Polygrafie - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Polygrafie

Adobe Creative Suite 3: nástup velké rodiny

28. března 2007, 00.00 | Společnost Adobe včera představila novou Creative Suite 3. Ta má plných šest podob, které se snaží pokrýt nároky pre-pressu, webdesignu i multimediálního zpracování. Jak konkrétně dané podoby vypadají a co lze od nich očekávat zejména v případě pre-pressu či webdesignu?

 

 

 

Další úniky informací k Adobe Creative Suite 3

27. března 2007, 02.00 | Kanadský a poté i americký Amazon předčasně zveřejnily ceny a další informace pro balík Adobe Creative Suite 3. Jak to tedy bude s jednotlivými bundly CS3, hlavně jejich cenami a dodávkami?

 

 

 

Únik informací o balíku Adobe

26. března 2007, 09.00 | Navenek předčasně prosákly zprávy o složení a cenách Adobe Creative Suite 3. Bude mít nová Creative Suite skutečně celých šest podob? A jaké jsou předpokládané ceny u těchto balíků publikačního softwaru?

 

 

 

Elektronický podpis v Adobe Readeru a Acrobatu 8 (2): Nastavení digitálního identifikátoru a podepisování dokumentů

26. března 2007, 00.00 | V této části našeho seriálu o použití elektronického podpisu v publikačních workflow se nejprve podíváme na konkrétní postupy spojené s vytvořením a použitím digitálního identifikátoru. Následně bude naše pozornost věnována digitálnímu podepisování PDF dokumentů.

 

 

 

MediaDex 2: sharewarový Canto Cumulus v nové verzi

23. března 2007, 00.00 | Sharewarový následník jednoho z čelních produktů pro správu digitálních zdrojů na publikačních pracovištích se nedávno dočkal nové verze. Co lze od ní očekávat a kdo ji využije? To se pokusíme naznačit v naší recenzi.

 

 

 

Océ Arizona 250GT aneb Něco pro nejnáročnější

22. března 2007, 00.00 | Océ představilo na letošním, v pořadí již 14. Open Housu několik novinek pro rok 2007. Jedním z nejvíce sledovaných a zároveň bezpochyby nejzajímavějším produktem byla velkoformátová high-end tiskárna Arizona 250GT. A co nám tedy může nabídnout?

 

 

 

Novinky ze světa publikačního průmyslu (11. - 12. týden/2007)

21. března 2007, 00.00 | Společnost Adobe uveřejnila nástroje pro platformu Apollo, dovolující vývoj online desktopových aplikací nového typu, společnost Quark poskytne zdarma svým zákazníkům sadu exkluzivních extenzí pro QuarkXPress 7 a k dispozici je nyní zdarma rovněž velmi podrobný materiál v češtině, zabývající se praktickým nasazením standardu PDF/X v pre-pressových workflow. Více k těmto i dalším novinkám naleznete v našem pravidelném přehledu.

 

 

 

Elektronický podpis v Adobe Readeru a Acrobatu 8 (1): Principy a možnosti

19. března 2007, 00.00 | I v oblasti publikačních workflow dokáže nasazení elektronického podpisu v PDF nabídnout různorodá využití. O jaká se jedná? A jaké jsou příslušné konkrétní postupy? O odpovědi na dané otázky se pokoušíme v novém seriálu, jehož první díl vám tímto přinášíme.

 

 

 

WhereIsIt: katalogizační software na úrovni

16. března 2007, 00.00 | Na první pohled nenápadně vyhlížející katalogizační program dokáže nabídnout řadu zajímavých funkcí, které využijí amatérští i profesionální uživatelé v nejrůznějších oblastech, publikování nevyjímaje, při správě kolekcí souborů uložených na různých médiích. Blíže vám daný program představujeme v následující recenzi.

 

 

 

Grafika News 5/2007 (0,7 MB)

16. března 2007, 00.00 | Vyšlo 15. 3. 2007. Obsahuje novinky z oblasti pre-pressu, tisku, elektronického publikování, digitální fotografie a produktů společnosti Apple na celkem 20ti stranách. Hlavní témata: Ohlášení Adobe Creative Suite 3, Microsoft XPS ve Windows XP, Canon EOS 1D Mark III. PDF formát (0,7 MB).

 

 

 

Strana výpisu

... 45 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: