Polygrafie - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Polygrafie

Softwarové novinky 7/2007: grafika a multimédia

11. července 2007, 00.00 | V souhrnném přehledu softwarových novinek z oblasti grafiky a multimédií najdete několik zajímavých Adobe Photoshop kompatibilních pluginů, různé konvertory, prohlížeče a manažery fotografií, grafické editory a řadu jiných grafických či efektových programů nebo jejich doplňků.

 

 

 

Softwarové novinky 7/2007: prepress

10. července 2007, 00.00 | Prázdninové období je před námi a pravidelný příděl softwarových novinek z oblasti prepressu zase za námi.
Tak jako prakticky každý měsíc, i červen přinesl řadu zajímavých pluginů, PDF konvertorů, editorů a updatů stávajících aplikací, jejichž souhrnný přehled vám nyní nabízíme.

 

 

 

Grafika News 12-13/2007 (1 MB)

9. července 2007, 00.00 | Vyšlo 5. 7. 2007. Obsahuje novinky z oblasti pre-pressu, tisku, elektronického publikování, digitální fotografie a produktů společnosti Apple na celkem 36ti stranách. Hlavní témata: Adobe Digital Editions, nové MacBooky Pro, Markzware FlightCheck Professional 6. PDF formát (1 MB).

 

 

 

Adobe uvedla Creative Suite 3 Production Premium a Master Collection

4. července 2007, 00.00 | Na začátku týdne uvedla společnost Adobe poslední dvě očekávaná vydání svých balíků publikačního softwaru rodiny Creative Suite 3. CS3 Production Premium a Master Collection tak potěší především ty, kdo do svých publikačních projektů potřebují začlenit video, zvuk a animace. Co vše lze v daných balících najít?

 

 

 

HP Lab Lisabon 2007: Budoucnost digitálního tisku dle HP

3. července 2007, 00.00 | V Lisabonu minulý týden (25.-29. 6.) proběhla HP Lab University 2007, akce, na které společnost Hewlett Packard prezentovala své aktuální a budoucí technologie vybraným skoro
třem stovkám novinářů a analytikům z Evropy. Nabízíme vám přehled nejzajímavějších myšlenek z úvodního vystoupení Stevena Nigro. Co přinese vize Print 2.0?

 

 

 

Novinky ze světa publikačního průmyslu (25. - 26. týden/2007)

27. června 2007, 00.00 | Společnost Adobe uvedla druhý pre-release svého formátu Mars, který v XML podobě reprezentuje PDF dokumenty, známý poskytovatel inovativních pluginů InDesignu DTP Tools pak přišel s pluginem Cross-references, slibujícím řešit komplexně problematiku křížových odkazů v dokumentech InDesignu. O těchto i dalších novinkách ve světě publikování se dočtete v našem pravidelném přehledu.

 

 

 

Automatizujte Adobe Acrobat (a Reader) 8 pomocí JavaScriptu (2): Konzola

26. června 2007, 00.00 | V tomto díle našeho seznámení s možnostmi řízení Adobe Acrobatu či Readeru pomocí JavaScriptu se naučíme pracovat s konzolou, zásadním nástrojem, určeným k tvorbě a vývoji skriptů v prostředí Acrobatu Professional 8. V následujícím výkladu budeme přitom předpokládat, že čtenář ovládá základy práce s obecným JavaScriptem.

 

 

 

FlightCheck Professional 6: nová verze pokročilého preflightového nástroje

22. června 2007, 00.00 | FlightCheck Professional společnosti Markzware patří bezesporu k nejzavedenějším a přitom nejkvalitnějším řešením pro kontrolu správnosti souborů v pre-pressu. Ani v konkurenci preflightových nástrojů Acrobatu, InDesignu či QuarkXPressu přitom neztrácí na zajímavosti. Proč? To je otázka, na kterou bychom rádi odpověděli v rámci představení jeho nedávno uvedené verze 6.

 

 

 

Adobe uvedla Digital Editions 1.0: nová technologie pro eBooky je zde

20. června 2007, 00.00 | Včera zveřejnila společnost Adobe první oficiální verzi své technologie Digital Editions, určené k prohlížení a distribuci elektronických publikací. Vyznačuje se prohlížečem na bázi technologie Flash, možností snadno vyrábět její publikace v prostředí Adobe InDesignu CS3 a rovněž zajímavým komerčním vydavatelským modelem, který dovolí za určitých podmínek provoz zcela zdarma. Jedná se ale opravdu o přelomovou technologii? Zkuste posoudit sami na základě našeho článku.

 

 

 

Autoamtizujte Adobe Acrobat a Reader 8

 

 

 

Strana výpisu

... 39 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: