Polygrafie - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Polygrafie

Canon iPF5000 – luxus pro vaše fotografie

14. února 2007, 00.00 | Dlouhodobému testu jsme podrobili špičkový model dvanáctibarevné inkoustové tiskárny Canon. V tomto článku se zaměříme na stroj z pohledu nasazení pro špičkový tisk digitálních fotografií.

 

 

 

Komentování PDF dokumentů v Adobe Readeru a Acrobatu 8 (4): Sdílené recenze

12. února 2007, 00.00 | Technologie sdílených recenzí, zavedená Adobe s Acrobatem a Readerem 8, dovoluje velmi efektivně komentovat dokumenty v týmu, který si poznámky vyměňuje pomocí síťového úložiště. Jak přesně daný typ komentování funguje? To si povíme v našem článku.

 

 

 

Komentování PDF dokumentů v Adobe Readeru a Acrobatu 8 (3): Správa komentářů

9. února 2007, 00.00 | V další části našeho výkladu o komentování PDF dokumentů, postaveném na kombinaci Acrobat Professional-Reader, se dostaneme k nástrojům pro správu poznámek. Náš výklad bude přitom primárně zaměřen na použití v prostředí Adobe Readeru.

 

 

 

Novinky ze světa publikačního průmyslu (5. - 6. týden/2007)

7. února 2007, 00.00 | Společnost Adobe se rozhodla učinit z PDF ISO standard, Global Graphics ohlašuje novou platformu pro tisk a elektronické dokumenty, testéři Photoshopu CS3 Beta by neměli opomenout upgrade betaverze manageru Bridge a chystá se nová verze Genuine Fractals. Více již v našem pravidelném přehledu.

 

 

 

Xeikon rozšiřuje nabídku digitálních tiskových strojů

6. února 2007, 00.00 | Společnost Punch Graphics představila v Belgii dva nové digitální tiskové stroje. Měli jsme možnost je oba vidět v plném provozu v democentru v Lieru. V čem se liší od svých bratříčků a pro koho jsou určeny?

 

 

 

Knižní novinka: Poznejte Adobe Creative Suite 2 s Mordy Goldingem

5. února 2007, 00.00 | Jste začínajícími grafiky, sazeči, webdesignéry nebo také třeba pracovníky v marketingu či reklamě a vaším pracovním prostředkem se má stát sada publikačních aplikací Adobe Creative Suite 2? Nebo už patříte k uživatelům daných aplikací, ale v každodenním pracovním shonu se vám ještě nepodařilo přesně poznat, co vše Creative Suite umí a může nabídnout? Pak právě pro vás je určen zajímavý nový knižní titul z produkce vydavatelství Computer Press.

 

 

 

Pár tipů pro InDesign: Bridge

2. února 2007, 00.00 | Správce digitálních zdrojů z Creative Suite 2 Bridge nabízí řadu zajímavých možností i při použití se sázecím programem InDesign. Zajímá vás, jak tyto možnosti vypadají? Pak nepřehlédněte tento náš článek, určený zejména začínajícím, ale v lecčems snad i pokročilým uživatelům InDesignu.

 

 

 

Dye-based nebo Pigment - Co je lepší?

1. února 2007, 00.00 | Dnešní maloformátové tiskárny používají v drtivé většině dva základní typy inkoustů. Ty se u jednotlivých výrobců mohou lišit, ale základ je stejný - inkousty na vodní bázi. Hovoříme zde o dye-based a pigmentových inkoustech. Mají odlišné vlastnosti a každý se hodí pro něco jiného. Jaký je tedy mezi nimi rozdíl a co mohou nabídnout?

 

 

 

Adobe uvádí do prodeje Photoshop Lightroom 1.0

31. ledna 2007, 00.00 | Po měsících testování se k uživatelům již záhy dostane ostrá komerční verze produktu pro profesionální zpracování digitálních fotografií Adobe Lightroom. Kdy a za kolik si budou moci uživatelé daný produkt zakoupit? A jaké nabídne nová verze změny oproti současné beta podobě?

 

 

 

Komentování PDF dokumentů v Adobe Readeru a Acrobatu 8 (2): Nástroje pro komentování

29. ledna 2007, 00.00 | Nalepovací lístečky, vyznačení úprav textu, různé typy zvýraznění, souborové přílohy či zvukové komentáře. Tyto i mnohé další možnosti anotování obsahu nabízí nejen Adobe Acrobat, ale – pokud pracuje s příslušně nastavenými PDF dokumenty – i Adobe Reader. Více již v našem výkladu.

 

 

 

Strana výpisu

... 48 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: