PDF konvertorů, editorů a updatů stávajících aplikací, jejichž souhrnný přehled vám nyní nabízíme.

 

 

 

Grafika News 12-13/2007 (1 MB)

9. července 2007, 00.00 | Vyšlo 5. 7. 2007. Obsahuje novinky z oblasti pre-pressu, tisku, elektronického publikování, digitální fotografie a produktů společnosti Apple na celkem 36ti stranách. Hlavní témata: Adobe Digital Editions, nové MacBooky Pro, Markzware FlightCheck Professional 6. PDF formát (1 MB).

 

 

 

Adobe uvedla Creative Suite 3 Production Premium a Master Collection

4. července 2007, 00.00 | Na začátku týdne uvedla společnost Adobe poslední dvě očekávaná vydání svých balíků publikačního softwaru rodiny Creative Suite 3. CS3 Production Premium a Master Collection tak potěší především ty, kdo do svých publikačních projektů potřebují začlenit video, zvuk a animace. Co vše lze v daných balících najít?

 

 

 

HP Lab Lisabon 2007: Budoucnost digitálního tisku dle HP

3. července 2007, 00.00 | V Lisabonu minulý týden (25.-29. 6.) proběhla HP Lab University 2007, akce, na které společnost Hewlett Packard prezentovala své aktuální a budoucí technologie vybraným skoro
třem stovkám novinářů a analytikům z Evropy. Nabízíme vám přehled nejzajímavějších myšlenek z úvodního vystoupení Stevena Nigro. Co přinese vize Print 2.0?

 

 

 

Strana výpisu

... 39 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: