Polygrafie - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Polygrafie

DTP Tools Page Control 2.0: lepší manipulace se stránkami v Adobe InDesignu

26. února 2008, 00.00 | Plugin rozšiřující manipulační funkce Adobe InDesignu v oblasti správy a editace rozměrů jednotlivých stran v dokumentu InDesignu dospěl již do své druhé
stěžejní verze. Na možnosti a funkce tohoto užitečného doplňku se nyní podíváme trochu podrobněji.

 

 

 

HP Indigo Press WS4500: startuje v Kolíně!

11. února 2008, 00.00 | Společnost HP nedávno uvedla do provozu (v ČR premiérově) nový digitální stroj - HP Indigo Press WS4500. Stalo se tak v kolínských Obchodních tiskárnách, a.s. - které spadají pod konsorcium OTK Group.

 

 

 

Cozimo: zajímavý systém online spolupráce

6. února 2008, 00.00 | Potřebujete se spolupracovníky nebo klienty sdílet a komentovat PDF dokumenty, obrázky či video? Systém společnosti Cozimo Technologies poskytuje pro dané činnosti sadu výkonných nástrojů, k jejichž provozu dostačuje webový prohlížeč s Flash Playerem, funguje tedy ve Windows, Mac OS X i Linuxu. V omezené, ale dobře použitelné podobě je Cozimo k dispozici zdarma. Blíže daný systém představujeme v této recenzi.

 

 

 

Leopard zblízka: Spaces

24. ledna 2008, 00.00 | K zajímavým novinkám v Mac OS X 10.5 Leopard patří i prostředek pro virtuální pracovní plochy Spaces. Mezi jeho funkcemi zaujme především pěkné provázání s technologií Exposé. Jak konkrétně Spaces funguji a jak je to s jejich případnými alternativami pro Tigera?

 

 

 

Canto Cumulus 7.5.2: profesionální asset manager

23. ledna 2008, 00.00 | Canto Cumulus je profesionál každým coulem a vyniká především v kategorii asset managerů s řešením typu server/klient a dálkovou správou i manipulací s
katalogy souborů. Co vše nabízí nová verze programu, a jaké jsou celkové možnosti aplikace, se dozvíte v článku.

 

 

 

GridIron Flow: revoluční nástroj pro kreativní workflow přichází?

18. ledna 2008, 00.00 | Novinka od společnosti GridIron Software slibuje přinést revoluci do způsobů, jakými se využívají digitální zdroje v tiskové produkci, webdesignu či při zpracování videa a zvuku. S pomocí Flow lze zaznamenat relace mezi soubory, sledovat čas strávený na projektech, přenášet či archivovat všechny zdroje relevantní pro daný projekt, podporováno je i zálohování verzí. Potřebné úkony provádí Flow automaticky na pozadí, tudíž nijak nenutí uživatele měnit jeho návyky, fungovat by měl s aplikacemi Adobe či Apple. Více naleznete v tomto článku.

 

 

 

EFI Designer Edition 5.1 (SP4): recenze druhého vydání

19. prosince 2007, 00.00 | EFI Designer Edition je populární a levnější alternativa ripů nasazovaných hlavně k ovládání profesionálních inkoustových tiskáren. Je používán v oblasti digitálního nátisku, jeho obliba je pak značná i u náročnějších fotoamatérů a profesionálních fotografů. Prodává se jako samostatná verze nebo také coby součást výhodných bundlů s tiskárnou. V současné době je k dispozici nová verze EFI Designer Edition 5.1 (SP4), kterou bychom rádi představili v tomto článku.

 

 

 

ConceptShare: zajímavý systém pro online spolupráci designérů

17. prosince 2007, 00.00 | Systém společnosti ConceptShare nabízí možnosti internetového sdílení a anotování náhledů grafických prací v podstatě libovolného typu při využití skupinové komunikace v reálném čase. To vše za velmi příznivých cenových podmínek, za určitých omezení dokonce zdarma, k práci přitom postačí webový browser s instalovaným Flash Playerem. Blíže dané řešení představujeme v této recenzi.

 

 

 

Softwarové novinky 12/2007: grafika a multimédia

12. prosince 2007, 00.00 | Také listopadové softwarové novinky z oblasti grafiky a multimédií jsme trochu vylepšili a v přehledu proto najdete pouze ty nejzajímavější pluginy, utility,
aplikace a jejich updaty. Co je nového u výrobců, jako jsou Adobe, Apple, Corel, ACDSee či onOne Software?

 

 

 

Co nového v kuchyni Uniware?

10. prosince 2007, 00.00 | Česká společnost Uniware uspořádala na sklonku listopadu malou tiskovou konferenci v prostorách restaurace karlínského hotelu IBIS, kde shrnula své aktivity a úspěchy letošního roku a zároveň poodhalila nejnovější události.

 

 

 

Strana výpisu

... 32 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: