Polygrafie - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Polygrafie

Adobe zveřejnila nové nástroje pro publikování eBooků

18. února 2009, 00.00 | U příležitosti akce GSMA Mobile World Congress Barcelona oznámila společnost Adobe dostupnost Adobe Reader Mobile 9 SDK, sady vývojářských prostředků, určených k vývoji řešení pro distribuci elektronických publikací ve formátech PDF a EPUB prostřednictvím mobilních zařízení a specializovaných čteček. Co daná novinka nabízí a jak může změnit stávající nabídku na poli elektronického publikování?

 

 

 

Konica Minolta představuje nový bizhub C20

10. února 2009, 00.00 | Konica Minolta uvádí na trh nový model z řady barevných produkčních multifunkčních zařízení – bizhub C20, který nabídne vysoký výkon a široké možnosti použití. Novinka je zacílena především pro produkční tisk menších pracovních týmů.

 

 

 

Canon imagePress C1+: produkční tiskárna "živě"

6. února 2009, 00.00 | Canon představil koncem roku 2008 nový produkční digitální stroj - imagePress C1+, určený pro profesionální tisky menších objemů. Zařízení tiskne pomocí pěti tonerů a využívá mimo jiné novou technologii Clear toner. Dne 3. 2. 2009 prezentoval Canon tuto svou produkční novinku poprvé "naživo"!

 

 

 

CorelDRAW X4 Service Pack 2: aktualizace grafického editoru

28. ledna 2009, 00.00 | Společnost Corel před časem vydala druhý servisní balíček ke svému stěžejnímu produktu CorelDRAW. Najdete v něm podporu aktuálních RAW formátů digitálních fotoaparátů, několik drobných inovací a především slušnou řádku oprav stávajících funkcí editoru. Oficiální přehled změn a novinek v balíku CorelDRAW X4 SP2 najdete v článku.

 

 

 

Foxit Software eSlick Reader: nová čtečka eBooků na obzoru

7. ledna 2009, 00.00 | Společnost Foxit Software, známá dosud především díky svému Foxit Readeru pro svižné prohlížení PDF dokumentů, přichází nyní překvapivě s hardwarovou čtečkou eBooků na bázi technologie E Ink. Nové zařízení nabízí agresivní cenové nastavení a zajímavé možnosti práce s PDF dokumenty. Podrobnosti přinášíme v tomto článku.

 

 

 

Adobe InDesign CS4 zblízka (2): Preflight

30. prosince 2008, 00.00 | Jedním z nejvýznamnějších vylepšení, které sebou přináší Adobe InDesign CS4, je funkce pro živý preflight. Ta dovoluje v reálném čase odhalit nejrůznější problémy spojené s textem, grafikou, barvami, nastaveními dokumentu a dalšími prvky. Jak daná funkce pracuje a jaké jsou benefity jejího nasazení?

 

 

 

Bookeen Cybook Gen3: čtečka elektronických knih zblízka

22. prosince 2008, 00.00 | Čtečky elektronických knih postavené na technologii spolecnosti E Ink slibují čtenářský zážitek srovnatelný s čtením papírové publikace. Jedním z mála zařízení daného typu dostupných snadno i na českém trhu je Cybook Booken Gen 3. V této recenzi bychom vás rádi s tímto přístrojem, jeho výhodami i omezeními, seznámili blíže.

 

 

 

Adobe InDesign CS4 zblízka (1): Rozhraní

18. prosince 2008, 00.00 | Tímto článkem zahajujeme seriál, ve kterém bychom rádi podrobněji představili významné i méně významné novinky a vylepšení v nové verzi sázecího programu InDesign. Dnes se takto podíváme na změny v rozhraní tohoto programu, které se týkají nejen rozšíření koncepce práce s okny a panely, ale též možnosti rotování pohledů na dvojstránky či inteligentních vodítek pro snadné přesné umisťování a transformování objektů.

 

 

 

Apple zřejmě připravuje 3D rozhraní pro Mac OS X

15. prosince 2008, 00.00 | Mac OS X 10.5.6 představuje nejbližší budoucnost, ale Apple pochopitelně pracuje i na jeho změnách pro budoucnost vzdálenější. Podrobnosti sice úzkostlivě tají, avšak občas přece jen něco pronikne na veřejnost, pokud si Apple určité věci nechá patentovat. Z patentových žádostí zveřejněných minulý týden vzbudila zájem hlavně ta, jež popisuje „vícerozměrnou pracovní plochu“ („Multi-Dimensional Desktop“) Mac OS X. Jak by mohlo vypadat uživatelské rozhraní příštích Maců?

 

 

 

Genuine Fractals 6: nová verze nástroje pro pokročilé zvětšování bitmap

15. prosince 2008, 00.00 | Společnost onOne Software nedávno představila verzi 6 známého pluginu Genuine Fractals. Produkt slouží ke zvětšování fotografií a bitmapových obrázků na profesionální úrovni s použitím patentovaných fraktálových algoritmů, a to nejen v Photoshopu a Photoshop Elements, ale nejnověji též i Aperture a Lightroom. Zajímá vás, co nového daná verze přináší? Dozvíte se to v našem článku.

 

 

 

Strana výpisu

... 26 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: