Polygrafie - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Polygrafie

Komentování PDF dokumentů v Adobe Readeru a Acrobatu 8 (4): E-mailové recenze

19. února 2007, 00.00 | Recenzní workflow zajištěný s pomocí e-mailu dovoluje sice jen jednodušší, ale o to snáze použitelnou cestu, jak vyměňovat poznámky k PDF dokumentům. Podrobněji se e-mailovými recenzemi zabýváme v tomto díle našeho seriálu.

 

 

 

Pár tipů pro InDesign: Nastavení (1)

16. února 2007, 00.00 | Dobře určená nastavení dokáží při práci v InDesignu maximálně zvýšit uživatelskou produktivitu. Ne vždy je ale jejich použití jasné a zřejmé. V tomto vícedílném článku se proto na problematiku práce s nastaveními podíváme podrobněji. Dnes se budeme věnovat zálohám a obnovám nastavení.

 

 

 

Grafika News 3/2007 (0,7 MB)

16. února 2007, 00.00 | Vyšlo 15. 2. 2007. Obsahuje novinky z oblasti pre-pressu, tisku, elektronického publikování, digitální fotografie a produktů společnosti Apple na celkem 20ti stranách. Hlavní témata: Adobe Lightroom 1.0, komentování PDF dokumentů v Adobe Readeru a Acrobatu Professional 8, nové digitální tiskové stroje Xeikon. PDF formát (0,7 MB).

 

 

 

Knižní novinky: Jak naplno zvládnout kaskádové styly

14. února 2007, 00.00 | Na českém knižním trhu se nedávno objevily hned tři zajímavé publikace, které pomáhají zvládnout technologii kaskádových stylů (CSS) při tvorbě základních i pokročilejších prvků webových prezentací. O jaké publikace se konkrétně jedná a co přesně nabízejí? To se dočtete v naši recenzi.

 

 

 

Canon iPF5000 – luxus pro vaše fotografie

14. února 2007, 00.00 | Dlouhodobému testu jsme podrobili špičkový model dvanáctibarevné inkoustové tiskárny Canon. V tomto článku se zaměříme na stroj z pohledu nasazení pro špičkový tisk digitálních fotografií.

 

 

 

Komentování PDF dokumentů v Adobe Readeru a Acrobatu 8 (4): Sdílené recenze

12. února 2007, 00.00 | Technologie sdílených recenzí, zavedená Adobe s Acrobatem a Readerem 8, dovoluje velmi efektivně komentovat dokumenty v týmu, který si poznámky vyměňuje pomocí síťového úložiště. Jak přesně daný typ komentování funguje? To si povíme v našem článku.

 

 

 

Komentování PDF dokumentů v Adobe Readeru a Acrobatu 8 (3): Správa komentářů

9. února 2007, 00.00 | V další části našeho výkladu o komentování PDF dokumentů, postaveném na kombinaci Acrobat Professional-Reader, se dostaneme k nástrojům pro správu poznámek. Náš výklad bude přitom primárně zaměřen na použití v prostředí Adobe Readeru.

 

 

 

Novinky ze světa publikačního průmyslu (5. - 6. týden/2007)

7. února 2007, 00.00 | Společnost Adobe se rozhodla učinit z PDF ISO standard, Global Graphics ohlašuje novou platformu pro tisk a elektronické dokumenty, testéři Photoshopu CS3 Beta by neměli opomenout upgrade betaverze manageru Bridge a chystá se nová verze Genuine Fractals. Více již v našem pravidelném přehledu.

 

 

 

Xeikon rozšiřuje nabídku digitálních tiskových strojů

6. února 2007, 00.00 | Společnost Punch Graphics představila v Belgii dva nové digitální tiskové stroje. Měli jsme možnost je oba vidět v plném provozu v democentru v Lieru. V čem se liší od svých bratříčků a pro koho jsou určeny?

 

 

 

Knižní novinka: Poznejte Adobe Creative Suite 2 s Mordy Goldingem

5. února 2007, 00.00 | Jste začínajícími grafiky, sazeči, webdesignéry nebo také třeba pracovníky v marketingu či reklamě a vaším pracovním prostředkem se má stát sada publikačních aplikací Adobe Creative Suite 2? Nebo už patříte k uživatelům daných aplikací, ale v každodenním pracovním shonu se vám ještě nepodařilo přesně poznat, co vše Creative Suite umí a může nabídnout? Pak právě pro vás je určen zajímavý nový knižní titul z produkce vydavatelství Computer Press.

 

 

 

Strana výpisu

... 48 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: